• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Huijbergen 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Kim Lauwerijssen Rucphen
3 Laure Huijbrechts Vlimmeren
4 Ashley Arnouts Kalmthout
5 Ferero Commyn Beernum
6 Lars Jochems Wuustwezel
7 Merel Graumans Rijsbergen
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Bart Huijbregts Wernhout
10 Zara Ansems Lage Zwaluwe
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Sam Mullaert Kapelle
13 Casper Goffa Malle
14 Thomas Schoonen Roosendaal
15 Julan Smit Halsteren
16 Eline de Winter Wuustwezel
17 Ella Huibrechts Vlimmeren
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Lore Sas Vosselaar
5 Matthias van Gils Wuustwezel
6 Jasper van Looveren Wuustwezel
7 Lennert Daemen Kapellen
8 Matts Saman Wuustwezel
9 Siebe de Naeyer Beerse
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Niels Uijtdewilligen Brecht
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Indy Floren Ossendrecht
7 Matthijs Schoonen Roosendaal
8 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
9 Berre Jespers Hoogstraten
10 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
12 Jannick Wouters Oostmalle
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Witse Omloop Olen
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Matthew Arnouts Kalmthout
7 Kasper Rentier Hoogerheide
8 Maxim Claeys Kapellen
9 Wout Stevens Kalmthout
10 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
11 Tom Faasen Prinsenbeek
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Rick Sweep Schijf
14 Denise Mertens Breda
15 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarne Ceulemans Wiekevorst
2 Sem Heulens Vlimmeren
3 Niels Ceulemans Herenthout
4 Arno Van Krimpen Groot-ammers
5 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Noa Stolk Nieuwendijk
8 Robbe Willemsens Westmalle
9 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
10 Jarne op de Weerdt Brecht
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Wout de Ruysscher Kalmthout
13 Sette van Hoof Kapellen
14 Tycho Gijsel Axel
15 Jelmer Bassa Arkel
16 Senne van Hasse;t Vlimmeren
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Stolk Nieuwendijk
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Michiel Ceulemans Herenthout
4 Bart Beks Wouw
5 Robin van Oorschot Klein Zundert
6 Niels Huijbregts Wernhout
7 Ruben Meeusen Hoogstraten
8 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
9 Jurgen Mesu Middelburg
10 Andries Smits Westmalle
11 Hidde Greijdanus Dishoek
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Mats Omloop Olen
14 Dieke van Wilgen Arkel
15 Berre Urkens Vosselaar
16 Marijn Maas Huijbergen
17 Koen van den Belt Ossendrecht
18 Beau van Izerloo Dordrecht
19 Brent Broosus Huijbergen
20 Laurens Clays Kapellen
21 Timo van Aalst Hoogerheide
22 Xander van Dijk Roosendaal
23 Joche Herrijgers Beerse
24 Anton Bayens Rijkevorsel
25 Bart Rutten Den Hout
26 Jacobien Viveen Woudrichem
27 Lotte Akkermans Ossendrecht
28 Renzo Blommaert Brecht
29 Charlotte Tielen Hoogerheide
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Sven Peeters Hoeven
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Max van Helmond Rijen
5 Geert Verheijen Rijsbergen
6 Jente Smits Westmalle
7 Tristan Blijlevens Meerle
8 Jeroen Haest Rijsbergen
9 Erben van Meer Nispen
10 Wouter Hopmans Hoogerheide
11 Seppe Aerts Wechelderzande
12 Sven Wouters Klein Zundert
13 Jeno Grootjans Lille
14 Pepijn Hillemans Middelburg
15 Damian van Alphen Hoeven
16 Hidde van Veenendaal Dongen
17 Stan van den Bergh Oud Gastel
18 Jonas Jordens Oostmalle
19 Gijs Rutten Den Hout
20 Tieme Herrygers Beerse
21 Erik Nieuwkoop Roosendaal
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bob Kerkhofs Wouw
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Pieter Dijckhoff Zoersel
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Bas Sitters Zegge
6 Bart Sitters Zegge
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Kevin Haest Rijsbergen
9 Dennis Mertens Breda
10 Martijn Hennekam Zundert
11 Perry Hoendevangers Essen
12 Frenky van der Vorst Halsteren
13 Bjorn Jansen Merksplas
14 Nick de Munnik Kapelle
DNF Herman Brinkman Rotterdam
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Frans Viveen Woudrichem
3 Jan Groeneveld Sleeuwijk
4 Walter Marijnissen Zoersel
5 Bas van Rijthoven Roosendaal
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Eric Bogers Breda
9 Peter Voesenek Breda
10 Jaap Jan van der Weel Rijen
11 Johan Pelkmans Alphen
12 Jan Minnaard Wemeldinge
13 Ad Herijgers Meerle
14 Alfons van Geel Rijsbergen
15 Stanny Anthonissen Loenhout
16 John Verschuren Oudenbosch
17 Johan Luyckx Wuustwezel
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Joris Dirven Kalmthout
20 Ton van Oers Breda
21 Kees Huige Heerle
22 Henk Michielsen Breda
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
25 Peter van der Stelt Numansdorp
26 Peter Jansen Merksplas
DNF Walter Koster Hardinxveld
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iris van der Stelt Numansdorp
2 Helga de Vel Boechout
3 Lara van Wunsel Wechelderzande
4 Daimy Hellemons Hoeven
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Amee Schoe Vrouwenpolder
7 Kelly Greefs Vosselaaar
8 Daphne Mesu Middelburg
9 Ivy Weterings Roosendaal
10 Daniella Verstraten Roosendaal
11 Sharon Dommanschet Roosendaal
12 Merel Vegter Rhoon
13 Bianca Broosus Huijbergen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Teck Balen
2 Rene Snoeren Dongen
3 Gunther Loos Essen
4 Erik Klaasen Turnhout
5 Jarno van Krimpen Groot-ammers
6 Harald Mijnsbergen Oosterhout
7 Peter Willemsen Loenhout
8 Edgar van Meer Nispen
9 Renee Horians Oud Gastel
10 Ivo van Geloven Poppel
11 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
12 Andy van Loon Hoogerheide
13 Roland Nooij Ossendrecht
14 Anton Graumans Rijsbergen
15 Nico van Est Schijf
16 Alain van den Broeck Brasschaat
17 Andre Horians Oud Gastel
18 Thierry Bakker Roosendaal
19 Carl de Vel Boechout
20 Ruud Broosus Huybergen
21 Patrik Herrygers Beerse
22 Ludger de Nijs Huijbergen
23 Ludy Reijnders Stampersgat
24 Chris Aerts Wechelderzande
25 Kris Wouters Oostmalle
26 Jan Vegter Rhoon
27 Danny van Hoof Stabroek
28 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
29 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Nico van Wunsel Wechelderzande
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Essen
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Rob Meeuwessen Rijen
4 Jerry Kallenfels St.willebrord
5 Peter Woestenberg St Willebrord
6 Geert van Kuijk Loon Op Zand
7 Olaff Zweedijk Kapelle
8 Lars Ooms Ravels
9 Jordi Talen Spijkenisse
10 Jacob de Roo Kapelle
11 Laurens Boden Essen
12 Rob van den Muysenbergh Loenhout
13 Stef Anthonissen Loenhout
14 Bas Dircken Rucphen
15 Lennard de Rooy Grobbendonk
16 Joost van Gils Wuustwezel
17 Dennis Hack Bergen Op Zoom
18 Davy Knobel St-willebrord
19 Bart de Visser Moerdijk
20 Rolf Raats Wuustwezel
21 Tom Jansen Steenbergen
22 Lars de Jong Wuustwezel
23 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
24 Bas Nieuwkoop Roosendaal
25 Denian Pieters Axel
26 Maarten van der Weel Rijen
27 Pieter Schoeters Zoersel
28 Bjorn Goffa Malle
DNF Jef van Belle Kalmthout
DNF Mike Castel Ossendrecht
DNF Djoerd van Dessel Breda
DNF Joeri van Ginneken Malle
DNF Jesse Muis Giessenburg
DNF Abel Pot Kapelle
DNF Maarten van de Veeken Baarle-nassau
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen