• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oosterhout 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Siebe Verbraken Beringen
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Lotte van Merriënboer Wernhout
4 Bart Huijbregts Wernhout
5 Lenthe Raats Wuustwezel
6 Reinout Meeusen
7 Arnaud Vermoesen Moorsel
8 Ella Huybregts Vlimmeren
9 Finn Bastiaanssen Sprundel
10 Raf Bastiaansen Sprundel
11 Lois Geerts Loenhout
12 Cisse Mattheeusen Essen
13 Helena Sneyders Westmalle
14 Sam Lazeroms Oud Gastel
15 Maud Traksel Rucphen
16 Sam van Hoeck Essen
17 Sarah Jansen Merksplas
18 Lewis van Arwegen Vorselaar
19 Lentel Huys Beerse
20 Liam Uitdewilligen Brecht
21 Liam Verstegen Zutphen
22 Cedric van Geloven Poppel
23 Milou van Oerd Hank
24 Isis Albers Oosterhout
25 Tijn van der Doelen Geffen
26 Lars Goffa Westmalle
27 Jorbe Verbraeken Beringen
28 Jurre Raats Wuustwezel
29 Levi Verstegen Zutphen
30 Luuk Verstegen Dongen
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Toon de Peuter Berlaar
2 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Matse Leys Meerhout
4 Laure Huybrechts Vlimmeren
5 Kim Lauwerijssen Rucphen
6 Lars Jochems Wuustwezel
7 Zara Ansems Lage Zwaluwe
8 Bren Antonisse Loenhout
9 Len Geerts Loenhout
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Merel Graumans Rijsbergen
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Anouk van den Broeck Brasschaat
14 Thijn Jacobs Etten-leur
15 Thomas Schoonen Roosendaal
16 Illio Verbeek Sint Lenaarts
17 Raf van Overveld Schijf
18 Brent van den Nouweland Rijen
19 Casper Goffa Malle
20 Timothy de Wild Rucphen
21 Lars de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Luuk Wolhuis Hank
5 Jorn van der Made Prinsenbeek
6 Ferre Jacobs Rijkevorsel
7 Jarne van Arwegen Vorselaar
8 Jasper van Looveren Wuustwezel
9 Bram van Dun Rijen
10 Teun Paaimans Kapelle
11 Nienke de Jong Schijf
12 Bruno Everaert Hoogstraaten
13 Lars van Oord Hank
14 Sven de Waard
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jari Prins Hank
4 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Axel Roks St. Willebrord
7 Witse Omloop Olen
8 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
9 Niels Uijtdewilligen Brecht
10 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Hidde Swart Oosterhout
12 Vince Meeusen Hoogstraaten
13 Wout Stevens Kalmthout
14 Bo van Elven Etten-leur
15 Sven van Merriënboer Wernhout
16 Rick Sweep Schijf
17 Sten Mattheeusen Kalmthout
18 Mees De Vos Heinkenszand
19 Lars Prins Hank
20 Arthur Vermoesen Moorsel
21 Tom Faasen Prinsenbeek
22 Senne Waterschoot Belsele
23 Mathijs Bink Rijen
24 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
25 Matthijs Schoonen Roosendaal
26 Kalle van Dongen Breda
27 Pim Jacobs Etten-leur
28 Dylan Miltenburg Oosterhout
29 Sem Albers Oosterhout
30 Stan Cameron Etten-leur
31 Jannick Wouters Oostmalle
DNF Victor Hugo Brenders Dongen
DNF Zias Verbeek Sint Lenaarts
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Moreno Tak Oud Gastel
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Joche Herrijgers Beerse
6 Renzo Blommaert Brecht
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Jerre Verschure Raamsdonksveer
10 Bart Rutten Den Hout
11 Florine Hehewerth Prinsenbeek
12 Jeremy Melis Dongen
13 Brent Broosus Huijbergen
14 Yorick Brethouder Oosterhout
15 Senne Schuybroek Kalmthout
16 Senne van Hasselt Vlimmeren
17 Casper Vos Heinkenzand
18 Joost van Oevelen Huijbergen
19 Bart Liekens Vorselaar
20 Lotte Akkermans Ossendrecht
21 Lisanne de Munnik Kapelle
22 Rowan van Oord Hank
23 Bram Esseboom Oosterhout
DNF Niels Goris Vlimmeren
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hidde van Veenendaal Dongen
2 Tristan Blijlevens Meerle
3 Tristan van Hassel Wernhout
4 Jamie Prince Oud Vossemeer
5 Bart Beks Wouw
6 Stan van den Bergh Oud Gastel
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Robbert Rasenberg Terheijden
9 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
10 Mike Deutekom Goes
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Youri Slokkers Oud Vossemeer
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Berre Urkens Vosselaar
15 Huub Stokkermans Dongen
16 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Joeri van Mook Oosterhout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
2 Jarmo Visser Heinkenszand
3 Martijn Rakers Bavel
4 Kobe Kockx Kalmthout
5 Jesse Huijbregts Roosendaal
6 Max van Helmond Rijen
7 Bart Sitters Zegge
8 Nick de Munnik Kapelle
9 Geert Verheijen Rijsbergen
10 Tijn Goos Zundert
11 Jeroen Haest Rijsbergen
12 Danny Michielse Kalmthout
DNF Wessel Verschueren Ulicoten
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arenda Grimbergen Baarle Hertog
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Daphne Mesu Middelburg
5 Ilona van Ginneken Gilze
6 Nicolle van Opijnen
7 Marije van Dun Rijen
8 Daniella Verstraten Roosendaal
9 Margriet van Rooden Oosteind
10 Anne de Jong Tilburg
11 Rowene Peemen Oosterhou
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Ad Bernaerts Baarle Nassau
7 John Haast Rijsbergen
8 Peter Voesenek Breda
9 Jaap Jan van der Weel Rijen
10 Ad Herijgers  Meerle
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Johan Luyckx Wuustwezel
13 Menno Grootjans Tilburg
14 Ad Broeders Oosterhout
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Michel de Jong Etten-leur
17 Jan van de Avort Dorst
18 Hans Beenhakkers Etten-leur
19 Arnold Siemons Dongen
20 Joris Dirven Kalmthout
21 Mario Martens Oosterhout
22 Ton van Oers Breda
23 Peter Jansen Merksplas
24 Rob Daniels Etten-leur
25 Pieter Jan Luttikhuis Oosterhout
26 Kees Huige Heerle
27 Henk Michielsen Breda
28 Dirk Schoeters Zoersel
29 Pieter Griep Breda
DNF Anton  van Leest Hank
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Dave van Dun Rijen
3 Andy van Loon Hoogerheide
4 Wim Sitters Zegge
5 Francois Nooten Oosterhout
6 Marcel Baaij Oosterhout
7 Nico van Est Schijf
8 John de Leeuw Breda
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Ludy Reijnders Stampersgat
11 Joop Laarhoven Oosterhout
12 Eric de Leeuw Oosterhout
13 Dik Brounen Oosteind
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Rhys Bickers Oosterhout
16 Kris Wouters Oostmalle
17 Frank Schepers Oosterhout
18 Willan van Geloven Poppel
19 Albert Wijnings Oosterhout
DNF Leon van Halderen Oosterhout
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Geert van Kuijk Loon Op Zand
3 Sjoerd Mijdam Tilburg
4 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
5 Jerry Kallenfels St.willebrord
6 Joep van Gennip Bavel
7 Laurens Boden Essen
8 Tom Jansen Welberg
9 Lars Akkermans Ossendrecht
10 Rolf Raats Wuustwezel
11 Anco Verstegen Dongen
12 Milan Parol Wernhout
13 Maarten van der Weel Rijen
14 Jeffrey Voermans Breda
15 Bas Nieuwkoop Roosendaal
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Erik Versteegen Zutphen
18 Jeroen Luijks Oosteind
19 Pieter Schoeters Zoersel
20 Kurt Raats Loenhout
21 Denian Pieters Axel
22 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
23 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
24 Bjorn Goffa Malle
25 Davy Mertens Etten-leur
26 Wouter Verwaal Etten-leur
27 Wiebe de Jong Tilburg
28 Joshua Roks St.Willebrord
29 Matthew Roks St.Willebrord
30 Marc Vermolen Oosterhout
DNF Rogier Burgemeestre Oosterhout
DNF Djoerd van Dessel Breda
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen