• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Siebe Verbraken Beringen
4 Reinout Meeusen
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Ymke Bruins Koewacht
7 Ella Huybregts Vlimmeren
8 Sarah Jansen Merksplas
9 Lenthe Raats Wuustwezel
10 Cisse Mattheeusen Essen
11 Finn Bastiaanssen Sprundel
12 Raf Bastiaansen Sprundel
13 Lewis van Arwegen Vorselaar
14 Lenn van Everbroeck Kamthout
15 Jente Christianen Hoogstraaten
16 Lars Goffa Westmalle
17 Jurre Raats Wuustwezel
18 Jorbe Verbraeken Beringen
19 Maud Traksel Rucphen
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Matse Leys Meerhout
4 Laure Huybrechts Vlimmeren
5 Kim Lauwerijssen Rucphen
6 Zara Ansems Lage Zwaluwe
7 Lars Christianen Hoogstraaten
8 Merel Graumans Rijsbergen
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Anouk van den Broeck Brasschaat
11 Ferero Commyn Beernum
12 Thomas Schoonen Roosendaal
13 Brent van den Nouweland Rijen
14 Raf van Overveld Schijf
15 Casper Goffa Malle
16 Illio Verbeek Sint Lenaarts
17 Lars de Jong Schijf
18 Timothy de Wild Rucphen
DNF Ruben Sweep Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Merel Raats Wuustwezel
3 Lore Greefs Vorselaar
4 Luuk Wolhuis Hank
5 Lennert Meeusen Hoogstraten
6 Joren Rovers Wuustwezel
7 Jarne van Arwegen Voeselaar
8 Jasper van Looveren Wuustwezel
9 Lennert Daemen Kapellen
10 Vic Mermeesch Kalmthout
11 Nienke de Jong Schijf
12 Teun Paaimans Kapelle
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Arthur Mertens Rijkevorsel
5 Jari Prins Hank
6 Sten Mattheeusen Kalmthout
7 Niels Uijtdewilligen Brecht
8 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Axel Roks St. Willebrord
10 Wout Stevens Kalmthout
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
13 Vince Meeusen Hoogstraaten
14 Rick Sweep Schijf
15 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
16 Tom Faasen Prinsenbeek
17 Mees De Vos Heinkenszand
18 Rune Roefs Merksplas
19 Denise Mertens Breda
20 Lars Prins Hank
21 Matthijs Schoonen Roosendaal
22 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
23 Kalle van Dongen Breda
24 Sverre Hapers Merksplas
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
26 Kyara Vangrinsven Beerse
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Ryan Hoendevangers Haiming (tirol) Oostenrijk
4 Moreno Tak Oud Gastel
5 Sven van der Lans
6 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
7 Florine Hehewerth Prinsenbeek
8 Mika Bouman Rijswijk
9 Renzo Blommaert Brecht
10 Stijn van der Moeren Ravels
11 Jerre Verschure Raamsdonksveer
12 Bente van den Nouweland Rijen
13 Senne Schuybroek Kalmthout
14 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
15 Tibo van den Broeck Brasschaat
16 Brent Broosus Huijbergen
17 Niels Goris Vlimmeren
18 Casper Vos Heinkenzand
19 Jacobien Viveen Woudrichem
20 Joche Herrijgers Beerse
21 Bart Rutten Den Hout
22 Anton Bayens Rijkevorsel
23 Joost van Oevelen Huijbergen
24 Lotte Akkermans Ossendrecht
25 Lisanne de Munnik Kapelle
DNF Bart Liekens Vorselaar
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tristan van Hassel Wernhout
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Tristan Blijlevens Meerle
4 Bart Beks Wouw
5 Mike Deutekom Goes
6 Xander van Dijk Roosendaal
7 Jurgen Mesu Middelburg
8 Thijs van den Broek Gilze
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Youri Slokkers Oud Vossemeer
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Ruben van Grinsven Beerse
15 Jens van Korven Diessen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Tim Bierkens Stampersgat
4 Bart Sitters Zegge
5 Stefan Zagers Kalmthout
6 Timo de Jong Goes
7 Geert Verheijen Rijsbergen
8 Max van Helmond Rijen
9 Dennis Mertens Breda
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Tijn Goos Zundert
12 Sven Wouters Klein Zundert
13 Martijn Rakers Bavel
14 Martijn Hennekam Zundert
15 Danny Michielse Kalmthout
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Kelly Greefs Vosselaar
5 Daphne Mesu Middelburg
6 Merel Vegter Rhoon
7 Daniella Verstraten Roosendaal
8 Ilona van Ginneken Gilze
9 Sharon Dommanschet Roosendaal
DNF Nele Vanhoof Ravels
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Frans Viveen Woudrichem
3 Ton van Korven Diessen
4 Henny Roelen Chaam
5 Jan Groeneveld Sleeuwijk
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Patrick Bol Hoeven
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Peter Voesenek Breda
11 Erik Bogers Breda
12 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
13 Stanny Anthonissen Loenhout
14 Michel de Jong Etten-leur
15 Johan Pelkmans Alphen
16 Ad Broeders Oosterhout
17 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
18 Herman Diels Wechelderzande
19 Rob Daniels Etten-leur
20 Arnold Siemons Dongen
21 Henk Michielsen Breda
22 Kees Huige Heerle
23 Ton van Oers Breda
24 Dirk Schoeters Zoersel
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raymond Kroon Bosschenhoofd
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Erik Klaasen Turnhout
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Sels Friedrich Vosselaar
6 Nico Mols Vosselaar
7 Wim Sitters Zegge
8 Francois Nooten Oosterhout
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Nico van Est Schijf
11 Renee Horians Oud Gastel
12 Andre Horians Oud Gastel
13 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
14 Jan Vegter Rhoon
15 Kris Wouters Oostmalle
16 Wim van Beek Bavel
17 Willan van Geloven Arendonk
18 Marco van der Meulen Oostburg
DNF Jurgen Schuybroek Kalmthout
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Geert van Kuijk Loon Op Zand
4 Lars Ooms Ravels
5 Niels Ooms Ravels
6 Laurens Boden Essen
7 Daniel Hertogh Brasschaat
8 Rolf Raats Wuustwezel
9 Bart van Opdorp Bavel
10 Joeri van Ginneken Malle
11 Djoerd van Dessel Breda
12 Bas Sitters Zegge
13 Brent van Tilborgh Stabroek
14 Maarten van der Weel Rijen
15 Lars de Jong Wuustwezel
16 Tom Jansen Welberg
17 Johan van Wijk Oosteind
18 Bram van Hees Klein Zundert
19 Frank Jansen Galder
20 Milan Parol Wernhout
21 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
22 Miquel Druyts Duffel
23 Bjorn Goffa Malle
24 Pieter Schoeters Zoersel
25 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
26 Matthew Roks St.Willebrord
27 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Joep van Gennip Bavel
DNF Maarten van de Veeken Baarle-nassau
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen