• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Noord 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Laure Huijbrechts Vlimmeren
3 Ashley Arnouts Kalmthout
4 Ferero Commyn Beernum
5 Kim Lauwerijssen Rucphen
6 Lars Jochems Wuustwezel
7 Anouk van den Broeck Brasschaat
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Merel Graumans Rijsbergen
10 Bart Huijbregts Wernhout
11 Thijn Jacobs Etten-leur
12 Zara Ansems Lage Zwaluwe
13 Mik Akkermas Etten-leur
14 Sam Mullaert Kapelle
15 Eline de Winter Wuustwezel
16 Julan Smit Halsteren
17 Thomas Schoonen Roosendaal
18 Ella Huibrechts Vlimmeren
DNF Casper Goffa Malle
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Lore Sas Vosselaar
5 Matthias van Gils Wuustwezel
6 Lennert Daemen Kapellen
7 Jasper van Looveren Wuustwezel
8 Matts Saman Wuustwezel
9 Siebe de Naeyer Beerse
10 Ferre Jacobs Rijkevorsel
11 Toon Aerts Hoogstraten
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Niels Uijtdewilligen Brecht
5 Thibo Rennen Kalmthout
6 Milan de Winter Wuustwezel
7 Indy Floren Ossendrecht
8 Matthijs Schoonen Roosendaal
9 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
10 Lars Prins Hank
11 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
12 Pim Jacobs Etten-leur
13 Berre Jespers Hoogstraten
14 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
15 Jannick Wouters Oostmalle
DNF Lucas van Steenoven Etten-leur
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Jari Prins Hank
3 Bryant Boogert Hoogblokland
4 Matthew Arnouts Kalmthout
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
8 Wout Stevens Kalmthout
9 Denise Mertens Breda
10 Witse Omloop Olen
11 Rick Sweep Schijf
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Tom Faasen Prinsenbeek
14 Kalle van Dongen Breda
15 Dewy Gijsel Hulst
DNF Hidde Swart Oosterhout
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arno Van Krimpen Groot-ammers
2 Jarne op de Weerdt Brecht
3 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
4 Tibo van den Broeck Brasschaat
5 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Noa Stolk Nieuwendijk
7 Senne Schuybroek Kalmthout
8 Sette van Hoof Kapellen
9 Niels Goris Vlimmeren
10 Tycho Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Stolk Nieuwendijk
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Robin van Oorschot Klein Zundert
4 Bart Beks Wouw
5 Andries Smits Westmalle
6 Hidde Greijdanus Dishoek
7 Niels Huijbregts Wernhout
8 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
9 Ruben Meeusen Hoogstraten
10 Berre Urkens Vosselaar
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Anoek Kuijpers Gilze
13 Giovanny Vissenberg Rucphen
14 Xander van Dijk Roosendaal
15 Joche Herrijgers Beerse
16 Renzo Blommaert Brecht
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Nick Bryninckx Beerse
19 Brent Broosus Huijbergen
20 Bart Rutten Den Hout
21 Mats Omloop Olen
22 Timo van Aalst Hoogerheide
23 Anton Bayens Rijkevorsel
24 Laurens Clays Kapellen
25 Martijn de Haan Hank
26 Lotte Akkermans Ossendrecht
27 Milan Geleijnse Tilburg
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Geert Verheijen Rijsbergen
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Jente Smits Westmalle
5 Max van Helmond Rijen
6 Wouter Hopmans Hoogerheide
7 Tristan Blijlevens Meerle
8 Damian van Alphen Hoeven
9 Sven Peeters Hoeven
10 Erben van Meer Nispen
11 Seppe Aerts Wechelderzande
12 Pepijn Hillemans Middelburg
13 Jeroen Haest Rijsbergen
14 Sven Wouters Klein Zundert
15 Stan van den Bergh Oud Gastel
16 Tieme Herrygers Beerse
17 Niek Struijs Rucphen
18 Jonas Jordens Oostmalle
19 Youri Slokkers Oud Vossemeer
DNF Jan Jochems Zundert
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Bierkens Stampersgat
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Jesse Huijbregts Roosendaal
4 Harm Celi Oosterhout
5 Jarno Zuidweg Wemeldinge
6 Bart Sitters Zegge
7 Bas Sitters Zegge
8 Perry Hoendevangers Essen
9 Dennis Mertens Breda
10 Brent Arnouts Kalmthout
11 Kevin Haest Rijsbergen
12 Nick de Munnik Kapelle
13 Bjorn Jansen Merksplas
14 Jasper Haest Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Walter Marijnissen Zoersel
4 Eric Bogers Breda
5 Peter Voesenek Breda
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Johan Pelkmans Alphen
10 Ludo van den Buijs Essen
11 Jan Minnaard Wemeldinge
12 Ad Herijgers Meerle
13 Stanny Anthonissen Loenhout
14 Menno Grootjans Tilburg
15 Alfons van Geel Rijsbergen
16 Joris Dirven Kalmthout
17 Ad Broeders Oosterhout
18 Frank van Oorschot Oisterwijk
19 John Verschuren Oudenbosch
20 Anton van Leest Moerdijk
21 Ton van Oers Breda
22 Kees Huige Heerle
23 Herman Diels Wechelderzande
24 Pieter Griep Breda
25 Henk Michielsen Breda
26 Rob Daniels Etten-leur
27 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
28 Peter Jansen Merksplas
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Helga de Vel Boechout
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Kirsten Coppens Noordhoek
4 Sharon Dommanschet Roosendaal
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Lara van Wunsel Wechelderzande
7 Ivy Weterings Roosendaal
8 Daniella Verstraten Roosendaal
9 Daphne Mesu Middelburg
10 Bianca Broosus Huijbergen
11 Kelly Greefs Vosselaaar
12 Merel Vegter Rhoon
13 Tessa Bos Oud Beijerland
14 Amee Schoe Vrouwenpolder
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Teck Balen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Gunther Loos Essen
4 Erik Klaasen Turnhout
5 Harald Mijnsbergen Oosterhout
6 Jarno van Krimpen Groot-ammers
7 Renee Horians Oud Gastel
8 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
9 Anton Graumans Rijsbergen
10 Andy van Loon Hoogerheide
11 Edgar van Meer Nispen
12 Ivo van Geloven Poppel
13 Roland Nooij Ossendrecht
14 Thierry Bakker Roosendaal
15 Wim van Beek Bavel
16 Carl de Vel Boechout
17 Edwin van Alphen Hoeven
18 Chris Aerts Wechelderzande
19 Ludy Reijnders Stampersgat
20 Nico van Est Schijf
21 Nico van Wunsel Wechelderzande
22 Ludger de Nijs Huijbergen
23 Kris Wouters Oostmalle
24 Patrik Herrygers Beerse
25 Jan Vegter Rhoon
26 Ruud Broosus Huybergen
27 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Peter Bierkens Stampersgat
DNF Andre Horians Oud Gastel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Essen
2 Rob Meeuwessen Rijen
3 Peter Woestenberg St Willebrord
4 Jef van Belle Kalmthout
5 Jasper Jespers Minderhout
6 Niels Ooms Ravels
7 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
8 Mike Vreys Lommel
9 Mike Castel Ossendrecht
10 Bas Dircken Rucphen
11 Stef Anthonissen Loenhout
12 Jerry Kallenfels St.willebrord
13 Dennis Hack Bergen Op Zoom
14 Brent van den Bosch Wechelderzande
15 Lars Ooms Ravels
16 Jens van den Bosch Wechelderzande
17 Frank Jansen Galder
18 Jordi Timmermans Langeweg
19 Lennard de Rooy Grobbendonk
20 Joeri van Ginneken Malle
21 Jesse Muis Giessenburg
22 Kevin van Looveren Hoogstraten
23 Lars de Jong Wuustwezel
24 Dave van Dun Rijen
25 Tom Jansen Steenbergen
26 Rolf Raats Wuustwezel
27 Michel Reep Breda
28 Michel van Hemmen Sint Michiels
29 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
30 Robert Polak Prinsenbeek
31 Denian Pieters Axel
32 Harld Damen Alphen
33 Maarten van der Weel Rijen
34 Martijn Bink Dongen
35 Pieter Schoeters Zoersel
DNF Djoerd van Dessel Breda
DNF Dimi Diels Lille
DNF Dave Goffa Westmalle
DNF Geert van Kuijk Loon Op Zand
DNF William Lazeroms Oud Gastel
DNF Jeroen Luijks Oosteind
DNF Andy Michielsen Vlimmeren
DNF Maarten van de Veeken Baarle-nassau
Kalender
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen