• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Noord 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Lenthe Raats Wuustwezel
5 Sam van Hoeck Essen
6 Reinout Meeusen
7 Cisse Mattheeusen Essen
8 Lois Geerts Loenhout
9 Delano Heeren Sprundel
10 Ella Huybregts Vlimmeren
11 Helena Sneyders Westmalle
12 Lars Goffa Westmalle
13 Sarah Jansen Merksplas
14 Finn Bastiaanssen Sprundel
15 Mathijs Klippel Etten-leur
16 Arne Deckers Essen
17 Raf Bastiaansen Sprundel
18 Liam Uitdewilligen Brecht
19 Lentel Huys Beerse
20 Lewis van Arwegen Vorselaar
21 Jente Christianen Hoogstraaten
22 Jurre Raats Wuustwezel
23 Jorbe Verbraeken Beringen
DNF Sam Lazeroms Oud Gastel
DNF Sid van Lommel Wechelderzande
DNF Siebe Verbraken Beringen
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Jochems Wuustwezel
2 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
3 Toon de Peuter Berlaar
4 Matse Leys Meerhout
5 Laure Huybrechts Vlimmeren
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Len Geerts Loenhout
8 Bren Antonisse Loenhout
9 Zara Ansems Lage Zwaluwe
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Merel Graumans Rijsbergen
13 Josse Jacobs Rijkevorsel
14 Thomas Schoonen Roosendaal
15 Raf van Overveld Schijf
16 Illio Verbeek Sint Lenaarts
17 Levi van Dijk Zundert
18 Casper Goffa Malle
19 Torben Aerts Minderhout
20 Lars de Jong Schijf
21 Timothy de Wild Rucphen
 8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
 8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Jasper van Looveren Wuustwezel
5 Ferre Jacobs Rijkevorsel
6 Jarne van Arwegen Vorselaar
7 Joren Rovers Wuustwezel
8 Teun Paaimans Kapelle
9 Bruno Everaert Hoogstraaten
10 Bas van der Maden Aardenburg
11 Jorn van der Made Prinsenbeek
12 Matthias van Gils Wuustwezel
13 Nienke de Jong Schijf
14 Seth Roosbroeck Balen
15 Matts Saman Wuustwezel
16 Noé Nuytemans Wuustwezel
17 Carlijn Lamper Etten-leur
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Arthur Mertens Rijkevorsel
3 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Lennert van Lommel Heist Op De Berg
5 Bryant Boogert Hoogblokland
6 Axel Roks St. Willebrord
7 Jari Prins Hank
8 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Niels Uijtdewilligen Brecht
10 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
11 Bo van Elven Etten-leur
12 Sten Mattheeusen Kalmthout
13 Wout Stevens Kalmthout
14 Sven van Merriënboer Wernhout
15 Hidde Swart Oosterhout
16 Vince Meeusen Hoogstraaten
17 Tristan Thibaut Kapellen
18 Tom Faasen Prinsenbeek
19 Rick Sweep Schijf
20 Bor van der Heijden
21 Zias Verbeek Sint Lenaarts
22 Mees De Vos Heinkenszand
23 Pim Jacobs Etten-leur
24 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
25 Matthijs Schoonen Roosendaal
26 Lars Prins Hank
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Stan Cameron Etten-leur
29 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
30 Bjorn Dietvorst Bergen Op Zoom
DNF Tara Horians Oud Gatsel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andries Grootjans Westmale
2 Iben van Staay Wuustwezel
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Ruben Meeusen Hoogstraten
5 Moreno Tak Oud Gastel
6 Sem Heulens Vlimmeren
7 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8 Renzo Blommaert Brecht
9 Bart Rutten Den Hout
10 Joche Herrijgers Beerse
11 Tibo van den Broeck Brasschaat
12 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
13 Brent Broosus Huijbergen
14 Casper Vos Heinkenzand
15 Senne Schuybroek Kalmthout
16 Lisanne de Munnik Kapelle
17 Niels Goris Vlimmeren
18 Lotte Akkermans Ossendrecht
19 Jarne op de Weerdt Brecht
20 Sam Oosterholt Made
21 Senne van Hasselt Vlimmeren
22 Jerre Verschure Raamsdonksveer
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rik Meeusen Wuustwezel
2 Erben van Meer Nispen
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Bart Beks Wouw
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Tristan van Hassel Wernhout
7 Stan van den Bergh Oud Gastel
8 Mike Deutekom Goes
9 Youri Slokkers Oud Vossemeer
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Jurgen Mesu Middelburg
13 Luuk Bierkens Stampersgat
DNF Tuur Jacobs Kalmthout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Max van Helmond Rijen
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Nick de Munnik Kapelle
7 Martijn Rakers Bavel
8 Tijn Goos Zundert
9 Seppe Lippens Malle
10 Danny Michielse Kalmthout
11 Sven Wouters Klein Zundert
12 Jeroen Haest Rijsbergen
13 Brian Krul Etten-leur
14 Joep Visser
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Daphne Mesu Middelburg
2 Marije van Dun Rijen
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Ivy Weterings Roosendaal
6 Lotte Moelans Wuustwezel
DNF Daniella Verstraten Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bas van Rijthoven Roosendaal
2 Henny Roelen Chaam
3 Patrick Bol Hoeven
4 Ad Herijgers Meerle
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Ad Bernaerts Baarle Nassau
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Peter Voesenek Breda
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Francois Voets Brecht
15 John Verschuren Oudenbosch
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Joris Dirven Kalmthout
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Arnold Siemons Dongen
20 Ton van Oers Breda
21 Rob Daniels Etten-leur
22 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
23 Peter Jansen Merksplas
24 Dirk Schoeters Zoersel
25 Henk Michielsen Breda
26 Pieter Griep Breda
27 Kees Huige Heerle
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gunther Loos Essen
2 Andy van Loon Hoogerheide
3 Renee Horians Oud Gastel
4 Erik Klaasen Turnhout
5 Raymond Kroon Bosschenhoofd
6 Dave van Dun Rijen
7 Andre Horians Oud Gastel
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Jos Jacobs Schilde
11 Edwin Kas St. Willebrord
12 Wim Sitters Zegge
13 Nico van Est Schijf
14 Kris Wouters Oostmalle
15 Willan van Geloven Poppel
16 Maarten Lamper Etten-leur
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Niels Ooms Ravels
3 Wesley Stekers Noordwijkerhout
4 Jerry Kallenfels St.willebrord
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Jan Geerts Loenhout
7 Laurens Boden Essen
8 Rob van den Muysenbergh Loenhout
9 Lars Akkermans Ossendrecht
10 Daniel Hertogh Brasschaat
11 Jens van den Bosch Wechelderzande
12 Rogier Ragettie Breda
13 Guus de Graauw Etten-leur
14 Rolf Raats Wuustwezel
15 Lars de Jong Wuustwezel
16 Jef Govaert Stabroek
17 Niels Haisma Zierikzee
18 Tom Jansen Welberg
19 Dimi Diels Lille
20 Milan Parol Wernhout
21 Maarten van der Weel Rijen
22 Glenn Bogaerts Zoersel
23 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
24 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
25 Kurt Raats Loenhout
26 Bjorn Goffa Malle
27 Pieter Schoeters Zoersel
28 Wouter Verwaal Etten-leur
29 Davy Mertens Etten-leur
30 Joshua Roks St.Willebrord
31 Matthew Roks St.Willebrord
DNF Denian Pieters Axel
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen