• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Galder 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Fee Knaven Meerle
2 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Laure Huijbrechts Vlimmeren
4 Ferero Commyn Beernum
5 Kim Lauwerijssen Rucphen
6 Merel Graumans Rijsbergen
7 Ashley Arnouts Kalmthout
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Zara Ansems Lage Zwaluwe
10 Bart Huijbregts Wernhout
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Fien van de Voorde Zoersel
13 Brent van den Nouwenland Rijen
14 Eline de Winter Wuustwezel
15 Lenthe Raats Wuustwezel
16 Claire Dokter Eindhoven
17 Ella Huibrechts Vlimmeren
DNF Casper Goffa Malle
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Matthias van Gils Wuustwezel
5 Jasper van Looveren Wuustwezel
6 Lennert Daemen Kapellen
7 Siebe de Naeyer Beerse
8 Matts Saman Wuustwezel
9 Nienke de Jong Schijf
10 Leonie van de Voorde Zoersel
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Indy Floren Ossendrecht
4 Thibo Rennen Kalmthout
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Sven van Merriënboer Wernhout
7 Milan de Winter Wuustwezel
8 Berre Jespers Hoogstraten
9 Lars Prins Hank
10 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11 Lucas van Steenoven Etten-leur
12 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
13 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
14 Jannick Wouters Oostmalle
15 Maud Jansen St.willebrord
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jari Prins Hank
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Matthew Arnouts Kalmthout
7 Hidde Swart Oosterhout
8 Mirre Knaven Meerle
9 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
10 Maxim Claeys Kapellen
11 Wout Stevens Kalmthout
12 Witse Omloop Olen
13 Rick Sweep Schijf
14 Denise Mertens Breda
15 Tristan Thibaut Kapellen
16 Kalle van Dongen Breda
17 Tom Faasen Prinsenbeek
18 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarne Ceulemans Wiekevorst
2 Sem Heulens Vlimmeren
3 Arno Van Krimpen Groot-ammers
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Noa Stolk Nieuwendijk
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Jarne op de Weerdt Brecht
9 Senne Knaven Meerle
10 Wout de Ruysscher Kalmthout
11 Senne Schuybroek Kalmthout
12 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
13 Niels Goris Vlimmeren
14 Bente van den Nouweland Rijen
15 Tycho Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jamie Prince Oud Vossemeer
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Rik Meeusen Wuustwezel
4 Robin van Oorschot Klein Zundert
5 Andries Smits Westmalle
6 Bart Beks Wouw
7 Niels Huijbregts Wernhout
8 Ruben Meeusen Hoogstraten
9 Hidde Greijdanus Dishoek
10 Jurgen Mesu Middelburg
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Caine Hanssens Tilburg
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Mats Omloop Olen
16 Bart Rutten Den Hout
17 Joche Herrijgers Beerse
18 Giovanny Vissenberg Rucphen
19 Brent Broosus Huijbergen
20 Laurens Clays Kapellen
21 Koen van den Belt Ossendrecht
22 Christian Dirven Raamsdonksveer
23 Xander van Dijk Roosendaal
24 Timo van Aalst Hoogerheide
25 Anton Bayens Rijkevorsel
26 Lotte Akkermans Ossendrecht
27 Tom Adams Breda
28 Milan Geleijnse Tilburg
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Sven Peeters Hoeven
4 Max van Helmond Rijen
5 Hidde van Veenendaal Dongen
6 Geert Verheijen Rijsbergen
7 Seppe Aerts Wechelderzande
8 Damian van Alphen Hoeven
9 Wouter Hopmans Hoogerheide
10 Tristan Blijlevens Meerle
11 Jente Smits Westmalle
12 Pepijn Hillemans Middelburg
13 Erben van Meer Nispen
14 Jeroen Haest Rijsbergen
15 Sven Wouters Klein Zundert
16 Britt Knaven Meerle
17 Stan van den Bergh Oud Gastel
18 Tieme Herrygers Beerse
19 Jonas Jordens Oostmalle
20 Tijn Goos Zundert
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thomas Bartelen Nispen
2 Harm Celi Oosterhout
3 Tim Bierkens Stampersgat
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Bas Sitters Zegge
6 Bart Sitters Zegge
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Kevin Haest Rijsbergen
9 Jarno Zuidweg Wemeldinge
10 Perry Hoendevangers Essen
11 Dennis Mertens Breda
12 Martijn Hennekam Zundert
13 Brent Arnouts Kalmthout
14 Nick de Munnik Kapelle
15 Tom Welten Kruisland
16 Bjorn Jansen Merksplas
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Peter Voesenek Breda
5 Eric Bogers Breda
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Johan Pelkmans Alphen
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Jan Minnaard Wemeldinge
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Ad Herijgers Meerle
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Menno Grootjans Tilburg
15 Ad Broeders Oosterhout
16 John Verschuren Oudenbosch
17 Joris Dirven Kalmthout
18 Pieter Griep Breda
19 Ton van Oers Breda
20 Henk Michielsen Breda
21 Herman Diels Wechelderzande
22 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
23 Anton van Leest Moerdijk
24 Rob Daniels Etten-leur
25 Kees Huige Heerle
26 Peter Jansen Merksplas
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Helga de Vel Boechout
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Daphne Mesu Middelburg
4 Elodie Kuijper Tilburg
5 Lara van Wunsel Wechelderzande
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Bianca Broosus Huijbergen
8 Ivy Weterings Roosendaal
9 Kelly Greefs Vosselaaar
10 Ilona van Ginneken Gilze
11 Merel Vegter Rhoon
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Jarno van Krimpen Groot-ammers
5 Renee Horians Oud Gastel
6 Andy van Loon Hoogerheide
7 Geert Omloop Olen
8 Anton Graumans Rijsbergen
9 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
10 Edgar van Meer Nispen
11 Thierry Bakker Roosendaal
12 Andre Horians Oud Gastel
13 Wim van Loy Vorselaar
14 Roland Nooij Ossendrecht
15 Edwin van Alphen Hoeven
16 Ludy Reijnders Stampersgat
17 Alain van den Broeck Brasschaat
18 Wim van Beek Bavel
19 Olaf Runhaar Kapelle
20 Carl de Vel Boechout
21 Nico van Est Schijf
22 Nico van Wunsel Wechelderzande
23 Willan van Geloven Arendonk
24 Ruud Broosus Huybergen
25 Chris Aerts Wechelderzande
26 Kris Wouters Oostmalle
27 Ludger de Nijs Huijbergen
28 Luc van den Bosch Wechelderzande
29 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
30 Patrik Herrygers Beerse
31 Jan Vegter Rhoon
32 Twan Jansen Breda
33 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nils van Kooij Krimpen Aan De Lek
2 Peter Woestenberg St Willebrord
3 Tijs van Aert Essen
4 Jef van Belle Kalmthout
5 Joep van Gennip Bavel
6 Jerry Kallenfels St.willebrord
7 Olaff Zweedijk Kapelle
8 Rob Meeuwessen Rijen
9 Jeroen Vegter Rhoon
10 Sjoerd Stelt Numansdorp
11 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
12 Stef Anthonissen Loenhout
13 Abel Pot Kapelle
14 Lennard de Rooy Grobbendonk
15 Lars Ooms Ravels
16 Jens van den Bosch Wechelderzande
17 Jordi Timmermans Langeweg
18 Joost van Gils Wuustwezel
19 Laurens Boden Essen
20 Brent van den Bosch Wechelderzande
21 Djoerd van Dessel Breda
22 Davy Knobel St-willebrord
23 Joeri van Ginneken Malle
24 Mike van Nunspeet Den Haag
25 Erik Rombouts Wuustwezel
26 Lars de Jong Wuustwezel
27 Tom Jansen Steenbergen
28 Jeffrey Voermans Breda
29 Rolf Raats Wuustwezel
30 Marvin Runhaar Kapelle
31 Harld Damen Alphen
32 Denian Pieters Axel
33 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
34 Robert Polak Prinsenbeek
35 Maarten van der Weel Rijen
36 Pieter Schoeters Zoersel
37 Niels Haisma Zierikzee
38 Bjorn Goffa Malle
DNF Niels Ooms Ravels
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen