• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rucphen 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Laure Huijbrechts Vlimmeren
3 Lars Jochems Wuustwezel
4 Ashley Arnouts Kalmthout
5 Lotte van Merriënboer Wernhout
6 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
7 Merel Graumans Rijsbergen
8 Bart Huijbregts Wernhout
9 Ferero Commyn Beernum
10 Anouk van den Broeck Brasschaat
11 Kim Lauwerijssen Rucphen
12 Zara Ansems Lage Zwaluwe
13 Kato Jochems Loenhout
14 Mik Akkermas Etten-leur
15 Casper Goffa Malle
16 Brent van den Nouwenland Rijen
17 Thomas Schoonen Roosendaal
18 Ymke Bruins Koewacht
19 Ella Huibrechts Vlimmeren
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Merel Raats Wuustwezel
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Lennert Daemen Kapellen
5 Matthias van Gils Wuustwezel
6 Matts Saman Wuustwezel
7 Siebe de Naeyer Beerse
8 Jasper van Looveren Wuustwezel
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Sven van Merriënboer Wernhout
5 Indy Floren Ossendrecht
6 Matthijs Schoonen Roosendaal
7 Niels Uijtdewilligen Brecht
8 Lars Prins Hank
9 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
10 Jannick Wouters Oostmalle
11 Maud Jansen St.willebrord
12 Berre Jespers Hoogstraten
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim van der Poel Papendrecht
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jelle Bruylinckx Oostmalle
4 Jari Prins Hank
5 Axel Roks St. Willebrord
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Sten Mattheeusen Kalmthout
8 Matthew Arnouts Kalmthout
9 Wout Stevens Kalmthout
10 Tristan Thibaut Kapellen
11 Hidde Swart Oosterhout
12 Maxim Claeys Kapellen
13 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
14 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarne Ceulemans Wiekevorst
2 Sem Heulens Vlimmeren
3 Arno Van Krimpen Groot-ammers
4 Noa Stolk Nieuwendijk
5 Tibo van den Broeck Brasschaat
6 Bente van den Nouweland Rijen
7 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Senne Schuuybroek Kalmthout
10 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Tycho Gijsel Axel
13 Wout de Ruysscher Kalmthout
DNF Robbe Willemsens Westmalle
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Stolk Nieuwendijk
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Iben Rommelaere Hertsberge
4 Rune de Bock Aalst
5 Milan Keynen Keerbergen
6 Victor van de Putte Rijmenam
7 Niels Huijbregts Wernhout
8 Andries Smits Westmalle
9 Ruben Meeusen Hoogstraten
10 Nina Spapen Rijen
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Rick Meeusen Wuustwezel
13 Hidde Greijdanus Dishoek
14 Roan Konings Oudenbosch
15 Berre Urkens Vosselaar
16 Robin van Oorschot Klein Zundert
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Moreno Tak Oud Gastel
19 Anoek Kuijpers Gilze
20 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
21 Bart Beks Wouw
22 Sophie Tierolf Schellebelk
23 Giovanny Vissenberg Rucphen
24 Koen van den Belt Ossendrecht
25 Renzo Blommaert Brecht
26 Xander van Dijk Roosendaal
27 Iris Verschuren Streefkerk
28 Joche Herrijgers Beerse
29 Brent Broosus Huijbergen
30 Anton Bayens Rijkevorsel
31 Lotte Akkermans Ossendrecht
32 Laurens Clays Kapellen
33 Timo van Aalst Hoogerheide
34 Bart Rutten Den Hout
35 Senne Dejonghe Rotselaar
36 Milan Geleijnse Tilburg
37 Sem Kroonen Oosterhout
38 Chelsea Schuybroek Kalmthout
39 Charlotte Tielen Hoogerheide
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Mauro Spapen Rijen
3 Geert Verheijen Rijsbergen
4 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
5 Sven Peeters Hoeven
6 Lennick van der Smissen Breccht
7 Seppe Aerts Wechelderzande
8 Jente Smits Westmalle
9 Jarmo Visser Heinkenszand
10 Tristan van Hassel Wernhout
11 Wouter Hopmans Hoogerheide
12 Pepijn Hillemans Middelburg
13 Jeno Grootjans Lille
14 Tristan Blijlevens Meerle
15 Erben van Meer Nispen
16 Damian van Alphen Hoeven
17 Sven Wouters Klein Zundert
18 Gijs Rutten Den Hout
19 Tieme Herrygers Beerse
20 Stan van den Bergh Oud Gastel
21 Jonas Jordens Oostmalle
22 Thibault Geys Westmale
23 Femke Kuijpers Gilze
24 Mark van Wijk Oud Gastel
25 Youri Slokkers Oud Vossemeer
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Thomas Bartelen Nispen
2 Harm Celi Oosteind
3 Bob Kerkhofs Wouw
4 Cliff de Peijper Oud Gastel
5 Bart Sitters Zegge
6 Bas Sitters Zegge
7 Tim Bierkens Stampersgat
8 Kevin Haest Rijsbergen
9 Dennis Mertens Breda
10 Perry Hoendevangers Essen
11 Sven van Nieuwkerk Kapelle
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Rav Schoormans Oosterhout
14 Martijn Hennekam Zundert
15 Nick de Munnik Kapelle
16 Bjorn Jansen Merksplas
DNF Jarno Zuidweg Wemeldinge
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Peter Voesenek Breda
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Johan Pelkmans Alphen
7 Jan Minnaard Wemeldinge
8 Ad Herijgers Meerle
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Eddy Zweere Sint Willebrord
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Ad Broeders Oosterhout
14 Anton van Leest Moerdijk
15 Johan Luyckx Wuustwezel
16 Ton van Oers Breda
17 Joris Dirven Kalmthout
18 Kees Huige Heerle
19 Henk Michielsen Breda
20 Rob Daniels Etten-leur
DNF Herman Diels Wechelderzande
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Daimy Hellemons Hoeven
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Shirin van Anrooij Kapelle
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Helga de Vel Boechout
6 Karin Grimbergen Best
7 Daphne Mesu Middelburg
8 Ivy Weterings Roosendaal
9 Sharon Dommanschet Roosendaal
10 Bianca Broosus Huijbergen
11 Lara van Wunsel Wechelderzande
12 Merel Vegter Rhoon
13 Daniella Verstraten Roosendaal
14 Angela de Visser Moerdijk
15 Joëlla Jongenelen Roosendaal
16 Demi Floren Ossendrecht
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Edwin Raats Helmond
2 Rene Snoeren Dongen
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Jos Janssen Wijchen
5 Jarno van Krimpen Groot-ammers
6 Martijn Geenen Kinderdijk
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Andre Horians Oud Gastel
9 Roland Nooij Ossendrecht
10 Edgar van Meer Nispen
11 Renee Horians Oud Gastel
12 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
13 Andy van Loon Hoogerheide
14 Nico Geys Westmalle
15 Chris Aerts Wechelderzande
16 Edwin van Alphen Hoeveb
17 Thierry Bakker Roosendaal
18 Alain van den Broeck Brasschaat
19 Nico van Est Schijf
20 Ruud Broosus Huybergen
21 Kris Wouters Oostmalle
22 Patrik Herrygers Beerse
23 Peter Bierkens Stampersgat
24 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
25 Ludger de Nijs Huijbergen
26 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Carl de Vel Boechout
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Essen
2 Peter Woestenberg St Willebrord
3 Rob van den Muysenbergh Loenhout
4 Jacob de Roo Kapelle
5 Rob Meeuwessen Rijen
6 Olaff Zweedijk Kapelle
7 Geert van Kuijk Loon Op Zand
8 Stef Anthonissen Loenhout
9 Bas Dircken Rucphen
10 Frank Jansen Galder
11 Joeri van Ginneken Malle
12 Sjakkie Floren St. Willebrord
13 Davy Knobel St-willebrord
14 Marcel Akkermans Helmond
15 Lars de Jong Wuustwezel
16 Dave van Dun Rijen
17 Dennis Hack Bergen Op Zoom
18 Jeroen Claessen Hoeven
19 Werner van Zimmeren Driebergen
20 Rolf Raats Wuustwezel
21 Bjorn Goffa Malle
22 Koen Rombouts Rijen
23 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
24 Coen Hoondert Heinkenszand
25 Martijn Bink Dongen
26 Bart de Visser Moerdijk
27 Carl de Vel Boechout
28 Pieter Schoeters Zoersel
29 William Lazeroms Oud Gastel
30 Robbert de Bruijn Heerle
31 Pieter Bruijns Koewacht
32 George Knobel Oud Gastel
DNF Ron Jansen Strijbeek
DNF Kevin Ysenbaardt Kalmthout
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen