• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Breda 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Fee Knaven Meerle
3 Laure Huijbrechts Vlimmeren
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Lotte van Merriënboer Wernhout
6 Zara Ansems Lage Zwaluwe
7 Ashley Arnouts Kalmthout
8 Lars Jochems Wuustwezel
9 Merel Graumans Rijsbergen
10 Ferero Commyn Beernum
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Bart Huijbregts Wernhout
13 Eline de Winter Wuustwezel
14 Thomas Schoonen Roosendaal
15 Casper Goffa Malle
16 Julan Smit Halsteren
17 Ella Huibrechts Vlimmeren
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Matthias van Gils Wuustwezel
5 Lennert Daemen Kapellen
6 Jasper van Looveren Wuustwezel
7 Matts Saman Wuustwezel
8 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
2 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Thibo Rennen Kalmthout
5 Indy Floren Ossendrecht
6 Niels Uijtdewilligen Brecht
7 Matthijs Schoonen Roosendaal
8 Berre Jespers Hoogstraten
9 Lars Prins Hank
10 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
11 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
12 Lucas van Steenoven Etten-leur
13 Jannick Wouters Oostmalle
DNF Milan de Winter Wuustwezel
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim van der Poel Papendrecht
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jari Prins Hank
4 Jelle Bruylinckx Oostmalle
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Matthew Arnouts Kalmthout
8 Wout Stevens Kalmthout
9 Denise Mertens Breda
10 Hidde Swart Oosterhout
11 Witse Omloop Olen
12 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
13 Tom Faasen Prinsenbeek
14 Mirre Knaven Meerle
15 Rick Sweep Schijf
16 Tristan Thibaut Kapellen
17 Kalle van Dongen Breda
18 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Jarne Ceulemans Wiekevorst
3 Arno Van Krimpen Groot-ammers
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Senne Knaven Meerle
6 Noa Stolk Nieuwendijk
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Jarne op de Weerdt Brecht
9 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
10 Tibo van den Broeck Brasschaat
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Senne Schuybroek Kalmthout
13 Tycho Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Martijn Rasenberg Terheyden
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Sam Stolk Nieuwendijk
4 Robbert Rasenberg Terheijden
5 Bart Beks Wouw
6 Andries Smits Westmalle
7 Iben Rommelaere Hertsberge
8 Rik Meeusen Wuustwezel
9 Nina Spapen Rijen
10 Robin van Oorschot Klein Zundert
11 Niels Huijbregts Wernhout
12 Ruben Meeusen Hoogstraten
13 Hidde Greijdanus Dishoek
14 Rick van der Poel Papendrecht
15 Jurgen Mesu Middelburg
16 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
17 Berre Urkens Vosselaar
18 Anoek Kuijpers Gilze
19 Mats Omloop Olen
20 Luuk Bierkens Stampersgat
21 Xander van Dijk Roosendaal
22 Beau van Izerloo Dordrecht
23 Mika Bouman Rijswijk
24 Jerre Verschure Raamsdonksveer
25 Moreno Tak Oud Gastel
26 Brent Broosus Huijbergen
27 Bart Rutten Den Hout
28 Renzo Blommaert Brecht
29 Joche Herrijgers Beerse
30 Lotte Akkermans Ossendrecht
31 Anton Bayens Rijkevorsel
32 Wiebe Snijders Boechout
33 Milan Geleijnse Tilburg
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mauro Spapen Rijen
2 Geert Verheijen Rijsbergen
3 Sven Peeters Hoeven
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Max van Helmond Rijen
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Jente Smits Westmalle
8 Hidde van Veenendaal Dongen
9 Wouter Hopmans Hoogerheide
10 Pepijn Hillemans Middelburg
11 Jeroen Haest Rijsbergen
12 Erben van Meer Nispen
13 Jarmo Visser Heinkenszand
14 Tristan Blijlevens Meerle
15 Sven Wouters Klein Zundert
16 Seppe Aerts Wechelderzande
17 Stan van den Bergh Oud Gastel
18 Tieme Herrygers Beerse
19 Jonas Jordens Oostmalle
20 Huub Stokkermans Dongen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thomas Bartelen Nispen
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Bob Kerkhofs Wouw
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Bas Sitters Zegge
6 Bart Sitters Zegge
7 Kevin Haest Rijsbergen
8 Jesse Huijbregts Roosendaal
9 Dennis Mertens Breda
10 Herman Brinkman Rotterdam
11 Martijn Hennekam Zundert
12 Nick de Munnik Kapelle
13 Brent Arnouts Kalmthout
14 Bjorn Jansen Merksplas
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Michel Groenendaal St. Michielsgestel
5 Peter Voesenek Breda
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Johan Pelkmans Alphen
8 Stanny Anthonissen Loenhout
9 Jaap Jan van der Weel Rijen
10 Michel de Jong Etten-leur
11 John Verschuren Oudenbosch
12 Ad Herijgers Meerle
13 Ludo van den Buijs Essen
14 Ad Broeders Oosterhout
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Hugo Groeneveld Werjkendam
17 Johan Luyckx Wuustwezel
18 Anton van Leest Moerdijk
19 Joris Dirven Kalmthout
20 Ton van Oers Breda
21 Pieter Griep Breda
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Henk Michielsen Breda
24 Hugo Groeneveld Nieuwendijk
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Noa Jansen Oosterhout
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Helga de Vel Boechout
5 Lara van Wunsel Wechelderzande
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Lise Tubex Lille
8 Elodie Kuijper Tilburg
9 Ilona van Ginneken Gilze
10 Daphne Mesu Middelburg
11 Femke Kuijpers Gilze
12 Bianca Broosus Huijbergen
13 Angela de Visser Moerdijk
14 Merel Vegter Rhoon
15 Ivy Weterings Roosendaal
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Jarno van Krimpen Groot-ammers
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 David Thörig St. Miechielsgestel
5 Renee Horians Oud Gastel
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Edgar van Meer Nispen
8 Anton Graumans Rijsbergen
9 Andre Horians Oud Gastel
10 Andy van Loon Hoogerheide
11 Thierry Bakker Roosendaal
12 Roland Nooij Ossendrecht
13 Ivo van Geloven Poppel
14 Jeroen van Wageningen Rotterdam
15 Carl de Vel Boechout
16 Nico van Est Schijf
17 Alain van den Broeck Brasschaat
18 Patrik Herrygers Beerse
19 Ruud Broosus Huybergen
20 Nico van Wunsel Wechelderzande
21 Jan Vegter Rhoon
22 Chris Aerts Wechelderzande
23 Kris Wouters Oostmalle
24 Peter Bierkens Stampersgat
25 Ludger de Nijs Huijbergen
26 Stefan van Izerloo Dordrecht
27 Marco de Rooij Zevenbergen
DNF Gunther Loos Essen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Essen
2 Tom Davids Nijmegen
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Joep van Gennip Bavel
5 Jef van Belle Kalmthout
6 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
7 Rob van den Muysenbergh Loenhout
8 Rob Meeuwessen Rijen
9 Stef Anthonissen Loenhout
10 Bas Dircken Rucphen
11 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
12 Mike Castel Ossendrecht
13 Jens van den Bosch Wechelderzande
14 Brent van den Bosch Wechelderzande
15 Joeri van Ginneken Malle
16 Rolf Raats Wuustwezel
17 Jordi Timmermans Langeweg
18 Tom Jansen Steenbergen
19 Bart de Visser Moerdijk
20 Lars de Jong Wuustwezel
21 Davy Knobel St-willebrord
22 Bas Nieuwkoop Roosendaal
23 Denian Pieters Axel
24 Pieter Schoeters Zoersel
25 Joannathan Duinkerke Goes
26 Bjorn Goffa Malle
DNF Jeroen Claessen Hoeven
DNF Alex Oomen Roosendaal
DNF Peter Woestenberg St Willebrord
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen