• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Hoogerheide 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Kim Lauwerijssen Rucphen
4 Laure Huijbrechts Vlimmeren
5 Zara Ansems Lage Zwaluwe
6 Ashley Arnouts Kalmthout
7 Ferero Commyn Beernum
8 Lars Jochems Wuustwezel
9 Lotte van Merriënboer Wernhout
10 Bart Huijbregts Wernhout
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Casper Goffa Malle
13 Julan Smit Halsteren
14 Merel Graumans Rijsbergen
15 Ella Huibrechts Vlimmeren
16 Thomas Schoonen Roosendaal
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Bjorn Van Der Drift Wateringen
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Merel Raats Wuustwezel
5 Jasper van Looveren Wuustwezel
6 Matthias van Gils Wuustwezel
7 Matts Saman Wuustwezel
8 Siebe de Naeyer Beerse
9 Bruno Everaert Hoogstraaten
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nance van der Drift Wateringen
2 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Thibo Rennen Kalmthout
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Indy Floren Ossendrecht
7 Milan de Winter Wuustwezel
8 Sven van Merriënboer Wernhout
9 Matthijs Schoonen Roosendaal
10 Berre Jespers Hoogstraten
11 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
12 Lars Prins Hank
13 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
14 Jannick Wouters Oostmalle
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Arthur Mertens Rijkevorsel
3 Jari Prins Hank
4 Gilles Dockx Itegem
5 Bryant Boogert Hoogblokland
6 Axel Roks St. Willebrord
7 Witse Omloop Olen
8 Sten Mattheeusen Kalmthout
9 Matthew Arnouts Kalmthout
10 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
11 Maxim Claeys Kapellen
12 Tom Faasen Prinsenbeek
13 Wout Stevens Kalmthout
14 Rick Sweep Schijf
15 Charles Desmedt Olen
16 Denise Mertens Breda
17 Tristan Thibaut Kapellen
18 Kalle van Dongen Breda
19 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Tim van der Poel Papendrecht
3 Arno Van Krimpen Groot-ammers
4 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
5 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
6 Senne Schuybroek Kalmthout
7 Noa Stolk Nieuwendijk
8 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Wout de Ruysscher Kalmthout
11 Tycho van Gijsel Axel
12 Niels Goris Vlimmeren
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Martijn Rasenberg Terheyden
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Sam Stolk Nieuwendijk
4 Twan van der Drift Wateringen
5 Lucas Janssen Papendrecht
6 Robbert Rasenberg Terheijden
7 Andries Smits Westmalle
8 Iben van Staay Wuustwezel
9 Bart Beks Wouw
10 Rick van der Poel Papendrecht
11 Rune de Bock Aalst
12 Robin van Oorschot Klein Zundert
13 Rik Meeusen Wuustwezel
14 Mats Omloop Olen
15 Jurgen Mesu Middelburg
16 Ruben Meeusen Hoogstraten
17 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
18 Xander van Dijk Roosendaal
19 Luuk Bierkens Stampersgat
20 Berre Urkens Vosselaar
21 Beau van Izerloo Dordrecht
22 Timo van Aalst Hoogerheide
23 Bart Rutten Den Hout
24 Anton Bayens Rijkevorsel
25 Lotte Akkermans Ossendrecht
26 Laurens Clays Kapellen
27 Joche Herrijgers Beerse
28 Brent Broosus Huijbergen
29 Jacobien Viveen Woudrichem
30 Renzo Blommaert Brecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Geert Verheijen Rijsbergen
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Sven Peeters Hoeven
5 Max van Helmond Rijen
6 Tristan van Hassel Wernhout
7 Lennick van der Smissen Breccht
8 Jente Smits Westmalle
9 Jarmo Visser Heinkenszand
10 Jente Smits Westmalle
11 Jeroen Haest Rijsbergen
12 Joachim van Looveren Meer
13 Seppe Aerts Wechelderzande
14 Pepijn Hillemans Middelburg
15 Laura van der Zwaan Sliedrecht
16 Tristan Blijlevens Meerle
17 Stijn Cas Brasschaat
18 Tieme Herrygers Beerse
19 Stan van den Bergh Oud Gastel
20 Sven Wouters Klein Zundert
21 Jeno Grootjans Lille
22 Tessa Zwaenepoel Brasschaat
23 Arnoud Binst Aalst
24 Jonas Jordens Oostmalle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout van Elsakker Hoogerheide
2 Luke Verburg Schiedam
3 Lars Akkermans Ossendrecht
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Bas Sitters Zegge
6 Jesse Huijbregts Roosendaal
7 Bart Sitters Zegge
8 Marijn Vermue Nisse
9 Alain Broos Baarle Nassau
10 Mats Vansteensel Kalmthout
11 Martijn Hennekam Zundert
12 Bob Kerkhofs Wouw
13 Kevin Haest Rijsbergen
14 Dennis Mertens Breda
15 Herman Brinkman Rotterdam
16 Nick de Munnik Kapelle
17 Bjorn Jansen Merksplas
DNF Brent Arnouts Kalmthout
DNF Damy Vader Middelburg
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Frans Viveen Woudrichem
3 Ger Koenen Culemborg
4 Jan Groeneveld Sleeuwijk
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Ad Bernaerts Baarle Nassau
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Peter Voesenek Breda
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Johan Pelkmans Alphen
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Ad Broeders Oosterhout
14 Johan Luyckx Wuustwezel
15 Michel de Jong Etten-leur
16 Joris Dirven Kalmthout
17 Pieter Griep Breda
18 Anton van Leest Moerdijk
19 Ton van Oers Breda
20 Henk Michielsen Breda
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Kees Huige Heerle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Amee Schoe Vrouwenpolder
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Lara van Wunsel Wechelderzande
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Ilona van Ginneken Gilze
7 Ivy Weterings Roosendaal
8 Daphne Mesu Middelburg
9 Daniella Verstraten Roosendaal
10 Merel Vegter Rhoon
11 Bianca Broosus Huijbergen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarno van Krimpen Groot-ammers
2 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
3 Edgar van Meer Nispen
4 Renee Horians Oud Gastel
5 Andre Horians Oud Gastel
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Roland Nooij Ossendrecht
8 Nico van Est Schijf
9 Andy van Loon Hoogerheide
10 Thierry Bakker Roosendaal
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Alain van den Broeck Brasschaat
13 Patrik Herrygers Beerse
14 Danny van Hoof Stabroek
15 Ludger de Nijs Huijbergen
16 Kris Wouters Oostmalle
17 Chris Aerts Wechelderzande
18 Peter Bierkens Stampersgat
19 Olaf Runhaar Kapelle
20 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
DNF Harald Mijnsbergen Oosterhout
DNF Jeroen van Wageningen Rotterdam
DNF Nico van Wunsel Wechelderzande
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sybren Jacobs Essen
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Tijs van Aert Essen
4 Jef van Belle Kalmthout
5 Joep van Gennip Bavel
6 Rob Meeuwessen Rijen
7 Jerry Kallenfels St.willebrord
8 Bas Dircken Rucphen
9 Gianni Quintelier Puurs
10 Stef Anthonissen Loenhout
11 Olaff Zweedijk Kapelle
12 Abel Pot Kapelle
13 Geert van Kuijk Loon Op Zand
14 Jens van den Bosch Wechelderzande
15 Joost van Gils Wuustwezel
16 Rolf Raats Wuustwezel
17 Joeri van Ginneken Malle
18 Marcel Boogert Hoogblokland
19 Davy Knobel St-willebrord
20 Lars de Jong Wuustwezel
21 Jordi Timmermans Langeweg
22 Bas Nieuwkoop Roosendaal
23 Denian Pieters Axel
24 Maarten van der Weel Rijen
25 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
26 Rudy Mattheeusen Kalmthout
27 Pieter Schoeters Zoersel
DNF Brent van den Bosch Wechelderzande
DNF Niels Haisma Zierikzee
DNF Giovanni Saman Wuustwezel
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen