• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Schijf 2014



6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Ferero Commyn Beernum
3 Ashley Arnouts Kalmthout
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Laure Huijbrechts Vlimmeren
6 Lotte van Merriënboer Wernhout
7 Merel Graumans Rijsbergen
8 Bart Huijbregts Wernhout
9 Sam Mullaert Kapelle
10 Zara Ansems Lage Zwaluwe
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Lenthe Raats Wuustwezel
13 Raf van Overveld Schijf
14 Eline de Winter Wuustwezel
15 Casper Goffa Malle
16 Thomas Schoonen Roosendaal
17 Ymke Bruins Koewacht
18 Ella Huibrechts Vlimmeren
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Matthias van Gils Wuustwezel
5 Lennert Daemen Kapellen
6 Jasper van Looveren Wuustwezel
7 Matts Saman Wuustwezel
8 Siebe de Naeyer Beerse
9 Rieke Huysmans Schijf
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Thibo Rennen Kalmthout
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Sven van Merriënboer Wernhout
5 Indy Floren Ossendrecht
6 Niels Uijtdewilligen Brecht
7 Matthijs Schoonen Roosendaal
8 Milan de Winter Wuustwezel
9 Jesse Huysmans Kruisland
10 Lars Prins Hank
11 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
12 Bibi van Overveld Schijf
13 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
14 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
15 Jannick Wouters Oostmalle
16 Berre Jespers Hoogstraten
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Jari Prins Hank
4 Sten Mattheeusen Kalmthout
5 Matthew Arnouts Kalmthout
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Hidde Swart Oosterhout
9 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
10 Rick Sweep Schijf
11 Maxim Claeys Kapellen
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Kalle van Dongen Breda
14 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Noa Stolk Nieuwendijk
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Tibo van den Broeck Brasschaat
5 Senne Schuybroek Kalmthout
6 Niels Goris Vlimmeren
7 Wout de Ruysscher Kalmthout
8 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
9 Thijs Costermans Kalmthout
10 Tycho Gijsel Axel
11 Siebe Huysmans Kruisland
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jamie Prince Oud Vossemeer
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Andries Smits Westmalle
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Rik Meeusen Wuustwezel
6 Hidde Greijdanus Dishoek
7 Ruben Meeusen Hoogstraten
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Bart Beks Wouw
10 Robin van Oorschot Klein Zundert
11 Berre Urkens Vosselaar
12 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
13 Thomas Mijnsbergen Rotterdam
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Xander van Dijk Roosendaal
16 Bart Rutten Den Hout
17 Laurens Clays Kapellen
18 Brent Broosus Huijbergen
19 Timo van Aalst Hoogerheide
20 Beau van Helmond Rijen
21 Joche Herrijgers Beerse
22 Anton Bayens Rijkevorsel
23 Martijn de Haan Hank
DNF Christian Dirven Raamsdonksveer
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Jarmo Visser Heinkenszand
3 Geert Verheijen Rijsbergen
4 Sven Peeters Hoeven
5 Max van Helmond Rijen
6 Wouter Hopmans Hoogerheide
7 Jente Smits Westmalle
8 Niek Struijs Rucphen
9 Damian van Alphen Hoeven
10 Stephan Ysenbaardt Kalmthout
11 Seppe Aerts Wechelderzande
12 Erben van Meer Nispen
13 Jeroen Haest Rijsbergen
14 Tristan Blijlevens Meerle
15 Gijs Rutten Den Hout
16 Sven Wouters Klein Zundert
17 Stan van den Bergh Oud Gastel
18 Tieme Herrygers Beerse
19 Jonas Jordens Oostmalle
20 Youri Slokkers Oud Vossemeer
DNF Mark van Wijk Oud Gastel
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Akkermans Ossendrecht
2 Bas Sitters Zegge
3 Bart Sitters Zegge
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Harm Celi Oosterhout
6 Jesse Huijbregts Roosendaal
7 Jarno Zuidweg Wemeldinge
8 Kevin Haest Rijsbergen
9 Perry Hoendevangers Essen
10 Sven van Nieuwkerk Kapelle
11 Martijn Hennekam Zundert
12 Nick de Munnik Kapelle
13 Bjorn Jansen Merksplas
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bas van Rijthoven Roosendaal
2 Ad Bernaerts Baarle Nassau
3 Coen Schillemans Roosendaal
4 Peter Voesenek Breda
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Johan Pelkmans Alphen
7 Jan Minnaard Wemeldinge
8 Ludo van den Buijs Essen
9 Stanny Anthonissen Loenhout
10 Ad Herijgers Meerle
11 Johnny Stroosnijder Wemeldinge
12 Menno Grootjans Tilburg
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Eddy Zweere Sint Willebrord
15 Jan Schrier Goes
16 John Verschuren Oudenbosch
17 Ton van Oers Breda
18 Michel de Jong Etten-leur
19 Ad Broeders Oosterhout
20 Joris Dirven Kalmthout
21 Anton van Leest Moerdijk
22 Kees Huige Heerle
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Henk Michielsen Breda
25 Theo Gaarenstroom St. Willebrord
26 Adrie Jongenelen Bosschenhoofd
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Helga de Vel Boechout
3 Shirin van Anrooij Kapelle
4 Daimy Hellemons Hoeven
5 Chantal Verstraten Roosendaal
6 Elodie Kuijper Tilburg
7 Daphne Mesu Middelburg
8 Sharon Dommanschet Roosendaal
9 Lara van Wunsel Wechelderzande
10 Bianca Broosus Huijbergen
11 Ivy Weterings Roosendaal
12 Merel Vegter Rhoon
13 Ann Devalckeneer Kalmthout
14 Joëlla Jongenelen Roosendaal
15 Angela de Visser Moerdijk
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Renee Horians Oud Gastel
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Edgar van Meer Nispen
8 Andy van Loon Hoogerheide
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Andre Horians Oud Gastel
11 Thierry Bakker Roosendaal
12 Nico van Est Schijf
13 Edwin van Alphen Hoeven
14 Ludy Reijnders Stampersgat
15 Alain van den Broeck Brasschaat
16 Ludger de Nijs Huijbergen
17 Chris Aerts Wechelderzande
18 Kris Wouters Oostmalle
19 Ruud Broosus Huybergen
20 Ludo van Overveld Schijf
21 Peter Bierkens Stampersgat
22 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
23 Olaf Runhaar Kapelle
24 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Woestenberg St Willebrord
2 Tijs van Aert Essen
3 Andy Michielsen Vlimmeren
4 Geert van Kuijk Loon Op Zand
5 Rob Meeuwessen Rijen
6 Bas Dircken Rucphen
7 Joep van Gennip Bavel
8 Stef Anthonissen Loenhout
9 Frank Jansen Galder
10 Mike Castel Ossendrecht
11 Dennis Hack Bergen Op Zoom
12 Brent van de Bosch Wechelderzande
13 Jens van den Bosch Wechelderzande
14 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
15 Koen Rombouts Rijen
16 Lars de Jong Wuustwezel
17 Jeroen Claessen Hoeven
18 Dave van Dun Rijen
19 Joeri van Ginneken Malle
20 Court Cameron Stampersgat
21 Rolf Raats Wuustwezel
22 Gunther Weyns Beerse
23 Martijn Bink Dongen
24 Werner van Zimmeren Driebergen
25 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
26 Denian Pieters Axel
27 Bjorn Goffa Malle
28 William Lazeroms Oud Gastel
29 George Knobel Oud Gastel
30 Pieter Bruijns Koewacht
DNF Abel Pot Kapelle
DNF Bart de Visser Moerdijk
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen