• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oud Gastel 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Laure Huijbrechts Vlimmeren
3 Ashley Arnouts Kalmthout
4 Ferero Commyn Beernum
5 Lars Jochems Wuustwezel
6 Lotte van Merriënboer Wernhout
7 Kim Lauwerijssen Rucphen
8 Bart Huijbregts Wernhout
9 Mik Akkermas Etten-leur
10 Anouk van den Broeck Brasschaat
11 Merel Graumans Rijsbergen
12 Sam Mullaert Kapelle
13 Sebas Boersma Zegge
14 Brent van den Nouwenland Rijen
15 Zara Ansems Lage Zwaluwe
16 Casper Goffa Malle
17 Eline de Winter Wuustwezel
18 Thomas Schoonen Roosendaal
19 Ymke Bruins Koewacht
20 Timo van der Veeken Oud Gastel
21 Ella Huibrechts Vlimmeren
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Matthias van Gils Wuustwezel
5 Jasper van Looveren Wuustwezel
6 Siebe de Naeyer Beerse
7 Lennert Daemen Kapellen
8 Matts Saman Wuustwezel
9 Karsten van Caam Oud Gastel
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thibo Rennen Kalmthout
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Sven van Merriënboer Wernhout
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Milan de Winter Wuustwezel
7 Matthijs Schoonen Roosendaal
8 Lars Prins Hank
9 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
10 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11 Maud Jansen St.willebrord
12 Jannick Wouters Oostmalle
13 Berre Jespers Hoogstraten
14 Max de Bel Oud Gastel
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jari Prins Hank
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Sten Mattheeusen Kalmthout
6 Matthew Arnouts Kalmthout
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Maxim Claeys Kapellen
9 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
10 Tom Faasen Prinsenbeek
11 Tristan Thibaut Kapellen
12 Kalle van Dongen Breda
13 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arno Van Krimpen Groot-ammers
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Bente van den Nouweland Rijen
4 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
5 Senne Schuybroek Kalmthout
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Wout de Ruysscher Kalmthout
9 Niels Goris Vlimmeren
10 Tycho Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jamie Prince Oud Vossemeer
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Bart Beks Wouw
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Hidde Greijdanus Dishoek
6 Ruben Meeusen Hoogstraten
7 Andries Smits Westmalle
8 Lise Tubex Lille
9 Berre Urkens Vosselaar
10 Jurgen Mesu Middelburg
11 Robin van Oorschot Klein Zundert
12 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
13 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer
14 Anoek Kuijpers Gilze
15 Luuk Bierkens Stampersgat
16 Jerre Verschure Raamsdonksveer
17 Xander van Dijk Roosendaal
18 Renzo Blommaert Brecht
19 Brent Broosus Huijbergen
20 Bart Rutten Den Hout
21 Anton Bayens Rijkevorsel
22 Timo van Aalst Hoogerheide
23 Laurens Clays Kapellen
24 Joche Herrijgers Beerse
25 Sem Kroonen Oosterhout
26 Milan Geleijnse Tilburg
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Max van Helmond Rijen
3 Geert Verheijen Rijsbergen
4 Jente Smits Westmalle
5 Wouter Hopmans Hoogerheide
6 Niek Struijs Rucphen
7 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
8 Tristan Blijlevens Meerle
9 Jeroen Haest Rijsbergen
10 Damian van Alphen Hoeven
11 Pepijn Hillemans Middelburg
12 Wanne van Oevelen Essen
13 Seppe Aerts Wechelderzande
14 Erben van Meer Nispen
15 Gijs Rutten Den Hout
16 Stan van den Bergh Oud Gastel
17 Sven Wouters Klein Zundert
18 Tieme Herrygers Beerse
19 Jonas Jordens Oostmalle
20 Yntse Pockelè Kalmthout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Thomas Bartelen Nispen
3 Bob Kerkhofs Wouw
4 Harm Celi Oosterhout
5 Tim Bierkens Stampersgat
6 Cliff de Peijper Oud Gastel
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Bart Sitters Zegge
9 Bas Sitters Zegge
10 Alain Broos Baarle Nassau
11 Jarno Zuidweg Wemeldinge
12 Perry Hoendevangers Essen
13 Kevin Haest Rijsbergen
14 Martijn Hennekam Zundert
15 Dennis Mertens Breda
16 Nick de Munnik Kapelle
17 Bjorn Jansen Merksplas
DNF Frenky van der Vorst Halsteren
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Coen Schillemans Roosendaal
5 Peter Voesenek Breda
6 Michel de Jong Etten-leur
7 Johan Pelkmans Alphen
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Stanny Anthonissen Loenhout
10 Ad Herijgers Meerle
11 Johan Luyckx Wuustwezel
12 Henny Roovers Roosendaal
13 Menno Grootjans Tilburg
14 Anton van Leest Moerdijk
15 Joris Dirven Kalmthout
16 Ton van Oers Breda
17 Ad Broeders Oosterhout
18 Kees Huige Heerle
19 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
20 Herman Diels Wechelderzande
21 Henk Michielsen Breda
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Frank Hopstaken Oud Gastel
24 Richard Wierikx Oud Gastel
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Helga de Vel Boechout
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Lara van Wunsel Wechelderzande
4 Bianca Broosus Huijbergen
5 Merel Vegter Rhoon
6 Ivy Weterings Roosendaal
7 Angela de Visser Moerdijk
8 Daimy Hellemons Hoeven
9 Joëlla Jongenelen Roosendaal
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Rene Snoeren Dongen
3 Renee Horians Oud Gastel
4 Martijn Geenen Kinderdijk
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Jarno van Krimpen Groot-ammers
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Edgar van Meer Nispen
9 Harald Mijnsbergen Oosterhout
10 Andre Horians Oud Gastel
11 Wim van Beek Bavel
12 Thierry Bakker Roosendaal
13 Nico van Est Schijf
14 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
15 Roland Nooij Ossendrecht
16 Alain van den Broeck Brasschaat
17 Edwin van Alphen Hoeven
18 Chris Aerts Wechelderzande
19 Carl de Vel Boechout
20 Ruud Broosus Huybergen
21 Ludy Reijnders Stampersgat
22 Kris Wouters Oostmalle
23 Ludger de Nijs Huijbergen
24 Nico van Wunsel Wechelderzande
25 Peter Bierkens Stampersgat
26 Rudolf de Jong Oud Gastel
27 Patrik Herrygers Beerse
28 Freddy Huybrechts Vlimmeren
29 Wilbert van As Oud Gastel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Woestenberg St Willebrord
2 Tijs van Aert Essen
3 Jef van Belle Kalmthout
4 Olaff Zweedijk Kapelle
5 Stef Anthonissen Loenhout
6 Geert van Kuijk Loon Op Zand
7 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
8 Rob Meeuwessen Rijen
9 Gerbert van den Biggelaar Oud Gastel
10 Jeroen Vegter Rhoon
11 Anco Korteweg Noordhoek
12 Dennis Hack Bergen Op Zoom
13 Brent van den Bosch Wechelderzande
14 Peter de Braal Terneuzen
15 Joost van Gils Wuustwezel
16 Lennart de Rooy Grobbendonk
17 Abel Pot Kapelle
18 Jeroen Claessen Hoeven
19 Joeri van Ginneken Malle
20 Jordi Timmermans Langeweg
21 Erik Rombouts Wuustwezel
22 Dave van Dun Rijen
23 Lars de Jong Wuustwezel
24 Elroy Schut Clinge
25 Frank Jansen Galder
26 Jeffrey Voermans Breda
27 Rolf Raats Wuustwezel
28 Michel van Hemmen Sint Michiels
29 Bart de Visser Moerdijk
30 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
31 Denian Pieters Axel
32 Robbert de Bruijn Heerle
33 Pieter Bruijns Koewacht
34 Maarten van der Weel Rijen
35 Hareld Damen Alphen
36 Bjorn Goffa Malle
37 Pieter Schoeters Zoersel
38 William Lazeroms Oud Gastel
39 George Knobel Oud Gastel
40 Ingo Steinhoff Breda
DNF Mike Castel Ossendrecht
DNF Marcel Cornelissen Oudenbosch
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen