• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Uitslag Breda online.



05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Matheo van Waes Maldegem
3 Lentel Huys Beerse
4 Jurre Raats Wuustwezel
5 Milla van Looke Wuustwezel
6 Jorbe Verbraeken Beringen
7 Alizee van Voorden Etten-leur
8 Olivier Klippel Etten-leur
9 Lars Goffa Westmalle
10 Ferre Celen Tessenderlo
11 Kaj van Dijk Zundert
12 Daan Mullaert Kapelle
13 Seppe Ley Kontich
14 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
15 Daan Smans Wechelderzande
16 Levy Vermunt Standdaarbuiten
17 Mila Prins Hank
18 Fleur Paaimans Kapelle
19 Lars Schipperen Hoogstraten
20 Lander de Decker Westmalle
DNF Mauro van Waes Maldegem
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Delano Heeren Sprundel
4 Sam van Hoeck Essen
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Siebe Verbraeken Beringen
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Lois Geerts Loenhout
9 Raf Bastiaansen Sprundel
10 Finn Jordens Ham
11 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
12 Lewis Oorts Vorselaar
13 Maxime Smits Lille
14 Reinout Meeusen Hoogstraten
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Ferre Belmans Vremde
17 Laurens Wilssens Brecht
18 Gijs van den Biggelaar Galder
19 Thibo van Loon Berendrecht
20 Swa Ceulemans
21 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
22 Joren Celen Tessenderlo
23 Lander van Geyt Brecht
24 Laure Verhoeven Olen
25 Sten Elst Kalmthout
26 Stijn Lievegoed Lepelstraat
27 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
28 Liam Uijtdewilligen Brecht
29 Mathias Bussens Zandhoven
30 Mathijs Klippel Etten-leur
31 Amelie van Voorden Etten-leur
32 Liang Timmermans Schaffen Diest
33 Ella Huybregts Vlimmeren
34 Jitske Orban Zoersel
35 Maxime Breugelmans Beerse
36 Cheyenne Gabriels Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarne Oorts Vorselaar
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Ieben Jacobs Wuustwezel
4 Siebe de Naeyer Beerse
5 Tuur Breugelmans Wuustwezel
6 Josse Jacobs Rijkevorsel
7 Levi van Dijk Zundert
8 Joris Peursem Hardinxveld Giessendam
9 Dario Peirsman Temse
10 Senna Scholten Nispen
11 Len Geerts Loenhout
12 Joren Roovers Wuustwezel
13 Nienke de Jong Schijf
14 Xander Jacobs Turnhout
15 Quinten Breugelmans Wuustwezel
16 Laure Huybrechts Vlimmeren
17 Thyn Jacobs Etten-leur
18 Teun Paaimans Kapelle
19 Lars Christianen Hoogstraaten
20 Toon Deckers Kalmthout
21 Lennes Jacobs Wuustwezel
22 Stef van Bael Brecht
23 Milan Jongenelen Rucphen
24 Thibe van Ostaeyen Schoten
25 Raf van Overveld Schijf
26 Sten Ruts Turnhout
27 Ian Mol Breda
28 Torben Aerts Minderhout
29 Warre Bogaert Essen
30 Axel Hermans Malle
31 Ruben Sweep Schijf
32 Lars de Jong Schijf
33 Jasper Ferket Hoevenen
34 Illio Verbeek Sint Lenaarts
35 Thomas Schoonen Oud Gastel
36 Roemer van Kempen Schijf
37 Casper Goffa Westmalle
38 Merel Graumans Rijsbergen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
4 Jelle Wouters Oostmalle
5 Bo van Elven Etten-leur
6 Hidde Swart Oosterhout
7 Victor Hugo Brenders Dongen
8 Martijn Braspenning Etten-leur
9 Senna van Iwaarden Yerseke
10 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Tom Faasen Prinsenbeek
14 Niels Uijtdewilligen Brecht
15 Rens Schalk Rijsbergen
16 Denise Mertens Breda
17 Stijn Honcoop Chaam
18 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
19 Stan Meeusen Arendonk
20 Bert Tanghe Brecht
21 Merel Raats Wuustwezel
22 Lars Prins Hank
23 Sven van Merriënboer Wernhout
24 Kobe van den Bulck Essen
25 Rick Sweep Schijf
26 Matts Oeyen Zoersel
27 Nick Tesseur Ninderhout
28 Jan van Bedaf Etten-leur
29 Niels Hoskens Beerse
30 Thomas Bussens Zandhoven
31 Zias Verbeek Sint Lenaarts
32 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
33 Jannick Wouters Oostmalle
DNF Vera de Munnik Kapelle
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aaron Dockx Rijkervorsel
2 Tibo Thomas Deurne
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Joren de Gruijter Breda
5 Meine Keuning Pijnacker
6 Brent Raats Minderhout
7 Max Goris Hoogerheide
8 Milan Princen Wechelderzande
9 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
10 Joche Herrijgers Beerse
11 Robbe Smets Pulderbos
12 Senne Schuybroek Kalmthout
13 Tibo van den Broeck Brasschaat
14 Niels Goris Vlimmeren
15 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
16 Silke Blei Hurwenen
17 Casper Oeyen Zoersel
18 Merijn de Wit Essen
19 Thomas Davids Vosselaar
20 Rik Kanora Eheren
21 Willem Vos Loenhout
22 Tuur van Laer Pulderbos
23 Ward Senneker Breda
24 Dries van Elsacker Brecht
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Meeusen Hoogstraten
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Stan van den Bergh Oud Gastel
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Mike Deutekom Goes
6 Martijn Rasenberg Terheyden
7 Jochem Runhaar Kapelle
8 Jamie Prince Oud Vossemeer
9 Tuur Jacobs Kalmthout
10 Bart Beks Wouw
11 Hidde van Veenendaal Dongen
12 Keno Jacobs Schilde
13 Wouter Selis Herentals
14 Jens van Korven Diessen
15 Robin van Oorschot Klein Zundert
16 Thijs van den Broek Gilze
17 Brent de Bie Malle
18 Robin van Poppel Diessen
19 Tristan Timmermans Yerseke
20 Jurgen Mesu Middelburg
21 Rick Schrauwen Rijkevorsel
22 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
23 Luuk Bierkens Stampersgat
24 Dries Bruynseels Wuustwezel
25 Joeri van Mook Oosterhout
DNF Robbert Rasenberg Terheijden
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dave Verhoeven Olen
2 Jurgen Schuybroek Kalmthout
3 Andy Michielsen Vlimmeren
4 Jeroen Nuydens Gierle
5 Joeri van Ginneken Zoersel
6 Frits Sels Vosselaar
7 Marcel de Laat Breda
8 Wim van Hees Mol
9 Jurgen Driesen Merksplas
10 Anton Graumans Rijsbergen
11 Daan Blijlevens Rijen
12 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
13 Dimi Diels Lille
14 Wouter van der Weel Nijmegen
15 Peter Geelen Breda
16 Jari Beenhakkers Etten-leur
17 Bjorn Goffa Westmalle
18 Jeffrey Huisman Schiedam
19 Benny Gabriels Kalmthout
20 Rolf Raats Wuustwezel
21 Jeroen Smans Wechelderzande
22 Peter Jansen Merksplas
23 Johan Roks St. Willebrord
24 Davy Mertens Oudenbosch
25 Olaf Runhaar Kapelle
26 Ad Broeders Oosterhout
27 Koen de Gryse Calmthout
28 Michael de Wilde Hoevenen
DNF Maarten van der Weel Rijen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Vrouwenpolder
2 Chris Nelck Rotterdam
3 Nancy Bollansee Vosselaar
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Claudia Jongerius Hoogerheide
6 Chantal Verstraten Tholen
7 Gabi van Pelt Rijen
8 Elisa Serne Breda
9 Lotte Akkermans Ossendrecht
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
11 Lisanne de Munnik Kapelle
12 Lara van Wunsel Wechelderzande
13 Henja Verstraten Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ton van Korven Diessen
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Jaap Jan van der Weel Rijen
7 Henny Roelen Chaam
8 John Verschuren Oudenbosch
9 Stanny Anthonissen Loenhout
10 Maurice van den Bogert Roosendaal
11 Ton van Oers Breda
12 Rob Daniels Etten-leur
13 Martin Ringelenberg Heinenoord
14 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Jacobs Essen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Danny Langenberg Tilburg
4 David Thörig St. Miechielsgestel
5 Hans Huijbregts Wernhout
6 Dave van Dun Dorst
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Andy van Loon Hoogerheide
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Wiebe de Jong Tilburg
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Harald Mijnsbergen Oosterhout
13 Ad Bernaerts Baarle Nassau
14 Dyami Serna Tilburg
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Bekaert Entvelde
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Jonas Bruyninckx Kapellen
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Hans van den Bogaert Halle-kempen
6 Berre Hermans Vlimmeren
7 Laurens Boden Essen
8 Nick de Munnik Kapelle
9 Dario Kloeck Aartselaar
10 Jesse Huijbregts Roosendaal
11 Wessel Verschueren Ulicoten
12 Jasper Jespers Wortel
13 Arnaud van Leest Bakel
14 Michiel van der Sande Essen
15 Stef Anthonissen St. Lenaarts
16 Jasper van Gils Breda
17 Pepijn Hillemans Hoogerheide
18 Glenn Bogaerts Zoersel
19 Jeffrey Doornbusch Breda
20 Nils van de Putte Kapellen
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Roy Guequierre Tholen
23 Marlon Verhaert Huijbergen
24 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
25 Stijn de Cleyn Kappelen
26 Joris Vanwesenbeeck Boechout
27 Ruud Pieterse Breda
28 Robbert Seghers Amsterdam
29 Ralf Verheul Breda
30 Kristof Kovacs Bergen Op Zoom
31 Jeroen Luijks Nijmegen
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen