• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Ossendrecht 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Elena van der Veken St. Jansteen
4 Bart Huijbregts Wernhout
5 Reinout Meeusen
6 Lenthe Raats Wuustwezel
7 Siebe Verbraken Beringen
8 Sid van Lommel Wechelderzande
9 Ella Huybregts Vlimmeren
10 Sam van Hoeck Essen
11 Eline de Winter Wuustwezel
12 Arnaud Vermoesen Moorsel
13 Finn Bastiaanssen Sprundel
14 Cisse Mattheeusen Essen
15 Raf Bastiaansen Sprundel
16 Sarah Jansen Merksplas
17 Sam Lazeroms Oud Gastel
18 Mathijs Klippel Etten-leur
19 Arne Deckers Essen
20 Helena Sneyders Westmalle
21 Lewis van Arwegen Vorselaar
22 Liam Uitdewilligen Brecht
23 Lenn van Everbroeck Kamthout
24 Lars Goffa Westmalle
25 Jente Christianen Hoogstraaten
26 Jorbe Verbraeken Beringen
27 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Toon de Peuter Berlaar
2 Matse Leys Meerhout
3 Laure Huybrechts Vlimmeren
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Zara Ansems Lage Zwaluwe
6 Lars Christianen Hoogstraaten
7 Anouk van den Broeck Brasschaat
8 Merel Graumans Rijsbergen
9 Bren Antonisse Loenhout
10 Illio Verbeek Sint Lenaarts
11 Raf van Overveld Schijf
12 Cisse Vervecken Herentals
13 Casper Goffa Malle
14 Lars de Jong Schijf
15 Thomas Schoonen Roosendaal
16 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Merel Raats Wuustwezel
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Lennert Meeusen Hoogstraten
4 Lore Greefs Vorselaar
5 Jorn van der Made Prinsenbeek
6 Ferre Jacobs Rijkevorsel
7 Jasper van Looveren Wuustwezel
8 Louis Vervecken Herentals
9 Joren Rovers Wuustwezel
10 Mike Wouters Lille
11 Bruno Everaert Hoogstraaten
12 Lennert Daemen Kapellen
13 Teun Paaimans Kapelle
14 Nienke de Jong Schijf
15 Seth Roosbroeck Balen
16 Noé Nuytemans Wuustwezel
DNF Jarne van Arwegen Vorselaar
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Jelle Bruylinckx Oostmalle
3 Jari Prins Hank
4 Axel Roks St. Willebrord
5 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Niels Uijtdewilligen Brecht
9 Wout Stevens Kalmthout
10 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
11 Luca van der Veken St. Jansteen
12 Vince Meeusen Hoogstraaten
13 Milan de Winter Wuustwezel
14 Tom Faasen Prinsenbeek
15 Sten Mattheeusen Kalmthout
16 Rick Sweep Schijf
17 Indy Floren Ossendrecht
18 Mees De Vos Heinkenszand
19 Sven van Merriënboer Wernhout
20 Arthur Vermoesen Moorsel
21 Tristan Thibaut Kapellen
22 Lars Prins Hank
23 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
24 Matthijs Schoonen Roosendaal
25 Victor Hugo Brenders Dongen
26 Mike Verboven Dongen
27 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
28 Zias Verbeek Sint Lenaarts
29 Kalle van Dongen Breda
30 Jannick Wouters Oostmalle
31 Bjorn Dietvorst Bergen Op Zoom
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Renzo Blommaert Brecht
4 Joche Herrijgers Beerse
5 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
7 Senne Schuybroek Kalmthout
8 Casper Vos Heinkenzand
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Niels Goris Vlimmeren
11 Brent Broosus Huijbergen
12 Bart Rutten Den Hout
13 Jerre Verschure Raamsdonksveer
14 Sam Oosterholt Made
15 Bart Liekens Vorselaar
16 Lisanne de Munnik Kapelle
17 Joost van Oevelen Huijbergen
18 Lotte Akkermans Ossendrecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tristan van Hassel Wernhout
2 Erben van Meer Nispen
3 Robbert Rasenberg Terheijden
4 Tim Rombouts Oostmalle
5 Wouter Hopmans Hoogerheide
6 Tristan Blijlevens Meerle
7 Bart Beks Wouw
8 Stan van den Bergh Oud Gastel
9 Xander van Dijk Roosendaal
10 Mike Deutekom Goes
11 Tuur Jacobs Kalmthout
12 Jurgen Mesu Middelburg
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Youri Slokkers Oud Vossemeer
15 Huub Stokkermans Dongen
16 Nick Poels Turnhout
17 Luuk Bierkens Stampersgat
DNF Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Martijn Rakers Bavel
6 Bart Sitters Zegge
7 Rav Schoormans Oosterhout
8 Nick de Munnik Kapelle
9 Tijn Goos Zundert
10 Seppe Lippens Malle
11 Danny Michielse Kalmthout
12 Sven Wouters Klein Zundert
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joyce Heyns Ravels
2 Shirin van Anrooij Kapelle
3 Daimy Hellemons Hoeven
4 Kelly Greefs Vosselaar
5 Daniella Verstraten Roosendaal
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Daphne Mesu Middelburg
8 Demi Floren Ossendrecht
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Peter Voesenek Breda
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Stanny Anthonissen Loenhout
10 Ton Damen Alphen
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Johan Luyckx Wuustwezel
13 Ad Broeders Oosterhout
14 Jos Sas Merksplas
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Joris Dirven Kalmthout
18 Arnold Siemons Dongen
19 Peter Jansen Merksplas
20 Ton van Oers Breda
21 Paul Jaspers Berendrecht
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Kees Huige Heerle
24 Henk Michielsen Breda
25 Dirk Schoeters Zoersel
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erwin Vervecken Herentals
2 Raymond Kroon Bosschenhoofd
3 Erik Klaasen Turnhout
4 Gunther Loos Essen
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Renee Horians Oud Gastel
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Dave van Dun Rijen
9 Thierry Bakker Roosendaal
10 Edwin Kas St. Willebrord
11 Wim Sitters Zegge
12 Andre Horians Oud Gastel
13 Nico van Est Schijf
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Kris Wouters Oostmalle
16 Willan van Geloven Poppel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Geert van Kuijk Loon Op Zand
5 Sebastian Bertoli Italie
6 Tom Jansen Welberg
7 Laurens Boden Essen
8 Rolf Raats Wuustwezel
9 Milan Parol Wernhout
10 Jef Govaert Stabroek
11 Lars de Jong Wuustwezel
12 Djoerd van Dessel Breda
13 Niels Haisma Zierikzee
14 Maarten van der Weel Rijen
15 Glenn Bogaerts Zoersel
16 Denian Pieters Axel
17 Pieter Schoeters Zoersel
18 Bjorn Goffa Malle
19 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
20 Jeroen Luijks Oosteind
21 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
22 Stijn de Cleyn Kappelen
23 Kurt Raats Loenhout
24 Matthew Roks St.Willebrord
25 Wouter Verwaal Etten-leur
DNF Lars Akkermans Ossendrecht
DNF Bas Nieuwkoop Roosendaal
DNF Joshua Roks St.Willebrord
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen