• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Uitslag 8 jaar


 

8 jaar Schijf
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Owen   Roelen Chaam
2 Perry   Frijters St.willebrord
3 Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
4 Justin   Verstijlen St Willebrord
5 Stijn van Schilt Minderhout
6 Wannes   Cools Wuustwezel
7 Demi   Floren Ossendrecht
8 Ilona van Ginneken Gilze
9 Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
10 Dylan   Pemen Meer
11 Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
12 Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
13 Jonas   Wijns Duffel
14 Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
15 Axel   Rombouts Temse
16 Danny   Michielse Kalmthout
17 Niels van Tilborgh Stabroek
18 Marcel van Gessel Schijf

 

8 jaar     Calfven  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ilona van Ginneken Gilze
2   Justin   Verstijlen St Willebrord
3   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
4   Wannes   Cools Wuustwezel
5   Dylan   Pemen Meer
6   Stijn van Schilt Minderhout
7   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
8   Dolf   Pemen Meer
9   Jonas   Wijns Duffel
10   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
11   Xavier van Kappel Woerden
12   Sef   Meyvis Meer
13   Axel   Rombouts Temse
14   Danny   Michielse Kalmthout
15   Niels van Tilborgh Stabroek
16   Maarten de Nijs Huijbergen

 

8 jaar     Galder  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Justin   Verstijlen St Willebrord
4   Ilona van Ginneken Gilze
5   Dries   Janssens Putte
6   Wannes   Cools Wuustwezel
7   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
8   Dolf   Pemen Meer
9   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
10   Dylan   Pemen Meer
11   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
12   Jonas   Wijns Duffel
13   Danny   Michielse Kalmthout
14   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
15   Jaimy   Schrouwen Zegge
16   Niels van Tilborgh Stabroek
17   Axel   Rombouts Temse

 

8 jaar     Tilburg  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Justin   Verstijlen St Willebrord
4   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
5   Ilona van Ginneken Gilze
6   Demi   Floren Ossendrecht
7   Stijn van Schilt Minderhout
8   Wannes   Cools Wuustwezel
9   Jonas   Wijns Duffel
10   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
11   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
12   Dolf   Pemen Meer
13   Dylan   Pemen Meer
14   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe

 

8 jaar   Woensdrecht    
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Ilona van Ginneken Gilze
2   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
3   Wannes   Cools Wuustwezel
4   Demi   Floren Ossendrecht
5   Stijn van Schilt Minderhout
6   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
7   Jonas   Wijns Duffel
8   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
9   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
10   Dolf   Pemen Meer
11   Dylan   Pemen Meer
12   Danny   Michielse Kalmthout
13   Niels van Tilborgh Stabroek
14   Maarten de Nijs Huijbergen

 

8 jaar     Ossendrecht  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Justin   Verstijlen St Willebrord
4   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
5   Stijn van Schilt Minderhout
6   Wannes   Cools Wuustwezel
7   Ilona van Ginneken Gilze
8   Demi   Floren Ossendrecht
9   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
10   Maxim van Gils Wuustwezel
11   Dolf   Pemen Meer
12   Dylan   Pemen Meer
13   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
14   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
15   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
16   Danny   Michielse Kalmthout
17   Niels van Tilborgh Stabroek
18   Maarten de Nijs Huijbergen
19   Axel   Rombouts Temse
8 jaar   Uitslag Hoogerheide  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Stijn van Schilt Minderhout
2   Ilona van Ginneken Gilze
3   Justin   Verstijlen St Willebrord
4   Wannes   Cools Wuustwezel
5   Demi   Floren Ossendrecht
6   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
7   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
8   Jonas   Wijns Duffel
9   Dylan   Pemen Meer
10   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
11   Niels van Tilborgh Stabroek
12   Maarten de Nijs Huijbergen
13   Axel   Rombouts Temse

 

8 jaar     Breda  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Justin   Verstijlen St Willebrord
4   Ilona van Ginneken Gilze
5   Wannes   Cools Wuustwezel
6   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
7   Stijn van Schilt Minderhout
8   Demi   Floren Ossendrecht
9   Dolf   Pemen Meer
10   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
11   Dylan   Pemen Meer
12   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
13   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
14   Sef   Meyvis Meer
15   Axel   Rombouts Temse
16   Maxim   Arnouts Kalmthout
17   Maarten de Nijs Huijbergen
18   Niels van Tilborgh Stabroek
8 jaar     Oosterhout  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Justin   Verstijlen St Willebrord
4   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
5   Ilona van Ginneken Gilze
6   Wannes   Cools Wuustwezel
7   Stijn van Schilt Minderhout
8   Demi   Floren Ossendrecht
9   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
10   Dylan   Pemen Meer
11   Dolf   Pemen Meer
12   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
13   Nikita   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
14   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
15   Axel   Rombouts Temse
16   Bart   Schriek Oosterhout
17   Milan   Kuppers Oosterhout
18   Niels van Tilborgh Stabroek
8 jaar     Bergen op Zoom  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Sarah van Wijnen Tilburg
4   Justin   Verstijlen St Willebrord
5   Ilona van Ginneken Gilze
6   Max van Wijnen Tilburg
7   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
8   Stijn van Schilt Minderhout
9   Wannes   Cools Wuustwezel
10   Demi   Floren Ossendrecht
11   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
12   Dolf   Pemen Meer
13   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
14   Angelo van Loon Lage Zwaluwe
15   Dylan   Pemen Meer
16   Nikita   Lindhout Goes
17   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
18   Niels van Tilborgh Stabroek
19   Axel   Rombouts Temse
8 jaar     St Willebrord  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Owen   Roelen Chaam
2   Perry   Frijters St.willebrord
3   Sarah van Wijnen Tilburg
4   Justin   Verstijlen St Willebrord
5   Remco de Jong Rijen
6   Ties van Rijsbergen Leur
7   Stijn van Schilt Minderhout
8   Wannes   Cools Wuustwezel
9   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
10   Ilona van Ginneken Gilze
11   Max van Wijnen Tilburg
12   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
13   Dylan   Pemen Meer
14   Frank de Jong Rijen
15   Frauke   Willemsens West Malle
16   Demi   Floren Ossendrecht
17   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
18   Angelo van Loon Lage Zwaluwe
19   Nikita   Lindhout Goes
20   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
21   Dolf   Pemen Heer
22   Sef   Meyvis Meer
23   Kenny de Jong St Willebrord
24   Niels van Tilborgh Stabroek
25   Seppe   Aerts Lille
8 jaar KRUININGEN 4-10-2008  
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Witse van Rillaer Tremeleo
2   Owen   Roelen Chaam
3   Perry   Frijters St.willebrord
4   Ilona van Ginneken Gilze
5   Stephan   Ijsenbaardt Kalmthout
6   Justin   Verstijlen St Willebrord
7   Stijn van Schilt Minderhout
8   Wannes   Cools Wuustwezel
9   Marcha   Bakx Bergen Op Zoom
10   Dylan   Pemen Meer
11   Chloe   Goosenaerts Wuustwezel
12   Mitchell   Simons Hoge-zwaluwe
13   Nikita   Lindhout Goes
14   Dolf   Pemen Heer
15   Maxim   Arnouts Kalmthout
16   Niels van Tilborgh Stabroek
17   Frauke   Willemsens West Malle
18   Axel   Rombouts Temse
19   Wouter   Segers Bergen Op Zoom
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen