• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Uitslag 11 jaar


 

 

11 jaar Schijf
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent   Aerts Meer
2 Thijs   Aerts Rijkevorsel
3 Jerzy   Timmermans Gorinchem
4 Wesley   Floren Ossendrecht
5 Robbert   Brughmans Kalmthout
6 Jeroen   Daniels Etten-leur
7 Erik   Boer Wolphaartsdijk
8 Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
9 Jordy de Beys Essen
10 Yari   Crollet Schriek
11 Bas   Sitters Zegge
12 Jordi   Timmermans Langeweg
13 Roy   Valk Sprang-capelle
14 Brent van Tilborgh Stabroek
15 Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
16 Sanne   Koyen Baarle Nassau
17 Jerom   Verbraak Roosendaal

 

11 jaar     Calfven  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Brent   Aerts Meer
2   Thijs   Aerts Rijkevorsel
3   Jerzy   Timmermans Gorinchem
4   Robbert   Brughmans Kalmthout
5   Anoek van Vliet Huijbergen
6   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
7   Erik   Boer Wolphaartsdijk
8   Jeroen   Daniels Etten-leur
9   Bas   Bellemans Wouw
10   Yari   Crollet Schriek
11   Jordi   Timmermans Langeweg
12   Inte   Smets Noorderwijk
13   Roy   Valk Sprang-capelle
14   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen

 

11 jaar     Galder  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Brent   Aerts Meer
2   Nick   Verheyen Meer
3   Thijs   Aerts Rijkevorsel
4   Jerzy   Timmermans Gorinchem
5   Anoek van Vliet Huijbergen
6   Wesley   Floren Ossendrecht
7   Robbert   Brughmans Kalmthout
8   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
9   Jeroen   Daniels Etten-leur
10   Yari   Crollet Schriek
11   Bas   Sitters Zegge
12   Bas   Bellemans Wouw
13   Jordy de Beys Essen
14   Jerom   Verbraak Roosendaal
15   Inte   Smets Noorderwijk
16   Lotte   Schmitz Dongen
17   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
18   Roy   Valk Sprang-capelle

 

11 jaar     Tilburg  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ruben   Bekkers Tilburg
2   Thijs   Aerts Rijkevorsel
3   Sjoerd   Smits Oisterwijk
4   Robbert   Brughmans Kalmthout
5   Wesley   Floren Ossendrecht
6   Erik   Boer Wolphaartsdijk
7   Jeroen   Daniels Etten-leur
8   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
9   Jordy de Beys Essen
10   Bas   Sitters Zegge
11   Yari   Crollet Schriek
12   Jessy   Moonen Tilburg
13   Jordi   Timmermans Langeweg
14   Marlies   Rombouts Wuustwezel
15   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
16   Roy   Valk Sprang-capelle
    Brent   Aerts Meer

 

11 jaar     Woensdrecht  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thijs   Aerts Rijkevorsel
2   Wesley   Floren Ossendrecht
3   Brent   Aerts Meer
4   Anoek van Vliet Huijbergen
5   Robbert   Brughmans Kalmthout
6   Erik   Boer Wolphaartsdijk
7   Jeroen   Daniels Etten-leur
8   Jerzy   Timmermans Gorinchem
9   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
10   Brent van Tilborgh Stabroek
11   Bas   Sitters Zegge
12   Roy   Valk Sprang-capelle
13   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
14   Yari   Crollet Schriek

 

 

11 jaar     Ossendrecht  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thijs   Aerts Rijkevorsel
2   Brent   Aerts Meer
3   Robbert   Brughmans Kalmthout
4   Anoek van Vliet Huijbergen
5   Jerzy   Timmermans Gorinchem
6   Wesley   Floren Ossendrecht
7   Jordy de Beys Essen
8   Jeroen   Daniels Etten-leur
9   Yari   Crollet Schriek
10   Bas   Sitters Zegge
11   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
12   Jordi   Timmermans Langeweg
13   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
14   Lotte   Schmitz Dongen
15   Roy   Valk Sprang-capelle
16   Jerom   Verbraak Roosendaal
11 jaar   Uitslag Hoogerheide  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thijs   Aerts Rijkevorsel
2   Anoek van Vliet Huijbergen
3   Jerzy   Timmermans Gorinchem
4   Robbert   Brughmans Kalmthout
5   Wesley   Floren Ossendrecht
6   Erik   Boer Wolphaartsdijk
7   Jeroen   Daniels Etten-leur
8   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
9   Brent   Aerts Meer
10   Jordy de Beys Essen
11   Yari   Crollet Schriek
12   Bas   Sitters Zegge
13   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
14   Roy   Valk Sprang-capelle
15   Evert   Arnouts Kalmthout
    Jerom   Verbraak Roosendaal

 

11 jaar     Breda  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Perry van den Bos Maasdijk
2   Thijs   Aerts Rijkevorsel
3   Brent   Aerts Meer
4   Robbert   Brughmans Kalmthout
5   Erik   Boer Wolphaartsdijk
6   Sjoerd   Smits Oisterwijk
7   Anoek van Vliet Huijbergen
8   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
9   Jerzy   Timmermans Gorinchem
10   Wesley   Floren Ossendrecht
11   Jeroen   Daniels Etten-leur
12   Jordy de Beys Essen
13   Yari   Verhoef Raamsdonksveer
14   Roy   Valk Sprang-capelle
15   Jeffrey   Voermans Breda
16   Bas   Sitters Zegge
17   Lotte   Schmitz Dongen
18   Jerom   Verbraak Roosendaal
19   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
20   Evert   Arnouts Kalmthout
11 jaar     Oosterhout  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thijs   Aerts Rijkevorsel
2   Brent   Aerts Meer
3   Jerzy   Timmermans Gorinchem
4   Robbert   Brughmans Kalmthout
5   Anoek van Vliet Huijbergen
6   Wesley   Floren Ossendrecht
7   Tony   Reijtenbagh Zuidland
8   Sjoerd   Smits Oisterwijk
9   Erik   Boer Wolphaartsdijk
10   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
11   Jordy de Beys Essen
12   Jeroen   Daniels Etten-leur
13   Jeffrey   Voermans Breda
14   Yari   Verhoef Raamsdonksveer
15   Bas   Sitters Zegge
16   Yari   Crollet Schriek
17   Roy   Valk Sprang-capelle
18   Bonita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
19   Lotte   Schmitz Dongen
20   Tim   Luijten Rijen
21   Dgen   Karels Oosterhout
11 jaar     Bergen op Zoom  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thijs   Aerts Rijkevorsel
2   Bob   Olieslagers Rijen
3   Bram   Welten Moergestel
4   Brent   Aerts Meer
5   Robbert   Brughmans Kalmthout
6   Anoek van Vliet Huijbergen
7   Erik   Boer Wolphaartsdijk
8   Jerzy   Timmermans Gorinchem
9   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
10   Wesley   Floren Ossendrecht
11   Jordy de Beys Essen
12   Bas   Sitters Zegge
13   Roy   Valk Sprang-capelle
14   Bonita   Lindhout Goes
15   Cedric   Bonnet Stabroek
11 jaar     St Willebrord  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Bram   Welten Moergestel
2   Bob   Olieslagers Rijen
3   Roel van der Stegen Reuver
4   Thijs   Aerts Rijkevorsel
5   Nick   Verheyen Meer
6   Sjoerd   Smits Oisterwijk
7   Erik   Boer Wolphaartsdijk
8   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
9   Jerzy   Timmermans Gorinchem
10   Brent van Tilborgh Stabroek
11   Jeroen   Daniels Etten-leur
12   Brent   Aerts Meer
13   Max   Gulickx Eindhoven
14   Robbert   Brughmans Kalmthout
15   Wesley   Floren Ossendrecht
16   Jordy de Beys Essen
17   Bas   Sitters Zegge
18   Inte   Smets Noorderwijk
19   Cedric   Bonnet Stabroek
20   Bonita   Lindhout Goes
21   Roy   Valk Sprang-capelle
11 jaar KRUININGEN 4-10-2008  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Thijs   Aerts Rijkevorsel
2   Anoek van Vliet Huijbergen
3   Brent   Aerts Meer
4   Brent van Tilborgh Stabroek
5   Erik   Boer Wolphaartsdijk
6   Robbert   Brughmans Kalmthout
7   Jeroen   Daniels Etten-leur
8   Jerzy   Timmermans Gorinchem
9   Robert   Jurgers Bergen Op Zoom
10   Bonita   Lindhout Goes
11   Cedric   Bonnet Stabroek
12   Inte   Smets Noorderwijk
13   Roy   Valk Sprang-capelle
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen