• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Uitslag 7 jaar


29 september 2008

 

7 jaar Schijf
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Len de Jonghe Rotselaar
2 Robbe de Weert Duffel
3 Niels   Echelpoels Grobbendonk
4 Max   Staps Tilburg
5 Liesje   Rombouts Essen
6 Tine   Rombouts Wuustwezel
7 Senne   Joris Kemel
8 Berre   Hermans Vlimmeren
9 Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
10 Tieme   Herrygers Beerne
11 Joachim van Looveren Meer
12 Erben van Meer Nispen
13 Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
14 Otten   Davey Beerse
15 Stephanie   Gommeren Essen
16 Swen   Valk Sprang-Capelle

 

7 jaar     Calfven  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Max   Staps Tilburg
2   Robbe de Weert Duffel
3   Len de Jonghe Rotselaar
4   Niels   Echelpoels Grobbendonk
5   Liesje   Rombouts Essen
6   Tine   Rombouts Wuustwezel
7   Lander   Scheers Itegem
8   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
9   Berre   Hermans Vlimmeren
10   Tieme   Herrygers Beerne
11   Joachim van Looveren Meer
12   Erben van Meer Nispen
13   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
14   Stephanie   Gommeren Essen
15   Swen   Valk Sprang-Capelle
16   Dries   Bruynseels Kalmthout
7 jaar     Galder  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Robbe de Weert Duffel
2   Len de Jonghe Rotselaar
3   Max   Staps Tilburg
4   Niels   Echelpoels Grobbendonk
5   Senne   Joris Kemel
6   Tine   Rombouts Wuustwezel
7   Liesje   Rombouts Essen
8   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
9   Lander   Scheers Itegem
10   Berre   Hermans Vlimmeren
11   Joachim van Looveren Meer
12   Jessica   Schmitz Dongen
13   Erben van Meer Nispen
14   Tieme   Herrygers Beerne
15   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
16   Dave de Bruijn Etten-leur
17   Dries   Bruynseels Kalmthout
18   Swen   Valk Sprang-Capelle
7 jaar     Tilburg  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Len de Jonghe Rotselaar
2   Max   Staps Tilburg
3   Robbe de Weert Duffel
4   Niels   Echelpoels Grobbendonk
5   Liesje   Rombouts Essen
6   Tine   Rombouts Wuustwezel
7   Berre   Hermans Vlimmeren
8   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
9   Lander   Scheers Itegem
10   Tieme   Herrygers Beerne
11   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
12   Swen   Valk Sprang-Capelle
13   Joachim van Looveren Meer

 

 

7 jaar     Woensdrecht  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Robbe de Weert Duffel
2   Len de Jonghe Rotselaar
3   Niels   Echelpoels Grobbendonk
4   Tine   Rombouts Wuustwezel
5   Senne   Joris Kemel
6   Liesje   Rombouts Essen
7   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
8   Joachim van Looveren Meer
9   Berre   Hermans Vlimmeren
10   Tieme   Herrygers Beerne
11   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
12   Dries   Bruynseels Kalmthout
13   Stephanie   Gommeren Essen
14   Swen   Valk Sprang-Capelle

 

7 jaar     Ossendrecht  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Max   Staps Tilburg
2   Len de Jonghe Rotselaar
3   Niels   Echelpoels Grobbendonk
4   Robbe de Weert Duffel
5   Liesje   Rombouts Essen
6   Sibe   Francken Zoersel
7   Lander   Scheers Itegem
8   Tine   Rombouts Wuustwezel
9   Berre   Hermans Vlimmeren
10   Jessica   Schmitz Dongen
11   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
12   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
13   Joachim van Looveren Meer
14   Tieme   Herrygers Beerne
15   Erben van Meer Nispen
16   Stephanie   Gommeren Essen
17   Swen   Valk Sprang-Capelle
18   Dries   Bruynseels Kalmthout
7 jaar   Uitslag Hoogerheide  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Len de Jonghe Rotselaar
2   Robbe de Weert Duffel
3   Liesje   Rombouts Essen
4   Max   Staps Tilburg
5   Senne   Joris Kemel
6   Niels   Echelpoels Grobbendonk
7   Tine   Rombouts Wuustwezel
8   Berre   Hermans Vlimmeren
9   Joachim van Looveren Meer
10   Tieme   Herrygers Beerne
11   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
12   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
13   Lander   Scheers Itegem
14   Erben van Meer Nispen
15   Dries   Bruynseels Kalmthout
16   Swen   Valk Sprang-Capelle

 

7 jaar     Breda  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Len de Jonghe Rotselaar
2   Robbe de Weert Duffel
3   Max   Staps Tilburg
4   Niels   Eckelpoels Grobbendonk
5   Sibe   Francken Zoersel
6   Liesje   Rombouts Essen
7   Joachim van Looveren Meer
8   Lander   Scheers Itegem
9   Berre   Hermans Vlimmeren
10   Jessica   Schmitz Dongen
11   Ward de Schepper Made
12   Tessa   Zwaenepoel Brasschaat
13   Tieme   Herrygers Beerne
14   Benthe   Smits Oisterwijk
15   Jasper van der Jagt Rijsbergen
16   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
17   Swen   Valk Sprang-Capelle
7 jaar     Oosterhout  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Len de Jonghe Rotselaar
2   Robbe de Weert Duffel
3   Senne   Joris Kemel
4   Niels   Eckelpoels Grobbendonk
5   Davy   Mues St.niklaas
6   Jessica   Schmitz Dongen
7   Liesje   Rombouts Essen
8   Berre   Hermans Vlimmeren
9   Joachim van Looveren Meer
10   Lander   Scheers Itegem
11   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
12   Tieme   Herrygers Beerne
13   Tristan van Hassel Wernhout
14   Sven   Valk Sprang-kapelle
7 jaar     Bergen op Zoom  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Mouro   Spapen Rijen
2   Robbe de Weert Duffel
3   Len de Jonghe Rotselaar
4   Lander   Scheers Itegem
5   Liesje   Rombouts Essen
6   Davy   Mues St.niklaas
7   Tine   Rombouts Wuustwezel
8   Berre   Hermans Vlimmeren
9   Joachim van Looveren Meer
10   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
11   Lance de Baene Denderhoutem
12   Tieme   Herrygers Beerne
13   Sven   Valk Sprang-kapelle
7 jaar     St Willebrord  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Robbe de Weert Duffel
2   Regina   Martens Helmond
3   Len de Jonghe Rotselaar
4   Liesje   Rombouts Essen
5   Tine   Rombouts Wuustwezel
6   Davy   Mues St.niklaas
7   Niels   Eckelpoels Grobbendonk
8   Lander   Scheers Itegem
9   Senne   Joris Kemel
10   Joachim van Looveren Meer
11   Berre   Hermans Vlimmeren
12   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
13   Tieme   Herrygers Beerne
14   Sven   Valk Sprang-kapelle
7 jaar KRUININGEN 4-10-2008  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Robbe de Weert Duffel
2   Davy   Mues St.niklaas
3   Len de Jonghe Rotselaar
4   Regina   Martens Helmond
5   Niels   Eckelpoels Grobbendonk
6   Liesje   Rombouts Essen
7   Lander   Scheers Itegem
8   Tine   Rombouts Wuustwezel
9   Joachim van Looveren Meer
10   Berre   Hermans Vlimmeren
11   Tieme   Herrygers Beerne
12   Kim   Ijsenbaardt Kalmthout
13   Sven   Valk Sprang-kapelle
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen