• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Uitslag Recreanten 17+


 

De uitslag van Schijf volgt nog.

 

Recreanten Calfven
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Raf   Aerts Rijkevorsel
2   Edwin   Oomen Etten Leur
3   Sem   Versteeg Rijsbergen
4   Herman   Diels Wechelderzande
5   Patrik   Herrijgers Beerse
6   Luc van den Bosch Wechelderzande
7   Bart   Jordaens Loersel
8   Frans   Sins Made
9   Romny   Tibackx Vosselaar
10   Arnold   Siemons Dongen
11   Peter   Jansen Merksplas
12   Raf van Looveren Meer
13   Frank   Schuurman Breda
14   Eddy van Tilborgh Stabroek
15   Benjamin   Nelen Essen
16   Ad   Broeders Oosterhout
17   Tjerk   Borremans Ossendrecht
18   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
19   Ruud   Broosus Huybergen
20   Ludo   Smets Lichtaart
21   Henk   Michielsen Breda
22   Ludo   Commissaris Wuustwezel
23   Kees van Gils Wagenberg
24   Joannathan   Duinkerke Goes
25   Bart de Bruijne Ravels
26   Miguel   Verhagen Oss
27   Angelo   Verhagen Oss
28   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
29   Rudy van Etten Kruisland
30   Louis de Backer Ternat
31   Kees   Huige Halsteren
32   Jimmy   Floru Ternat

 

Recreanten Galder
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Raf   Aerts Rijkevorsel
2   Rudy   Joris Kessel
3   Edwin   Oomen Etten Leur
4   Luc van den Bosch Wechelderzande
5   Ad   Herijgers Meerle
6   Ton   Keller Nieuw-vossemeer
7   Menno   Grootjans Tilburg
8   Herman   Diels Wechelderzande
9   Patrik   Herrijgers Beerse
10   Sem   Versteeg Rijsbergen
11   Ton van Oers Breda
12   Arnold   Siemons Dongen
13   Jan van de Avort Dorst
14   Frans   Sins Made
15   Frank   Schuurman Breda
16   Raf van Looveren Meer
17   Wim   Sitters Zegge
18   Ad   Broeders Oosterhout
19   Peter   Jansen Merksplas
20   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
21   Eddy van Tilborgh Stabroek
22   Jahan   Pelkmans Alphen
23   Romny   Tibackx Vosselaar
24   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
25   Henk   Michielsen Breda
26   Ludo   Smets Lichtaart
27   Kees van Gils Wagenberg
28   Benjamin   Nelen Essen
29   Kris   Wouters Oostmalle
30   Ludo   Commissaris Wuustwezel
31   Joannathan   Duinkerke Goes
32   Bart de Bruijne Ravels
33   Angelo   Verhagen Oss
34   Rudy van Etten Kruisland
35   Micheal   Verhagen Oss
36   Danny   Blommaert Brecht
37   Robert   Huisman Schiedam
38   Louis de Backer Ternat
39   Jimmy   Floru Ternat
40   J P M   Mathijssen Wernhout
Recreanten Tilburg
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Sem   Versteeg Rijsbergen
3   Edwin   Oomen Etten Leur
4   Raf van Looveren Meer
5   Menno   Grootjans Tilburg
6   Ton van Oers Breda
7   Jahan   Pelkmans Alphen
8   Luc van den Bosch Wechelderzande
9   Frank   Schuurman Breda
10   Arnold   Siemons Dongen
11   Wim   Sitters Zegge
12   Frans   Sins Made
13   Ad   Broeders Oosterhout
14   Romny   Tibackx Vosselaar
15   Henk   Michielsen Breda
16   Peter   Jansen Merksplas
17   Arjan de Winter Den Bosch
18   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
19   Ludo   Smets Lichtaart
20   Rob   Duchateau Groesbeek
21   Ludo   Commissaris Wuustwezel
22   Kees van Gils Wagenberg
23   Benjamin   Nelen Essen
24   Rudy van Etten Kruisland
25   Erik   Smets Noorderwijk
26   Bart de Bruijne Ravels
27   Joannathan   Duinkerke Goes
28   Jimmy   Floru Ternat
29   Louis de Backer Ternat

 

Recreanten Woensdrecht
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Freddy   Stoks Berendrecht
2   Raf   Aerts Rijkevorsel
3   Sem   Versteeg Rijsbergen
4   Rudy   Joris Kessel
5   Raf van Looveren Meer
6   Wim   Sitters Zegge
7   Edwin   Oomen Etten Leur
8   Herman   Diels Wechelderzande
9   Arnold   Siemons Dongen
10   Luc van den Bosch Wechelderzande
11   Ton van Oers Breda
12   Frans   Sins Made
13   Kees   Huige Halsteren
14   Ruud   Broosus Huybergen
15   Ludo   Commissaris Wuustwezel
16   Eddy van Tilborgh Stabroek
17   Peter   Jansen Merksplas
18   Kees van Gils Wagenberg
19   Benjamin   Nelen Essen
20   Bart de Bruijne Ravels
21   Joannathan   Duinkerke Goes
22   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
23   Rudy van Etten Kruisland
24   Erik   Smets Noorderwijk
25   Jimmy   Floru Ternat
26   Louis de Backer Ternat
27   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
28   Ad   Broeders Oosterhout
29   Frank   Schuurman Breda

 

 

Recreanten Ossendrecht
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Raf   Aerts Rijkevorsel
3   Herman   Diels Wechelderzande
4   Raf van Looveren Meer
5   Luc van den Bosch Wechelderzande
6   Sem   Versteeg Rijsbergen
7   Romny   Tibackx Vosselaar
8   Edwin   Oomen Etten Leur
9   Frans   Sins Made
10   Ad   Broeders Oosterhout
11   Menno   Grootjans Tilburg
12   Arnold   Siemons Dongen
13   Wim   Sitters Zegge
14   Peter   Jansen Merksplas
15   Ton van Oers Breda
16   Eddy   Vrachten Geel
17   Kees   Huige Halsteren
18   Eddy van Tilborgh Stabroek
19   Ludo   Commissaris Wuustwezel
20   Henk   Michielsen Breda
21   Frank   Schuurman Breda
22   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
23   Erik   Smets Noorderwijk
24   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
25   Kees van Gils Wagenberg
26   Bart de Bruijne Ravels
27   Lowie   Scheers Ytegem
28   Benjamin   Nelen Essen
29   Jimmy   Floru Ternat
30   Louis de Backer Ternat

 

Recreanten Uitslag Hoogerheide
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Edwin   Oomen Etten Leur
3   Herman   Diels Wechelderzande
4   Luc van den Bosch Wechelderzande
5   Sem   Versteeg Rijsbergen
6   Menno   Grootjans Tilburg
7   Raf van Looveren Meer
8   Frans   Sins Made
9   Ad   Broeders Oosterhout
10   Arnold   Siemons Dongen
11   Wim   Sitters Zegge
12   Romny   Tibackx Vosselaar
13   Peter   Jansen Merksplas
14   Eddy   Vrachten Geel
15   Ton van Oers Breda
16   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
17   Henk   Michielsen Breda
18   Eddy van Tilborgh Stabroek
19   Ludo   Commissaris Wuustwezel
20   Kees   Huige Halsteren
21   Kees van Gils Wagenberg
22   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
23   Kris   Wouters Oostmalle
24   Erik   Smets Noorderwijk
25   Rudy van Etten Kruisland
26   David   Kraft Lage Zwaluwe
27   Erik   Comissaris Kalmthout
28   Bart de Bruijne Ravels
29   Patrick   Cools Wuustwezel
30   Lowie   Scheers Ytegem
31   Stephan   Tolleman Kwadendamme
32   Louis de Backer Ternat
33   Joannathan   Duinkerke Goes

 

Recreanten Breda
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Raf   Aerts Rijkevorsel
3   Edwin   Oomen Etten Leur
4   Sem   Versteeg Rijsbergen
5   Luc van den Bosch Wechelderzande
6   Herman   Diels Wechelderzande
7   Ton van Oers Breda
8   Raf van Looveren Meer
9   Frans   Sins Made
10   Arnold   Siemons Dongen
11   Ad   Broeders Oosterhout
12   Romny   Tibackx Vosselaar
13   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
14   Mike de Bie Aarschot
15   Michael   Kools St Willebrord
16   Ludo   Smets Lichtaart
17   Peter   Jansen Merksplas
18   Eddy van Tilborgh Stabroek
19   Kees   Huige Halsteren
20   Gerry van de Schoot Scherpenheuvel
21   Patrick   Boden Essen
22   Henk   Michielsen Breda
23   Stefan van der Waal Breda
24   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
25   Rene   Meeuwessen Rijen
26   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
27   Benjamin   Nelen Essen
28   Joannathan   Duinkerke Goes
29   Ludo   Commissaris Wuustwezel
30   Bart de Bruijne Ravels
31   Lowie   Scheers Ytegem
32   Rudy van Etten Kruisland
33   Erik   Smets Noorderwijk
34   Jimmy   Floru Ternat
35   Louis de Backer Ternat
Recreanten Oosterhout
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Raf   Aerts Rijkevorsel
3   Sem   Versteeg Rijsbergen
4   Edwin   Oomen Etten Leur
5   Wiliam   Hellemons Hoeven
6   Frans   Sins Made
7   Raf van Looveren Meer
8   Luc van den Bosch Wechelderzande
9   Jan van de Avort Dorst
10   Ton van Oers Breda
11   Ad   Broeders Oosterhout
12   Arnold   Siemons Dongen
13   Rob   Meeuwessen Rijen
14   Menno   Grootjans Tilburg
15   Eddy   Vrachten Geel
16   Peter   Jansen Merksplas
17   Eddy van Tilborgh Stabroek
18   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
19   Kees van Gils Wagenberg
20   Rene   Meeuwessen Rijen
21   Stefan van der Waal Breda
22   Joannathan   Duinkerke Goes
23   Ludo   Commissaris Wuustwezel
24   Kees   Huige Halsteren
25   Henk   Michielsen Breda
26   Erik   Smets Noorderwijk
27   Benjamin   Nelen Essen
28   Rudy van Etten Kruisland
29   Lowie   Scheers Ytegem
30   Hans   Lindhout `s Heer Hendrikskinderen
31   Louis de Backer Ternat
32   Jimmy   Floru Ternat
33   John   Jansen Oosterhout
34   Herman   Diels Wechelderzande
Recreanten Bergen op Zoom
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Raf   Aerts Rijkevorsel
2   Rudy   Joris Kessel
3   Edwin   Oomen Etten Leur
4   Wiliam   Hellemons Hoeven
5   Herman   Diels Wechelderzande
6   Ton van Oers Breda
7   Arnold   Siemons Dongen
8   Frans   Sins Made
9   Luc van den Bosch Wechelderzande
10   Raf van Looveren Meer
11   Sem   Versteeg Rijsbergen
12   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
13   Henk   Michielsen Breda
14   Ad   Broeders Oosterhout
15   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
16   Eddy van Tilborgh Stabroek
17   Kees   Huige Halsteren
18   Jurgen de Backer Ternat
19   Romny   Tibackx Vosselaar
20   Kees van Gils Wagenberg
21   Michael   Kools St Willebrord
22   Ludo   Commissaris Wuustwezel
23   Hans   Lindhout Goes
24   Peter   Jansen Merksplas
25   Anton van Leest Moerdijk
26   John de Vries Wilhelminadorp
27   David   Kraft Lage Zwaluwe
28   Joannathan   Duinkerke Goes
29   Lowie   Scheers Ytegem
30   Bart de Bruijne Ravels
31   Rudy van Etten Kruisland
32   Erik   Smets Noorderwijk
33   Eddy   Vermunicht Betekom
34   Louis de Backer Ternat
35   Jimmy   Floru Ternat
Recreanten St Willebrord
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Herman   Diels Wechelderzande
3   Raf   Aerts Rijkevorsel
4   Edwin   Oomen Etten Leur
5   Luc van den Bosch Wechelderzande
6   Wiliam   Hellemons Hoeven
7   Ton van Oers Breda
8   Arnold   Siemons Dongen
9   Frans   Sins Made
10   Sem   Versteeg Rijsbergen
11   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
12   Rudy   Pauwels Meer
13   Raf van Looveren Meer
14   Romny   Tibackx Vosselaar
15   Eddy van Tilborgh Stabroek
16   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
17   Ger van Rijsbergen Etten-leur
18   Ad   Broeders Oosterhout
19   Eddy   Vrachten Geel
20   Henk   Michielsen Breda
21   Eddy   Knobel St.willebrord
22   Michael   Kools St Willebrord
23   Kees van Gils Wagenberg
24   Kees   Huige Halsteren
25   Joannathan   Duinkerke Goes
26   Ludo   Commissaris Wuustwezel
27   Peter   Jansen Merksplas
28   Hans   Lindhout Goes
29   Kris   Wouters Oostmalle
30   Bart de Bruijne Ravels
31   Rudy van Etten Kruisland
32   Louis de Backer Ternat
33   Erik   Smets Noorderwijk
34   Eddy   Vermunicht Betekom
35   Robert   Huisman Schiedam
36   Berry   Valk Sprang-capelle
37   Jimmy   Floru Ternat
38   Benjamin   Nelen Essen
39   Lonie   Scheers Ytegem
40   Jurgen de Backer Ternat

 

Recreanten KRUININGEN 4-10-2008
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rudy   Joris Kessel
2   Raf   Aerts Rijkevorsel
3   Herman   Diels Wechelderzande
4   Philip   Schoenmaekers Zoersel
5   Luc van den Bosch Wechelderzande
6   Sem   Versteeg Rijsbergen
7   Frans   Sins Made
8   Wiliam   Hellemons Hoeven
9   Edwin   Oomen Etten Leur
10   Eddy   Vrachten Geel
11   Romny   Tibackx Vosselaar
12   Ton van Oers Breda
13   Freddy   Huybrechts Vlimmeren
14   Ad   Broeders Oosterhout
15   Eddy van Tilborgh Stabroek
16   Henk   Michielsen Breda
17   Pieter Jan   Luttikhuis Oosterhout
18   Kees van Gils Wagenberg
19   Stephan   Witters Kalmthout
20   Bart de Bruijne Ravels
21   Benjamin   Neelen Essen
22   Kees   Huige Halsteren
23   Hans   Lindhout Goes
24   Peter   Jansen Merksplas
25   Lars van der Beek Huijbergen
26   Koos   Nuijten Halsteren
27   Lonie   Scheers Ytegem
28   Louis de Backer Ternat
29   Robert   Huisman Schiedam
30   Jimmy   Floru Ternat
31   Gerry van de Schoot Scherpenheuvel
32   Michael   Kools St Willebrord
33   Eddy   Knobel St.willebrord
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen