• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Hoogerheide 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Siebe Verbraken Beringen
5 Lenthe Raats Wuustwezel
6 Sam van Hoeck Essen
7 Reinout Meeusen
8 Arnaud Vermoesen Moorsel
9 Cisse Mattheeusen Essen
10 Ella Huybregts Vlimmeren
11 Raf Bastiaansen Sprundel
12 Sid van Lommel Wechelderzande
13 Helena Sneyders Westmalle
14 Lewis van Arwegen Vorselaar
15 Sarah Jansen Merksplas
16 Maud Traksel Rucphen
17 Sam Lazeroms Oud Gastel
18 Finn Bastiaanssen Sprundel
19 Lenn van Everbroeck Kamthout
20 Jente Christianen Hoogstraaten
21 Lars Goffa Westmalle
22 Jorbe Verbraeken Beringen
23 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matse Leys Meerhout
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
4 Laure Huybrechts Vlimmeren
5 Kim Lauwerijssen Rucphen
6 Lars Christianen Hoogstraaten
7 Bren Antonisse Loenhout
8 Zara Ansems Lage Zwaluwe
9 Merel Graumans Rijsbergen
10 Josse Jacobs Rijkevorsel
11 Anouk van den Broeck Brasschaat
12 Thomas Schoonen Roosendaal
13 Illio Verbeek Sint Lenaarts
14 Levi van Dijk Zundert
15 Brent van den Nouweland Rijen
16 Raf van Overveld Schijf
17 Casper Goffa Malle
18 Lars de Jong Schijf
19 Timothy de Wild Rucphen
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Lennert Meeusen Hoogstraten
3 Merel Raats Wuustwezel
4 Lore Greefs Vorselaar
5 Jarne van Arwegen Vorselaar
6 Jorn van der Made Prinsenbeek
7 Ferre Jacobs Rijkevorsel
8 Joren Rovers Wuustwezel
9 Bruno Everaert Hoogstraaten
10 Teun Paaimans Kapelle
11 Nienke de Jong Schijf
12 Lennert Daemen Kapellen
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Axel Roks St. Willebrord
7 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
8 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Wout Stevens Kalmthout
10 Rick Sweep Schijf
11 Tom Faasen Prinsenbeek
12 Vince Meeusen Hoogstraaten
13 Bo van Elven Etten-leur
14 Tristan Thibaut Kapellen
15 Sven van Merriënboer Wernhout
16 Hidde Swart Oosterhout
17 Denise Mertens Breda
18 Lars Prins Hank
19 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
20 Zias Verbeek Sint Lenaarts
21 Mees De Vos Heinkenszand
22 Matthijs Schoonen Roosendaal
23 Indy Floren Ossendrecht
24 Kalle van Dongen Breda
25 Roxanne Backx Malle
26 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
29 Stef Goetstouwers Malle
30 Bjorn Dietvorst Bergen Op Zoom
DNF Jari Prins Hank
DNF Arthur Vermoesen Moorsel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Daan van Vuuren Woudrichem
2 Niels Huijbregts Wernhout
3 Moreno Tak Oud Gastel
4 Lucas Janssen Papendrecht
5 Mika Bouman Rijswijk
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Joche Herrijgers Beerse
8 Casper Vos Heinkenzand
9 Bart Rutten Den Hout
10 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Senne Schuybroek Kalmthout
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Bente van den Nouweland Rijen
14 Senne van Hasselt Vlimmeren
15 Niels Goris Vlimmeren
16 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
17 Bart Liekens Vorselaar
18 Lotte Akkermans Ossendrecht
19 Lisanne de Munnik Kapelle
20 Joost van Oevelen Huijbergen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hidde van Veenendaal Dongen
2 Tristan van Hassel Wernhout
3 Tristan Blijlevens Meerle
4 Jamie Prince Oud Vossemeer
5 Stan van den Bergh Oud Gastel
6 Mike Deutekom Goes
7 Youri Slokkers Oud Vossemeer
8 Xander van Dijk Roosendaal
9 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Huub Stokkermans Dongen
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Jurgen Mesu Middelburg
14 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer
15 Jens van Korven Diessen
16 Luuk Bierkens Stampersgat
17 Ruben Lambrechts Halle Zoersel
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Bart Sitters Zegge
3 Jesse Huijbregts Roosendaal
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Kevin Haest Rijsbergen
7 Tijn Goos Zundert
8 Martijn Rakers Bavel
9 Nick de Munnik Kapelle
10 Ezra Tolhoek Zierikzee
11 Danny Michielse Kalmthout
12 Dennis Mertens Breda
13 Seppe Lippens Malle
14 Sven Wouters Klein Zundert
15 Lenn Verdijck Ransl
16 Jeroen Haest Rijsbergen
DNF Tim Bierkens Stampersgat
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Joyce Heyns Ravels
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Aimee Schoe Vrouwenpolder
6 Daphne Mesu Middelburg
7 Bianca Broosus Huijbergen
8 Conny Markgraaf Putte
Daniella Verstraten Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Ad Bernaerts Baarle Nassau
6 Peter Voesenek Breda
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Frans Viveen Woudrichem
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Jan Groeneveld Sleeuwijk
12 Michel de Jong Etten-leur
13 Martin Timmer Putte
14 Johan Luyckx Wuustwezel
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
17 Ad Broeders Oosterhout
18 Joris Dirven Kalmthout
19 Rob Daniels Etten-leur
20 Arnold Siemons Dongen
21 Ton van Oers Breda
22 Kees Huige Heerle
23 Henk Michielsen Breda
24 Peter Jansen Merksplas
DNF Pieter Griep Breda
DNF Ton van Korven Diessen
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andy van Loon Hoogerheide
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Hans Huijbregts Wernhout
4 Andre Horians Oud Gastel
5 Thierry Bakker Roosendaal
6 Wim Sitters Zegge
7 Ludy Reijnders Stampersgat
8 Nico van Est Schijf
9 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
10 Kris Wouters Oostmalle
11 Willan van Geloven Poppel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Geert van Kuijk Loon Op Zand
4 Peter Heuvel Bakel
5 Sjoerd Mijdam Tilburg
6 Joep van Gennip Bavel
7 Rolf Raats Wuustwezel
8 Laurens Boden Essen
9 Djoerd van Dessel Breda
10 Lars de Jong Wuustwezel
11 Maarten van der Weel Rijen
12 Bas Nieuwkoop Roosendaal
13 Jef Govaert Stabroek
14 Tom Jansen Welberg
15 Jeroen Luijks Oosteind
16 Milan Parol Wernhout
17 Joannathan Duinkerke Goes
18 Pieter Schoeters Zoersel
19 Bjorn Goffa Malle
20 Denian Pieters Axel
21 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
22 Wouter Verwaal Etten-leur
23 Kurt Raats Loenhout
24 Joshua Roks St.Willebrord
25 Matthew Roks St.Willebrord
DNF Joeri van Ginneken Malle
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen