• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Ferero Commyn Beernum
3 Kim Lauwerijssen Rucphen
4 Laure Huijbrechts Vlimmeren
5 Ashley Arnouts Kalmthout
6 Bart Huijbregts Wernhout
7 Lotte van Merriënboer Wernhout
8 Sam Mullaert Kapelle
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Lenthe Raats Wuustwezel
11 Zara Ansems Lage Zwaluwe
12 Merel Graumans Rijsbergen
13 Thomas Schoonen Roosendaal
14 Ymke Bruins Koewacht
15 Casper Goffa Malle
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Emils Allers Letland
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Anton Mertens Rijkevorsel
5 Lennert Daemen Kapellen
6 Matthias van Gils Wuustwezel
7 Matts Saman Wuustwezel
8 Siebe de Naeyer Beerse
9 Jasper van Looveren Wuustwezel
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Thibo Rennen Kalmthout
4 Sven van Merriënboer Wernhout
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Niels Uijtdewilligen Brecht
7 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
8 Indy Floren Ossendrecht
9 Matthijs Schoonen Roosendaal
10 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
11 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
12 Jannick Wouters Oostmalle
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Sten Mattheeusen Kalmthout
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Bryant Boogert Hoogblokland
5 Matthew Arnouts Kalmthout
6 Denise Mertens Breda
7 Tristan Thibaut Kapellen
8 Rick Sweep Schijf
9 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
10 Tom Faasen Prinsenbeek
11 Maxim Claeys Kapellen
DNF Kalle van Dongen Breda
DNF Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Frank Aron Ragilo Letland
2 Toms Ustups Letland
3 Arno Van Krimpen Groot-ammers
4 Rudolfs Piziks Letland
5 Noa Stolk Nieuwendijk
6 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Jarne op de Weerdt Brecht
10 Niels Goris Vlimmeren
11 Senne Schuybroek Kalmthout
12 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
13 Tycho Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Stolk Nieuwendijk
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Andries Smits Westmalle
4 Robin van Oorschot Klein Zundert
5 Niels Huijbregts Wernhout
6 Ruben Meeusen Hoogstraten
7 Hidde Greijdanus Dishoek
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Berre Urkens Vosselaar
10 Bart Beks Wouw
11 Giovanny Vissenberg Rucphen
12 Thomas Mijnsbergen Rotterdam
13 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Brent Broosus Huijbergen
16 Joche Herrijgers Beerse
17 Bart Rutten Den Hout
18 Mika Bouman Rijswijk
19 Xander van Dijk Roosendaal
20 Anton Bayens Rijkevorsel
21 Timo van Aalst Hoogerheide
22 Anet Sirvel Letland
23 Jacobien Viveen Woudrichem
24 Sem Kroonen Oosterhout
25 Lotte Akkermans Ossendrecht
DNF Laurens Clays Kapellen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
2 Markus Pajur Letland
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Seppe Aerts Wechelderzande
6 Jente Smits Westmalle
7 Sven Peeters Hoeven
8 Arturs Krasts Letland
9 Wouter Hopmans Hoogerheide
10 Max van Helmond Rijen
11 Sven Wouters Klein Zundert
12 Erben van Meer Nispen
13 Alekss Krasts Letland
14 Jeroen Haest Rijsbergen
15 Niek Struijs Rucphen
16 Gijs Rutten Den Hout
17 Tristan Blijlevens Meerle
18 Jonas Jordens Oostmalle
19 Tieme Herrygers Beerse
20 Pepijn Hillemans Middelburg
21 Melanie Viveen Woudrichem
22 Youri Slokkers Oud Vossemeer
DNF Damian van Alphen Hoeven
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thomas Bartelen Nispen
2 Wout van den Elsakker Hoogerheide
3 Bob Kerkhofs Wouw
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Lars Akkermans Ossendrecht
6 Bas Sitters Zegge
7 Alain Broos Baarle Nassau
8 Bart Sitters Zegge
9 Jesse Huijbregts Roosendaal
10 Kevin Haest Rijsbergen
11 Herman Brinkman Rotterdam
12 Dennis Mertens Breda
13 Jeffrey Huisman Schiedam
14 Perry Hoendevangers Essen
15 Martijn Hennekam Zundert
16 Bjorn Jansen Merksplas
17 Frenky van der Vorst Halsteren
18 Nick de Munnik Kapelle
DNF Jarno Zuidweg Wemeldinge
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Frans Viveen Woudrichem
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Peter Voesenek Breda
7 Eric Bogers Breda
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Johan Pelkmans Alphen
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Ad Broeders Oosterhout
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Anton van Leest Moerdijk
15 Eddy Zweere Sint Willebrord
16 Joris Dirven Kalmthout
17 Kees Huige Heerle
18 Herman Diels Wechelderzande
19 Henk Michielsen Breda
20 Ton van Oers Breda
21 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
22 Rob Daniels Etten-leur
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Daimy Hellemons Hoeven
2 Helga de Vel Boechout
3 Sabine Heij Oosterhout
4 Elodie Kuijper Tilburg
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Lara van Wunsel Wechelderzande
7 Daphne Mesu Middelburg
8 Daniella Verstraten Roosendaal
9 Bianca Broosus Huijbergen
10 Sharon Dommanschet Roosendaal
11 Ivy Weterings Roosendaal
12 Tessa Bos Oud Beijerland
13 Anne van de Swaluw Kwadendamme
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Jarno van Krimpen Groot-ammers
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Edgar van Meer Nispen
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Andre Horians Oud Gastel
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Roland Nooij Ossendrecht
9 Anton Graumans Rijsbergen
10 Renee Horians Oud Gastel
11 Thierry Bakker Roosendaal
12 Alain van den Broeck Brasschaat
13 Edwin van Alphen Hoeven
14 Nico van Est Schijf
15 Chris Aerts Wechelderzande
16 Nico van Wunsel Wechelderzande
17 Ruud Broosus Huybergen
18 Ludger de Nijs Huijbergen
19 Ludy Reijnders Stampersgat
20 Wim van Beek Bavel
21 Carl de Vel Boechout
22 Patrik Herrygers Beerse
23 Kris Wouters Oostmalle
24 Peter Bierkens Stampersgat
25 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
26 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Pim van de Klundert Woensdrecht
2 Tijs van Aert Essen
3 Peter Woestenberg St Willebrord
4 Jef van Belle Kalmthout
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Lennart de Rooy Grobbendonk
7 Anco Korteweg Noordhoek
8 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
9 Rob Meeuwessen Rijen
10 Mike Castel Ossendrecht
11 Joost van Gils Wuustwezel
12 Geert van Kuijk Loon Op Zand
13 Jordi Talen Spijkenisse
14 Abel Pot Kapelle
15 Frank Jansen Galder
16 Bas Dircken Rucphen
17 Stef Anthonissen Loenhout
18 Erik Rombouts Wuustwezel
19 Jeroen Claessen Hoeven
20 Joeri van Ginneken Malle
21 Lars de Jong Wuustwezel
22 Mike van Nunspeet Den Haag
23 Denian Pieters Axel
24 Dave van Dun Rijen
25 Dennis Hack Bergen Op Zoom
26 Rolf Raats Wuustwezel
27 Jordi Timmermans Langeweg
28 Bart de Visser Moerdijk
29 Bjorn Goffa Malle
30 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
31 Stef Anthonissen Meer
32 Pieter Schoeters Zoersel
33 Pieter Bruijns Koewacht
34 Ingo Steinhoff Breda
35 George Knobel Oud Gastel
DNF Tom Jansen Steenbergen
DNF Olaff Zweedijk Kapelle
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen