• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rucphen 2015


uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Bart Huijbregts Wernhout
3 Siebe Verbraken Beringen
4 Lotte van Merriënboer Wernhout
5 Ella Huybregts Vlimmeren
6 Reinout Meeusen
7 Arnaud Vermoesen Moorsel
8 Lenthe Raats Wuustwezel
9 Sarah Jansen Merksplas
10 Cisse Mattheeusen Essen
11 Ymke Bruins Koewacht
12 Gitte Thibaut Kapellen
13 Jens Smit Halsteren
14 Lars Goffa Westmalle
15 Jente Christianen Hoogstraaten
16 Jorbe Verbraeken Beringen
17 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Matse Leys Meerhout
4 Zara Ansems Lage Zwaluwe
5 Laure Huybrechts Vlimmeren
6 Kim Lauwerijssen Rucphen
7 Lars Jochems Wuustwezel
8 Anouk van den Broeck Brasschaat
9 Ferero Commyn Beernum
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Merel Graumans Rijsbergen
12 Brent van den Nouwenland Rijen
13 Josse Jacobs Rijkevorsel
14 Maud Izerloo Dordrecht
15 Casper Goffa Malle
16 Julan Smit Halsteren
17 Kato Jochems Loenhout
18 Thomas Schoonen Roosendaal
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Merel Raats Wuustwezel
3 Emma van Haaren Oisterwijk
4 Thijmen van Luling Alphen Aan De Rijn
5 Ferre Jacobs Rijkevorsel
6 Jorn van der Made Prinsenbeek
7 Anton Mertens Rijkevorsel
8 Jasper van Looveren Wuustwezel
9 Matthias van Gils Wuustwezel
10 Lennert Daemen Kapellen
11 Bruno Everaert Hoogstraaten
12 Teun Paaimans Kapelle
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Jelle Bruylinckx Oostmalle
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Jari Prins Hank
5 Axel Roks St. Willebrord
6 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
7 Sten Mattheeusen Kalmthout
8 Niels Uijtdewilligen Brecht
9 Wout Stevens Kalmthout
10 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
13 Tom Faasen Prinsenbeek
14 Vince Meeusen Hoogstraaten
15 Arthur Vermoesen Moorsel
16 Rick Sweep Schijf
17 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
18 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
19 Denise Mertens Breda
20 Lars Prins Hank
21 Matthijs Schoonen Roosendaal
22 Kalle van Dongen Breda
23 Jannick Wouters Oostmalle
24 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
DNF Bo van Elven Etten-leur
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Meeusen Hoogstraten
2 Matyas Kopecky Leiden
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Lucas Janssen Papendrecht
5 Daan van Luling Alphen Aan De Rijn
6 Moreno Tak Oud Gastel
7 Daan van Vuuren Woudrichem
8 Beau van Izerloo Dordrecht
9 Joche Herrijgers Beerse
10 Sam Kerkvliet Nieuwe Wetering
11 Senne Schuybroek Kalmthout
12 Casper Vos Heinkenzand
13 Arno Van Krimpen Groot-ammers
14 Renzo Blommaert Brecht
15 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
16 Jerre Verschure Raamsdonksveer
17 Bart Rutten Den Hout
18 Brent Broosus Huijbergen
19 Bente van den Nouweland Rijen
20 Anton Bayens Rijkevorsel
21 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
22 Niels Goris Vlimmeren
23 Jardy van der Burg Berkel En Rodenrijs
24 Lisanne de Munnik Kapelle
25 Lotte Akkermans Ossendrecht
26 Joost van Oevelen Huijbergen
27 Rens Lakens Etten-leur
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tristan van Hassel Wernhout
2 Mike Deutekom Goes
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Robin van Oorschot Klein Zundert
5 Bart Beks Wouw
6 Nick Poels Turnhout
7 Jurgen Mesu Middelburg
8 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
9 Berre Urkens Vosselaar
10 Xander van Dijk Roosendaal
11 Luuk Bierkens Stampersgat
12 Jens van Korven Diessen
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Youri Slokkers Oud Vossemeer
15 Ruben van Grinsven Beerse
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Kevin Haest Rijsbergen
4 Bart Sitters Zegge
5 Geert Verheijen Rijsbergen
6 Tim Bierkens Stampersgat
7 Dennis Mertens Breda
8 Jesse Huijbregts Roosendaal
9 Martijn Hennekam Zundert
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Sven Wouters Klein Zundert
12 Tijn Goos Zundert
13 Jeroen Haest Rijsbergen
14 Niek Struijs Rucphen
15 Pepijn Hillemans Middelburg
16 Rav Schoormans Oosterhout
DNF Damian van Alphen Hoeven
DNF Dennis Leijten Hoogerheide
DNF Noam Versteeg Rijsberegen
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Daimy Hellemons Hoeven
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Daphne Mesu Middelburg
5 Daniella Verstraten Roosendaal
6 Merel Vegter Rhoon
7 Liene Meeusen Hoogstraten
8 Marjolein Claessen Hoeven
9 Sharon Dommanschet Roosendaal
10 Anke van Oorschot
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Henny Roelen Chaam
4 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 Peter Voesenek Breda
6 Ton van Korven Diessen
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
9 Jaap Jan van der Weel Rijen
10 Michel de Jong Etten-leur
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Johan Pelkmans Alphen
13 Ad Broeders Oosterhout
14 Menno Grootjans Tilburg
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Arnold Siemons Dongen
17 Peter Jansen Merksplas
18 Rob Daniels Etten-leur
19 Johan Luyckx Wuustwezel
20 Hans Beenhakkers Etten-leur
21 Henri Gerrits St. Michielsgestel
22 Henk Michielsen Breda
23 Ton van Oers Breda
24 Kees Huige Heerle
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarno van Krimpen Groot-ammers
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Johan van den Beemd St. Willebrord
5 Thierry Bakker Roosendaal
6 Renee Horians Oud Gastel
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Edwin Kas St. Willebrord
9 Andre Horians Oud Gastel
10 Wim van Beek Bavel
11 Wim Sitters Zegge
12 Nico van Est Schijf
13 Ludy Reijnders Stampersgat
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Kris Wouters Oostmalle
16 Dirk Monster Numansdorp
DNF Patrick Bol Hoeven
DNF Piet de Groot Numansdorp
DNF Stefan van Izerloo Dordrecht
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Geert van Kuijk Loon Op Zand
4 Patrick van Nunen Tilburg
5 Tom Jansen Welberg
6 Laurens Boden Essen
7 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
8 Joeri van Ginneken Malle
9 Mike van Nunspeet Den Haag
10 Lars de Jong Wuustwezel
11 Rolf Raats Wuustwezel
12 Maarten van der Weel Rijen
13 Jeroen Claessen Hoeven
14 Bjorn Goffa Malle
15 Leon Hokke
16 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
17 Pieter Schoeters Zoersel
18 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
19 Matthew Roks St.Willebrord
20 Joshua Roks St.Willebrord
21 Wouter Verwaal Etten-leur
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen