• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Schijf 2015


5-6 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Siebe Verbraken Beringen
5 Reinout Meeusen
6 Ella Huybregts Vlimmeren
7 Lenthe Raats Wuustwezel
8 Sarah Jansen Merksplas
9 Arnaud Vermoesen Moorsel
10 Finn Bastiaanssen Sprundel
11 Raf Bastiaansen Sprundel
12 Brianne Dokter Eindhoven
13 Cisse Mattheeusen Essen
14 Claire Dokter Eindhoven
15 Maud Traksle Rucphen
16 Jens Smit Halsteren
17 Nick Borchardt Schijf
18 Ymke Bruins Koewacht
19 Gitte Thibaut Kapellen
20 Sam Lazeroms Oud Gastel
21 Lenn van Everbroeck Kamthout
22 Lewis van Arwegen Vorselaar
23 Jorbe Verbraeken Beringen
24 Jente Christianen Hoogstraaten
25 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Matse Leys Meerhout
3 Toon de Peuter Berlaar
4 Kim Lauwerijssen Rucphen
5 Zara Ansems Lage Zwaluwe
6 Laure Huybrechts Vlimmeren
7 Lars Christianen Hoogstraaten
8 Josse Jacobs Rijkevorsel
9 Anouk van den Broeck Brasschaat
10 Thomas Schoonen Roosendaal
11 Merel Graumans Rijsbergen
12 Raf van Overveld Schijf
13 Casper Goffa Malle
14 Ruben Sweep Schijf
15 Lars de Jong Schijf
16 Illio Verbeek Sint Lenaarts
17 Piet Naalsen Schijf
18 Julan Smit Halsteren
19 Torben Aerts Minderhout
8 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Thijmen van Luling Alphen Aan De Rijn
4 Merel Raats Wuustwezel
5 Emma van Haaren Oisterwijk
6 Ferre Jacobs Rijkevorsel
7 Joren Rovers Wuustwezel
8 Jasper van Looveren Wuustwezel
9 Jarne van Arwegen Voeselaar
10 Bruno Everaert Hoogstraaten
11 Lennert Daemen Kapellen
12 Nienke de Jong Schijf
13 Matts Saman Wuustwezel
14 Teun Paaimans Kapelle
DNF Matthias van Gils Wuustwezel
9-10 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bryant Boogert Hoogblokland
2 Jari Prins Hank
3 Jelle Bruylinckx Oostmalle
4 Axel Roks St. Willebrord
5 Tim van der Poel Papendrecht
6 Arthur Mertens Rijkevorsel
7 Niels Uijtdewilligen Brecht
8 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
9 Sten Mattheeusen Kalmthout
10 Vince Meeusen Hoogstraaten
11 Wout Stevens Kalmthout
12 Tom Faasen Prinsenbeek
13 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
14 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
15 Rick Sweep Schijf
16 Sven van Merriënboer Wernhout
17 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
18 Arthur Vermoesen Moorsel
19 Denise Mertens Breda
20 Matthijs Schoonen Roosendaal
21 Lars Prins Hank
22 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
23 Kalle van Dongen Breda
24 Berre Jespers Hoogstraten
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
26 Jannick Wouters Oostmalle
27 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
DNF Hidde Swart Oosterhout
11-12 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matyas Kopecky Leiden
2 Daan van Vuuren Woudrichem
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Ruben Meeusen Hoogstraten
5 Moreno Tak Oud Gastel
6 Daan van Luling Alphen Aan De Rijn
7 Sven van der Lans
8 Joche Herrijgers Beerse
9 Renzo Blommaert Brecht
10 Jardy van der Burg Berkel En Rodenrijs
11 Sam Kerkvliet Nieuwe Wetering
12 Brent Broosus Huijbergen
13 Casper Vos Heinkenzand
14 Senne Schuybroek Kalmthout
15 Bart Rutten Den Hout
16 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
17 Jacobien Viveen Woudrichem
18 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
19 Jerre Verschure Raamsdonksveer
20 Daan Droog Leiderdorp
21 Tibo van den Broeck Brasschaat
22 Lisanne de Munnik Kapelle
23 Lotte Akkermans Ossendrecht
24 Niels Goris Vlimmeren
25 Joost van Oevelen Huijbergen
13-14 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tristan van Hassel Wernhout
2 Martijn Rasenberg Terheyden
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Bart Beks Wouw
5 Robbert Rasenberg Terheijden
6 Robin van Oorschot Klein Zundert
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Youri Slokkers Oud Vossemeer
12 Berre Urkens Vosselaar
13 Joep van Engelen Tilburg
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
16 Rick van der Poel Papendrecht
15-16 jaar
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Tim Bierkens Stampersgat
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Bart Sitters Zegge
5 Rav Schoormans Oosterhout
6 Geert Verheijen Rijsbergen
7 Martijn Hennekam Zundert
8 Dennis Leijten Hoogerheide
9 Dennis Mertens Breda
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Max van Helmond Rijen
12 Jeroen Haest Rijsbergen
13 Sven Wouters Klein Zundert
14 Martijn Rakers Bavel
15 Niek Struijs Rucphen
16 Tijn Goos Zundert
17 Danny Machielse Kalmthout
18 Noam Versteeg Rijsberegen
Dames
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Shirin van Anrooij Kapelle
2 Daphne Mesu Middelburg
3 Amee Schoe Vrouwenpolder
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Ilona van Ginneken Gilze
6 Daimy Hellemons Hoeven
7 Daniella Verstraten Roosendaal
8 Liene Meeusen Hoogstraten
9 Marjolein Claessen Hoeven
C 50+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Ad Bernaerts Baarle Nassau
5 Coen Schillemans Roosendaal
6 Frans Viveen Woudrichem
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Peter Voesenek Breda
9 Patrick Bol Hoeven
10 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Ludo van den Buijs Essen
13 Johan Luyckx Wuustwezel
14 Tiny Hack Zevenbergen
15 Ad Broeders Oosterhout
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
18 Arnold Siemons Dongen
19 Hans Beenhakkers Etten-leur
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Peter Jansen Merksplas
22 Pieter Griep Breda
DNF Kees Huige Heerle
DNF Ton van Oers Breda
B 40 +
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Renee Horians Oud Gastel
3 Johan van den Beemd St. Willebrord
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Harald Mijnsbergen Oosterhout
6 Andy van Loon Hoogerheide
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Nico Mols Vosselaar
9 Thierry Bakker Roosendaal
10 Nico van Est Schijf
11 Wim Sitters Zegge
12 Ludy Reijnders Stampersgat
13 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
14 Kris Wouters Oostmalle
15 Willan van Geloven Arendonk
DNF Andre Horians Oud Gastel
A 17+
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Geert van Kuijk Loon Op Zand
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
4 Tom Jansen Welberg
5 Jerry Kallenfels St.willebrord
6 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
7 Laurens Boden Essen
8 Pim van de Swaluw Kwadendamme
9 Rolf Raats Wuustwezel
10 Joeri van Ginneken Malle
11 Johan van Wijk Oosteind
12 Maarten van der Weel Rijen
13 Lars de Jong Wuustwezel
14 Bart van Opdorp Bavel
15 Jeroen Claessen Hoeven
16 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
17 Jeroen Luijks Oosteind
18 Bjorn Goffa Malle
19 Maikel Elsten Rucphen
20 Wouter Verwaal Etten-leur
21 Hugo Martens Schijf
22 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Joep van Gennip Bavel
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen