• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Woensdrecht 2014


6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Ashley Arnouts Kalmthout
3 Kim Lauwerijssen Rucphen
4 Laure Huijbrechts Vlimmeren
5 Ferero Commyn Beernum
6 Zara Ansems Lage Zwaluwe
7 Lotte van Merriënboer Wernhout
8 Anouk van den Broeck Brasschaat
9 Bart Huijbregts Wernhout
10 Sam Mullaert Kapelle
11 Merel Graumans Rijsbergen
12 Casper Goffa Malle
13 Thomas Schoonen Roosendaal
14 Ella Huibrechts Vlimmeren
Saartje Jansen Merksplas
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Matthias van Gils Wuustwezel
5 Lennert Daemen Kapellen
6 Matts Saman Wuustwezel
7 Jasper van Looveren Wuustwezel
8 Lore Sas Vosselaar
9 Siebe de Naeyer Beerse
10 Nienke de Jong Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Sven van Merriënboer Wernhout
4 Indy Floren Ossendrecht
5 Berre Jespers Hoogstraten
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Lars Prins Hank
8 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
9 Jannick Wouters Oostmalle
9 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Jelle Bruylinckx Oostmalle
3 Jari Prins Hank
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Matthew Arnouts Kalmthout
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Wout Stevens Kalmthout
8 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
9 Denise Mertens Breda
10 Witse Omloop Olen
11 Tom Faasen Prinsenbeek
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Rick Sweep Schijf
14 Kalle van Dongen Breda
15 Dewy Gijsel Hulst
10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Arno Van Krimpen Groot-ammers
2 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Tibo van den Broeck Brasschaat
4 Niels Goris Vlimmeren
5 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
6 Noa Stolk Nieuwendijk
7 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
8 Senne Schuybroek Kalmthout
9 Senne van Hasse;t Vlimmeren
10 Tycho Gijsel Axel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jamie Prince Oud Vossemeer
2 Sam Stolk Nieuwendijk
3 Bart Beks Wouw
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Andries Smits Westmalle
6 Robin van Oorschot Klein Zundert
7 Ruben Meeusen Hoogstraten
8 Hidde Greijdanus Dishoek
9 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
10 Berre Urkens Vosselaar
11 Mats Omloop Olen
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Jurgen Mesu Middelburg
14 Xander van Dijk Roosendaal
15 Joche Herrijgers Beerse
16 Timo van Aalst Hoogerheide
17 Bart Rutten Den Hout
18 Anton Bayens Rijkevorsel
19 Stijn van der Moeren Ravels
20 Brent Broosus Huijbergen
21 Lotte Akkermans Ossendrecht
22 Wiebe Snijders Boechout
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
2 Maarten de Nijs Huijbergen
3 Sven Peeters Hoeven
4 Max van Helmond Rijen
5 Geert Verheijen Rijsbergen
6 Jente Smits Westmalle
7 Tristan Blijlevens Meerle
8 Seppe Aerts Wechelderzande
9 Wouter Hopmans Hoogerheide
10 Erben van Meer Nispen
11 Pepijn Hillemans Middelburg
12 Jeroen Haest Rijsbergen
13 Sven Wouters Klein Zundert
14 Damian van Alphen Hoeven
15 Stan van den Bergh Oud Gastel
16 Gijs Rutten Den Hout
17 Tieme Herrygers Beerse
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Wout van Elsakker Hoogerheide
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Bas Sitters Zegge
4 Jesse Huijbregts Roosendaal
5 Tim Bierkens Stampersgat
6 Cliff de Peijper Oud Gastel
7 Guus Adriaansen Oud Vossemeer
8 Bart Sitters Zegge
9 Mats Vansteensel Kalmthout
10 Dennis Mertens Breda
11 Kevin Haest Rijsbergen
12 Tom Welten Kruisland
13 Bob Kerkhofs Wouw
14 Nick de Munnik Kapelle
15 Martijn Hennekam Zundert
16 Bjorn Jansen Merksplas
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bas van Rijthoven Roosendaal
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Peter Voesenek Breda
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Jan Minnaard Wemeldinge
7 Johan Pelkmans Alphen
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Stanny Anthonissen Loenhout
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Joris Dirven Kalmthout
12 Ad Broeders Oosterhout
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Anton van Leest Moerdijk
15 Ton van Oers Breda
16 Rob Daniels Etten-leur
17 Kees Huige Heerle
18 Dirk Schoeters Zoersel
19 Henk Michielsen Breda
20 Pieter Griep Breda
21 Peter Jansen Merksplas
DNF Theo Gaarenstroom St. Willebrord
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Helga de Vel Boechout
2 Joyce Heyns Ravels
3 Elodie Kuijper Tilburg
4 Lara van Wunsel Wechelderzande
5 Lise Tubex Lille
6 Daimy Hellemons Hoeven
7 Daphne Mesu Middelburg
8 Chantal Verstraten Roosendaal
9 Ilona van Ginneken Gilze
10 Amee Schoe Vrouwenpolder
11 Ivy Weterings Roosendaal
12 Bianca Broosus Huijbergen
13 Tessa Bos Oud Beijerland
14 Merel Vegter Rhoon
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Rene Snoeren Dongen
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Jarno van Krimpen Groot-ammers
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Edgar van Meer Nispen
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Andy van Loon Hoogerheide
9 Andre Horians Oud Gastel
10 Alain van den Broeck Brasschaat
11 Carl de Vel Boechout
12 Nico van Est Schijf
13 Thierry Bakker Roosendaal
14 Roland Nooij Ossendrecht
15 Ludger de Nijs Huijbergen
16 Ludy Reijnders Stampersgat
17 Chris Aerts Wechelderzande
18 Ruud Broosus Huybergen
19 Danny van Hoof Stabroek
20 Jan Vegter Rhoon
21 Patrik Herrygers Beerse
22 Kris Wouters Oostmalle
23 Luc van den Bosch Wechelderzande
24 Peter Bierkens Stampersgat
DNF Renee Horians Oud Gastel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Woestenberg St Willebrord
2 Tijs van Aert Essen
3 Jef van Belle Kalmthout
4 Sybren Jacobs Essen
5 Jerry Kallenfels St.willebrord
6 Olaff Zweedijk Kapelle
7 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
8 Rob Meeuwessen Rijen
9 Bas Dircken Rucphen
10 Lars Ooms Ravels
11 Dennis Heyns Ravels
12 Mike Castel Ossendrecht
13 Stef Anthonissen Loenhout
14 Jordi Timmermans Langeweg
15 Laurens Boden Essen
16 Tom Jansen Steenbergen
17 Dennis Hack Bergen Op Zoom
18 Jens van den Bosch Wechelderzande
19 Lars de Jong Wuustwezel
20 Abel Pot Kapelle
21 Gerjan Olsder Barneveld
22 Jeroen Claessen Hoeven
23 Rolf Raats Wuustwezel
24 Joeri van Ginneken Malle
25 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
26 Denian Pieters Axel
27 Coen Hoondert Heinkenszand
28 Pieter Schoeters Zoersel
29 Joannathan Duinkerke Goes
30 Bjorn Goffa Malle
DNF Davy Knobel St-willebrord
DNF Niels Ooms Ravels
DNF Jacob de Roo Kapelle
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen