• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Galder 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Siebe Verbraken Beringen
3 Lotte van Merriënboer Wernhout
4 Reinout Meeusen
5 Bart Huijbregts Wernhout
6 Sam van Hoeck Essen
7 Lenthe Raats Wuustwezel
8 Ella Huybregts Vlimmeren
9 Cisse Mattheeusen Essen
10 Arnaud Vermoesen Moorsel
11 Finn Bastiaanssen Sprundel
12 Sarah Jansen Merksplas
13 Helena Sneyders Westmalle
14 Raf Bastiaansen Sprundel
15 Sam Lazeroms Oud Gastel
16 Lewis van Arwegen Vorselaar
17 Julian Dingemans
18 Jente Christianen Hoogstraaten
19 Gitte Thibaut Kapellen
20 Jorbe Verbraeken Beringen
21 Jurre Raats Wuustwezel
22 Lars Goffa Westmalle
23 Maud Traksel Rucphen
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Matse Leys Meerhout
4 Laure Huybrechts Vlimmeren
5 Zara Ansems Lage Zwaluwe
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Lars Christianen Hoogstraaten
9 Siebe Waas Wuustwezel
10 Merel Graumans Rijsbergen
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Thomas Schoonen Roosendaal
13 Brent van den Nouweland Rijen
14 Illio Verbeek Sint Lenaarts
15 Raf van Overveld Schijf
16 Semmich Ezzahiri Teteringen
17 Levi van Dijk Zundert
18 Casper Goffa Malle
19 Lars de Jong Schijf
20 Torben Aerts Minderhout
21 Timothy de Wild Rucphen
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Lore Greefs Vorselaar
5 Jorn van der Made Prinsenbeek
6 Luuk Wolhuis Hank
7 Jarne van Arwegen Vorselaar
8 Siebe de Naeyer Beerse
9 Joren Rovers Wuustwezel
10 Ferre Jacobs Rijkevorsel
11 Matthias van Gils Wuustwezel
12 Jasper van Looveren Wuustwezel
13 Teun Paaimans Kapelle
14 Bruno Everaert Hoogstraaten
15 Lennert Daemen Kapellen
16 Nienke de Jong Schijf
17 Lars van Oord Hank
18 Noé Nuytemans Wuustwezel
19 Ilias Ezzahiri Teteringen
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Jelle Bruylinckx Oostmalle
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Jari Prins Hank
6 Niels Uijtdewilligen Brecht
7 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
8 Hidde Swart Oosterhout
9 Axel Roks St. Willebrord
10 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Vince Meeusen Hoogstraaten
12 Rick Sweep Schijf
13 Sven van Merriënboer Wernhout
14 Wout Stevens Kalmthout
15 Sten Mattheeusen Kalmthout
16 Denise Mertens Breda
17 Bo van Elven Etten-leur
18 Lars Prins Hank
19 Matthijs Schoonen Roosendaal
20 Arthur Vermoesen Moorsel
21 Tom Faasen Prinsenbeek
22 Tristan Thibaut Kapellen
23 Mees De Vos Heinkenszand
24 Zias Verbeek Sint Lenaarts
25 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
26 Kalle van Dongen Breda
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Kyara Vangrinsven Beerse
29 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Moreno Tak Oud Gastel
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Senne Knaven Meerle
6 Joche Herrijgers Beerse
7 Jerre Verschure Raamsdonksveer
8 Bart Rutten Den Hout
9 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
10 Renzo Blommaert Brecht
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Senne Schuybroek Kalmthout
14 Jacobien Viveen Woudrichem
15 Casper Vos Heinkenzand
16 Tibo van den Broeck Brasschaat
17 Lisanne de Munnik Kapelle
18 Joost van Oevelen Huijbergen
19 Jeremy Melis Dongen
20 Bart Liekens Vorselaar
21 Lotte Akkermans Ossendrecht
22 Brent Raats Minderhout
23 Rowan van Oord Hank
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Berre Proost Beerse
2 Jamie Prince Oud Vossemeer
3 Erben van Meer Nispen
4 Tristan Blijlevens Meerle
5 Tim Rombouts Oostmalle
6 Tristan van Hassel Wernhout
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Bart Beks Wouw
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Jurgen Mesu Middelburg
11 Tuur Jacobs Kalmthout
12 Huub Stokkermans Dongen
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer
15 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
16 Youri Slokkers Oud Vossemeer
17 Berre Urkens Vosselaar
18 Luuk Bierkens Stampersgat
19 Jens van Korven Diessen
20 Ruben van Grinsven Beerse
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Bierkens Stampersgat
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Jarmo Visser Heinkenszand
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Jesse Huijbregts Roosendaal
6 Martijn Rakers Bavel
7 Bart Sitters Zegge
8 Max van Helmond Rijen
9 Ezra Tolhoek Zierikzee
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Tijn Goos Zundert
12 Dennis Mertens Breda
13 Danny Michielse Kalmthout
14 Sven Wouters Klein Zundert
15 Nout Tielemans Bavel
16 Pepijn Hillemans Middelburg
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Daniella Verstraten Roosendaal
5 Kelly Greefs Vosselaar
6 Ilona van Ginneken Gilze
DNF Melanie Viveen Woudrichem
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Frans Viveen Woudrichem
5 Henny Roelen Chaam
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Jan Groeneveld Sleeuwijk
8 Patrick Bol Hoeven
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Erik Bogers Breda
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Ad Herijgers Meerle
13 Johan Pelkmans Alphen
14 Ton Damen Alphen
15 Johan Luyckx Wuustwezel
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Hugo Groeneveld Werkendam
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Ad Broeders Oosterhout
20 Arnold Siemons Dongen
21 Hans Beenhakkers Etten-leur
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Joris Dirven Kalmthout
24 Peter Jansen Merksplas
25 Henk Michielsen Breda
26 Kees Huige Heerle
27 Ton van Oers Breda
28 Pieter Griep Breda
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raymond Kroon Bosschenhoofd
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Erik Klaasen Turnhout
4 Renee Horians Oud Gastel
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Andre Horians Oud Gastel
7 Edgar van Meer Nispen
8 Thierry Bakker Roosendaal
9 Edwin Kas St. Willebrord
10 Ludy Reijnders Stampersgat
11 Nico van Est Schijf
12 Wim Sitters Zegge
13 Wim van Beek Bavel
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Kris Wouters Oostmalle
16 Willan van Geloven Poppel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Sybren Jacobs Essen
3 Daniel Hertogh Brasschaat
4 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
5 Joep van Gennip Bavel
6 Tom Jansen Welberg
7 Rob van den Muysenbergh Loenhout
8 Laurens Boden Essen
9 Wesley Stekers Noordwijkerhout
10 Frank Jansen Galder
11 Djoerd van Dessel Breda
12 Wannes van den Bergh Essen
13 Lars de Jong Wuustwezel
14 Joeri van Ginneken Malle
15 Maarten van der Weel Rijen
16 Jeffrey Voermans Breda
17 Gert Bevers Essen
18 Jef Govaert Stabroek
19 Jens van den Bosch Wechelderzande
20 Guus de Graauw Etten-leur
21 Miquel Druyts Duffel
22 Rolf Raats Wuustwezel
23 Brent van Tilborgh Stabroek
24 Kris Wijnants Merksplas
25 Milan Parol Wernhout
26 Jeroen Claessen Hoeven
27 Joannathan Duinkerke Goes
28 Bjorn Goffa Malle
29 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
30 Jeroen Luijks Oosteind
31 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
32 Denian Pieters Axel
33 Ingo Steinhoff Breda
34 Wouter Verwaal Etten-leur
35 Matthew Roks St.Willebrord
36 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Dimi Diels Lille
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen