• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oud gastel 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Reinout Meeusen
4 Bart Huijbregts Wernhout
5 Siebe Verbraken Beringen
6 Lenthe Raats Wuustwezel
7 Ella Huybregts Vlimmeren
8 Cisse Mattheeusen Essen
9 Arnaud Vermoesen Moorsel
10 Finn Bastiaanssen Sprundel
11 Sarah Jansen Merksplas
12 Ymke Bruins Koewacht
13 Sam Lazeroms Oud Gastel
14 Lewis van Arwegen Vorselaar
15 Jente Christianen Hoogstraaten
16 Lars Goffa Westmalle
17 Raf Bastiaansen Sprundel
18 Jorbe Verbraeken Beringen
19 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Lars Jochems Wuustwezel
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Laure Huybrechts Vlimmeren
6 Matse Leys Meerhout
7 Zara Ansems Lage Zwaluwe
8 Lars Christianen Hoogstraaten
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Anouk van den Broeck Brasschaat
11 Thomas Schoonen Roosendaal
12 Illio Verbeek Sint Lenaarts
13 Brent van den Nouwenland Rijen
14 Merel Graumans Rijsbergen
15 Raf van Overveld Schijf
16 Casper Goffa Malle
17 Lars de Jong Schijf
18 Timo van der Veeken Oud Gastel
19 Brent Knobel Oud Gastel
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Merel Raats Wuustwezel
3 Lore Greefs Vorselaar
4 Anton Mertens Rijkevorsel
5 Jorn van der Made Prinsenbeek
6 Jasper van Looveren Wuustwezel
7 Jarne van Arwegen Voeselaar
8 Matts Saman Wuustwezel
9 Bruno Everaert Hoogstraaten
10 Nienke de Jong Schijf
11 Lennert Daemen Kapellen
12 Karsten van Caam Oud Gastel
13 Teun Paaimans Kapelle
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Jari Prins Hank
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Jelle Bruylinckx Oostmalle
5 Witse Omloop Olen
6 Axel Roks St. Willebrord
7 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
8 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
9 Niels Uijtdewilligen Brecht
10 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Sten Mattheeusen Kalmthout
12 Matthijs Schoonen Roosendaal
13 Hidde Swart Oosterhout
14 Vince Meeusen Hoogstraaten
15 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
16 Wout Stevens Kalmthout
17 Sven van Merriënboer Wernhout
18 Tom Faasen Prinsenbeek
19 Lars Prins Hank
20 Arthur Vermoesen Moorsel
21 Denise Mertens Breda
22 Rick Sweep Schijf
23 Zias Verbeek Sint Lenaarts
24 Kalle van Dongen Breda
25 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
26 Bibi van Overveld Schijf
27 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
28 Kyara Vangrinsven Beerse
29 Jannick Wouters Oostmalle
30 Stan Langeweg Oud-gastel
31 Rikke Knobel Oud Gastel
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Mats Omloop Olen
3 Ruben Meeusen Hoogstraten
4 Sven van der Lans
5 Renzo Blommaert Brecht
6 Casper Vos Heinkenzand
7 Bart Rutten Den Hout
8 Brent Broosus Huijbergen
9 Joche Herrijgers Beerse
10 Senne Schuybroek Kalmthout
11 Jerre Verschure Raamsdonksveer
12 Tibo van den Broeck Brasschaat
13 Stijn van der Moeren Ravels
14 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
15 Lisanne de Munnik Kapelle
16 Anton Bayens Rijkevorsel
17 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
18 Joost van Oevelen Huijbergen
19 Niels Goris Vlimmeren
20 Roan Knobel Oud Gastel
DNF Lotte Akkermans Ossendrecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tristan van Hassel Wernhout
2 Robin van Oorschot Klein Zundert
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Bart Beks Wouw
5 Stan van den Bergh Oud Gastel
6 Mike Deutekom Goes
7 Youri Slokkers Oud Vossemeer
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
10 Nick Poels Turnhout
11 Thijs van den Broek Gilze
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Joep van Engelen Tilburg
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Ruben van Grinsven Beerse
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ryan Kamp Raamsdonkveer
2 Jarmo Visser Heinkenszand
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Tim Bierkens Stampersgat
5 Bart Sitters Zegge
6 Geert Verheijen Rijsbergen
7 Martijn Rakers Bavel
8 Dennis Mertens Breda
9 Tijn Goos Zundert
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Danny Machielse Kalmthout
12 Sven Wouters Klein Zundert
DNF Martijn Hennekam Zundert
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Daphne Mesu Middelburg
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Aimee Schoe Vrouwenpolder
6 Daniella Verstraten Roosendaal
7 Merel Vegter Rhoon
8 Tamara Leys Olen
9 Liene Meeusen Hoogstraten
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Patrick Bol Hoeven
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Peter Voesenek Breda
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Jaap Jan van der Weel Rijen
11 Johan Pelkmans Alphen
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Hans Beenhakkers Etten-leur
15 Arnold Siemons Dongen
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Ad Broeders Oosterhout
18 Rob Daniels Etten-leur
19 Ton van Oers Breda
20 Peter Jansen Merksplas
21 Dirk Schoeters Zoersel
22 Henk Michielsen Breda
23 Kees Huige Heerle
24 Pieter Griep Breda
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Renee Horians Oud Gastel
2 Jurgen Schuybroek Kalmthout
3 Erik Klaasen Turnhout
4 Geert Omloop Olen
5 Harald Mijnsbergen Oosterhout
6 Andy van Loon Hoogerheide
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Wim van Beek Bavel
9 Andre Horians Oud Gastel
10 Wim Sitters Zegge
11 Nico van Est Schijf
12 Jan Vegter Rhoon
13 Ludy Reijnders Stampersgat
14 Robin van Hamburg Fijnaart
15 Kris Wouters Oostmalle
16 Willan van Geloven Arendonk
DNF Thierry Bakker Roosendaal
DNF Nico Mols Vosselaar
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
3 Jerry Kallenfels St.willebrord
4 Daniel Hertogh Brasschaat
5 Laurens Boden Essen
6 Geert van Kuijk Loon Op Zand
7 Lars de Jong Wuustwezel
8 Tom Jansen Welberg
9 Joeri van Ginneken Malle
10 Niels Haisma Zierikzee
11 Rolf Raats Wuustwezel
12 Djoerd van Dessel Breda
13 Johan van Wijk Oosteind
14 Maarten van der Weel Rijen
15 Jeroen Claessen Hoeven
16 Leon Hokke
17 Milan Parol Wernhout
18 Bjorn Goffa Malle
19 Pieter Schoeters Zoersel
20 Denian Pieters Axel
21 Matthew Roks St.Willebrord
22 Joshua Roks St.Willebrord
23 Danny Sebregts Bergen Op Zoom
DNF Joep van Gennip Bavel
DNF Bas den Ouden Bergen Op Zoom
DNF Wouter Verwaal Etten-leur
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen