• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Ossendrecht 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kim Lauwerijssen Rucphen
2 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Laure Huijbrechts Vlimmeren
4 Ashley Arnouts Kalmthout
5 Zara Ansems Lage Zwaluwe
6 Sam Mullaert Kapelle
7 Ferero Commyn Beernum
8 Merel Graumans Rijsbergen
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Lotte van Merriënboer Wernhout
11 Casper Goffa Malle
12 Thomas Schoonen Roosendaal
13 Julan Smit Halsteren
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Lore Sas Vosselaar
5 Jasper van Looveren Wuustwezel
6 Matthias van Gils Wuustwezel
7 Lennert Daemen Kapellen
8 Siebe de Naeyer Beerse
9 Matts Saman Wuustwezel
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Thibo Rennen Kalmthout
4 Niels Uijtdewilligen Brecht
5 Sven van Merriënboer Wernhout
6 Milan de Winter Wuustwezel
7 Matthijs Schoonen Roosendaal
8 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
9 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
10 Jannick Wouters Oostmalle
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jari Prins Hank
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Hidde Swart Oosterhout
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Witse Omloop Olen
9 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
10 Tom Faasen Prinsenbeek
11 Denise Mertens Breda
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Rick Sweep Schijf
14 Maxim Claeys Kapellen
15 Kalle van Dongen Breda
16 Charles Desmedt Olen
17 Dewy Gijsel Hulst
DNF Matthew Arnouts Kalmthout
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Ceulemans Herenthout
2 Arno Van Krimpen Groot-ammers
3 Noa Stolk Nieuwendijk
4 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
5 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
6 Senne Schuybroek Kalmthout
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
10 Tycho van Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jamie Prince Oud Vossemeer
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Andries Smits Westmalle
4 Bart Beks Wouw
5 Rik Meeusen Wuustwezel
6 Iben Rommelaere Hertsberge
7 Hidde Greijdanus Dishoek
8 Niels Huijbregts Wernhout
9 Robin van Oorschot Klein Zundert
10 Ruben Meeusen Hoogstraten
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
14 Mats Omloop Olen
15 Luuk Bierkens Stampersgat
16 Lotte Akkermans Ossendrecht
17 Anton Bayens Rijkevorsel
18 Laurens Clays Kapellen
19 Bart Rutten Den Hout
20 Stijn van der Moeren Ravels
21 Timo van Aalst Hoogerheide
22 Joche Herrijgers Beerse
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Geert Verheijen Rijsbergen
2 Sven Peeters Hoeven
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Jente Smits Westmalle
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Jochem Kerckhaert Schoondijke
7 Jarmo Visser Heinkenszand
8 Wouter Hopmans Hoogerheide
9 Erben van Meer Nispen
10 Pepijn Hillemans Middelburg
11 Sven Wouters Klein Zundert
12 Jeroen Haest Rijsbergen
13 Seppe Aerts Wechelderzande
14 Stan van den Bergh Oud Gastel
15 Tieme Herrygers Beerse
16 Gijs Rutten Den Hout
17 Jonas Jordens Oostmalle
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout van Elsakker Hoogerheide
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Bas Sitters Zegge
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Jesse Huijbregts Roosendaal
6 Bart Sitters Zegge
7 Kevin Haest Rijsbergen
8 Dennis Mertens Breda
9 Marijn Vermue Nisse
10 Martijn Hennekam Zundert
11 Herman Brinkman Rotterdam
12 Nick de Munnik Kapelle
13 Bjorn Jansen Merksplas
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Peter Voesenek Breda
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Johan Pelkmans Alphen
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Ludo van den Buijs Essen
10 Jan Minnaard Wemeldinge
11 Ad Herijgers Meerle
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 John Verschuren Oudenbosch
14 Menno Grootjans Tilburg
15 Ad Broeders Oosterhout
16 Johan Luyckx Wuustwezel
17 Joris Dirven Kalmthout
18 Ton van Oers Breda
19 Anton van Leest Moerdijk
20 Peter van der Stelt Numansdorp
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Henk Michielsen Breda
23 Kees Huige Heerle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lise Tubex Lille
2 Elodie Kuijper Tilburg
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Lara van Wunsel Wechelderzande
5 Amee Schoe Vrouwenpolder
6 Ilona van Ginneken Gilze
7 Daphne Mesu Middelburg
8 Merel Vegter Rhoon
9 Ivy Weterings Roosendaal
DNF Bianca Broosus Huijbergen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Jarno van Krimpen Groot-ammers
3 Renee Horians Oud Gastel
4 Edgar van Meer Nispen
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Andre Horians Oud Gastel
9 Thierry Bakker Roosendaal
10 Roland Nooij Ossendrecht
11 Ivo van Geloven Poppel
12 Nico van Est Schijf
13 Ruud Broosus Huybergen
14 Patrik Herrygers Beerse
15 Ludy Reijnders Stampersgat
16 Danny van Hoof Stabroek
17 Kris Wouters Oostmalle
18 Jan Vegter Rhoon
19 Chris Aerts Wechelderzande
20 Ludger de Nijs Huijbergen
21 Peter Bierkens Stampersgat
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Essen
2 Jef van Belle Kalmthout
3 Peter Woestenberg St Willebrord
4 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
5 Rob Meeuwessen Rijen
6 Lars Ooms Ravels
7 Sandor Mol Chaam
8 Jeroen Vegter Rhoon
9 Bas Dircken Rucphen
10 Stef Anthonissen Loenhout
11 Rolf Raats Wuustwezel
12 Mike Castel Ossendrecht
13 Daniel Hertogh Brasschaat
14 Joeri van Ginneken Malle
15 Jeroen Claessen Hoeven
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Bas Nieuwkoop Roosendaal
18 Maarten van der Weel Rijen
19 Denian Pieters Axel
20 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
21 Joannathan Duinkerke Goes
22 Pieter Schoeters Zoersel
DNF Ricardo van de Klundert Hoogerheide
DNF Marvin Runhaar Kapelle
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen