• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Breda 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Siebe Verbraken Beringen
2 Elena van der Veken St. Jansteen
3 Lotte van Merriënboer Wernhout
4 Bart Huijbregts Wernhout
5 Frida Mia Ragilo Estonia
6 Ella Huybregts Vlimmeren
7 Reinout Meeusen
8 Ymke Bruins Koewacht
9 Lenthe Raats Wuustwezel
10 Raf Bastiaansen Sprundel
11 Finn Bastiaanssen Sprundel
12 Cisse Mattheeusen Essen
13 Sam Lazeroms Oud Gastel
14 Nick Borchardt Schijf
15 Helena Sneyder Westmalle
16 Lewis van Arwegen Vorselaar
17 Lars Goffa Westmalle
18 Jente Christianen Hoogstraaten
19 Lenn van Everbroeck Kamthout
20 Jorbe Verbraeken Beringen
21 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Zara Ansems Lage Zwaluwe
4 Matse Leys Meerhout
5 Laure Huybrechts Vlimmeren
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Lars Jochems Wuustwezel
8 Merel Graumans Rijsbergen
9 Lars Christianen Hoogstraaten
10 Thomas Schoonen Roosendaal
11 Raf van Overveld Schijf
12 Anouk van den Broeck Brasschaat
13 Torben Aerts Minderhout
14 Brent van den Nouweland Rijen
15 Illio Verbeek Sint Lenaarts
16 Lars de Jong Schijf
17 Casper Goffa Malle
18 Timothy de Wild Rucphen
DNF Ruben Sweep Schijf
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Emils Allers Letland
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Merel Raats Wuustwezel
5 Lore Greefs Vorselaar
6 Ferre Jacobs Rijkevorsel
7 Jarne van Arwegen Vorselaar
8 Matthias van Gils Wuustwezel
9 Fee Knaven Meerle
10 Lennert Daemen Kapellen
11 Jasper van Looveren Wuustwezel
12 Teun Paaimans Kapelle
13 Bruno Everaert Hoogstraaten
14 Nienke de Jong Schijf
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Arthur Mertens Rijkevorsel
3 Bryant Boogert Hoogblokland
4 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Jari Prins Hank
6 Axel Roks St. Willebrord
7 Witse Omloop Olen
8 Sten Mattheeusen Kalmthout
9 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
10 Wout Stevens Kalmthout
11 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
12 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
13 Niels Uijtdewilligen Brecht
14 Mirre Knaven Meerle
15 Luca van der Veken St. Jansteen
16 Sven van Merriënboer Wernhout
17 Rick Sweep Schijf
18 Vince Meeusen Hoogstraaten
19 Tom Faasen Prinsenbeek
20 Matthijs Schoonen Roosendaal
21 Hidde Swart Oosterhout
22 Lars Prins Hank
23 Kalle van Dongen Breda
24 Bo van Elven Etten-leur
25 Denise Mertens Breda
26 Oliver Jakabs Skrapcis Latvia
27 Arthur Vermoesen Moorsel
28 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
29 Berre Jespers Hoogstraten
30 Zias Verbeek Sint Lenaarts
31 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
32 Jannick Wouters Oostmalle
33 Bjorn Dietvorst
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Frank Aron Ragilo Letland
4 Moreno Tak Oud Gastel
5 Toms Ustups Letland
6 Mats Omloop Olen
7 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8 Joche Herrijgers Beerse
9 Senne Knaven Meerle
10 Renzo Blommaert Brecht
11 Anet Sirvel Letland
12 Rudolfs Piziks Letland
13 Aidi Gerde Tuisk Estonia
14 Florine Hehewerth Prinsenbeek
15 Senne Schuybroek Kalmthout
16 Casper Vos Heinkenzand
17 Stijn van der Moeren Ravels
18 Brent Broosus Huijbergen
19 Anton Bayens Rijkevorsel
20 Tibo van den Broeck Brasschaat
21 Bart Rutten Den Hout
22 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
23 Bente van den Nouweland Rijen
24 Niels Goris Vlimmeren
25 Lisanne de Munnik Kapelle
26 Jerre Verschure Raamsdonksveer
27 Lotte Akkermans Ossendrecht
28 Bart Liekens Vorselaar
29 Joost van Oevelen Huijbergen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Martijn Rasenberg Terheyden
2 Tristan van Hassel Wernhout
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Robbert Rasenberg Terheijden
5 Tristan Blijlevens Meerle
6 Mike Deutekom Goes
7 Bart Beks Wouw
8 Stan van den Bergh Oud Gastel
9 Xander van Dijk Roosendaal
10 Tuur Jacobs Kalmthout
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Youri Slokkers Oud Vossemeer
15 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
16 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer
17 Luuk Bierkens Stampersgat
18 Sven Bruurs Merksplas
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Geert Verheijen Rijsbergen
3 Tim Bierkens Stampersgat
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Bart Sitters Zegge
6 Max van Helmond Rijen
7 Dennis Mertens Breda
8 Nick de Munnik Kapelle
9 Tijn Goos Zundert
10 Ezra Tolhoek Zierikzee
11 Sven Wouters Klein Zundert
12 Martijn Rakers Bavel
13 Danny Michielse Kalmthout
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Anoek Kuijpers Gilze
6 Lara Wilmsen Lille
7 Merel Vegter Rhoon
8 Sharon Dommanschet Roosendaal
9 Daniella Verstraten Roosendaal
10 Liene Meeusen Hoogstraten
DNF Kelly Greefs Vosselaar
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Henny Roelen Chaam
4 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 Walter Marijnissen Zoersel
6 Peter Voesenek Breda
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Jan Minnaard Wemeldinge
12 Jos Sas Merksplas
13 Ad Broeders Oosterhout
14 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
15 Johan Luyckx Wuustwezel
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Rob Daniels Etten-leur
18 Anton van Leest Moerdijk
19 Arnold Siemons Dongen
20 Peter Jansen Merksplas
21 Henk Michielsen Breda
22 Kees Huige Heerle
23 Ton van Oers Breda
24 Pieter Griep Breda
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Danny Sleeckx Oostmalle
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Peter Willemsen Loenhout
4 Gunther Loos Essen
5 Harald Mijnsbergen Oosterhout
6 Renee Horians Oud Gastel
7 Thierry Bakker Roosendaal
8 Geert Omloop Olen
9 Andy van Loon Hoogerheide
10 Andre Horians Oud Gastel
11 Nico Mols Vosselaar
12 Ludy Reijnders Stampersgat
13 Edwin Kas St. Willebrord
14 Wim van Beek Bavel
15 Wim Sitters Zegge
16 Jan Vegter Rhoon
17 Nico van Est Schijf
18 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
19 Kris Wouters Oostmalle
20 Willan van Geloven Poppel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Ooms Ravels
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
4 Geert van Kuijk Loon Op Zand
5 Jerry Kallenfels St.willebrord
6 Lars Ooms Ravels
7 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
8 Tom Jansen Welberg
9 Laurens Boden Essen
10 Dimi Diels Lille
11 Rolf Raats Wuustwezel
12 Sebastian Bertoli Italie
13 Daniel Hertogh Brasschaat
14 Djoerd van Dessel Breda
15 Joeri van Ginneken Malle
16 Bas Sitters Zegge
17 Lars de Jong Wuustwezel
18 Johan van Wijk Oosteind
19 Jef Govaert Stabroek
20 Frank Jansen Galder
21 Milan Parol Wernhout
22 Jeroen Claessen Hoeven
23 Maarten van der Weel Rijen
24 Jeffrey Voermans Breda
25 Bjorn Goffa Malle
26 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
27 Pieter Schoeters Zoersel
28 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
29 Denian Pieters Axel
30 Matthew Roks St.Willebrord
31 Joshua Roks St.Willebrord
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen