• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Kruiningen 2015


5-6 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lotte van Merriënboer Wernhout
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Siebe Verbraken Beringen
5 Ella Huybregts Vlimmeren
6 Ymke Bruins Koewacht
7 Lenthe Raats Wuustwezel
8 Lewis van Arwegen Vorselaar
9 Jens Smit Halsteren
10 Lentel Huys Beerse
11 Jente Christianen Hoogstraaten
12 Lars Goffa Westmalle
13 Jurre Raats Wuustwezel
7 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
2 Toon de Peuter Berlaar
3 Matse Leys Meerhout
4 Zara Ansems Lage Zwaluwe
5 Kim Lauwerijssen Rucphen
6 Laure Huybrechts Vlimmeren
7 Ferero Commyn Beernum
8 Anouk van den Broeck Brasschaat
9 Thomas Schoonen Roosendaal
10 Merel Graumans Rijsbergen
11 Lars Christianen Hoogstraaten
12 Casper Goffa Malle
13 Julan Smit Halsteren
8 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Merel Raats Wuustwezel
3 Lore Greefs Vorselaar
4 Thijmen van Luling Alphen Aan De Rijn
5 Emma van Haaren Oisterwijk
6 Jarne van Arwegen Voeselaar
7 Lennert Daemen Kapellen
8 Nienke de Jong Schijf
9 Teun Paaimans Kapelle
DNF Anton Mertens Rijkevorsel
9-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jelle Bruylinckx Oostmalle
2 Bryant Boogert Hoogblokland
3 Arthur Mertens Rijkevorsel
4 Axel Roks St. Willebrord
5 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Jari Prins Hank
7 Niels Uijtdewilligen Brecht
8 Tom Faasen Prinsenbeek
9 Vince Meeusen Hoogstraaten
10 Sten Mattheeusen Kalmthout
11 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
12 Arthur Vermoesen Moorsel
13 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
14 Sven van Merriënboer Wernhout
15 Matthijs Schoonen Roosendaal
16 Lars Prins Hank
17 Rick Sweep Schijf
18 Kalle van Dongen Breda
19 Jannick Wouters Oostmalle
20 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11-12 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iben Rommelaere Hertsberge
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Lucas Janssen Papendrecht
5 Moreno Tak Oud Gastel
6 Beau van Izerloo Dordrecht
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Stijn van der Moeren Ravels
9 Brent Broosus Huijbergen
10 Casper Vos Heinkenzand
11 Joche Herrijgers Beerse
12 Anton Bayens Rijkevorsel
13 Jerre Verschure Raamsdonksveer
14 Bart Rutten Den Hout
15 Senne Schuybroek Kalmthout
16 Niels Goris Vlimmeren
17 Lisanne de Munnik Kapelle
18 Daan Jansen Ossendrecht
19 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
20 Wanne van Oevelen Essen
DNF Lotte Akkermans Ossendrecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mauro Spapen Rijen
2 Erben van Meer Nispen
3 Jamie Prince Oud Vossemeer
4 Robin van Oorschot Klein Zundert
5 Tim Rombouts Oostmalle
6 Bart Beks Wouw
7 Jochem Runhaar Kapelle
8 Xander van Dijk Roosendaal
9 Nick Poels Turnhout
10 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
11 Berre Urkens Vosselaar
12 Jurgen Mesu Middelburg
13 Thijs van den Broek Gilze
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Tristan van Hassel Wernhout
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Geert Verheijen Rijsbergen
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Rav Schoormans Oosterhout
5 Bart Sitters Zegge
6 Dennis Leijten Hoogerheide
7 Damian van Alphen Hoeven
8 Tim Bierkens Stampersgat
9 Tijn Goos Zundert
10 Sven Wouters Klein Zundert
11 Martijn Hennekam Zundert
DNF Nick de Munnik Kapelle
DNF Noam Versteeg Rijsberegen
Dames
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joyce Heyns Ravels
2 Shirin van Anrooij Kapelle
3 Amee Schoe Vrouwenpolder
4 Daphne Mesu Middelburg
5 Daimy Hellemons Hoeven
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Kelly Greefs Vosselaar
8 Ilona van Ginneken Gilze
9 Liene Meeusen Hoogstraten
10 Sharon Dommanschet Roosendaal
11 Marjolein Claessen Hoeven
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Ad Bernaerts Baarle Nassau
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Jan Minnaard Wemeldinge
8 Peter Voesenek Breda
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Jaap Jan van der Weel Rijen
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Johan Luyckx Wuustwezel
13 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
14 Arnold Siemons Dongen
15 Ad Broeders Oosterhout
16 Rob Daniels Etten-leur
17 Henk Michielsen Breda
18 Dirk Schoeters Zoersel
19 Kees Huige Heerle
20 Ton van Oers Breda
B 40 +
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Renee Horians Oud Gastel
3 Edgar van Meer Nispen
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Edwin Kas St. Willebrord
6 Peter Willemsen Loenhout
7 Nico Mols Vosselaar
8 Johan van den Beemd St. Willebrord
9 Andre Horians Oud Gastel
10 Wim Sitters Zegge
11 Johan den Boer Bergen Op Zoom
12 Wim van Beek Bavel
13 Nico van Est Schijf
14 Ludy Reijnders Stampersgat
15 Patrik Herrygers Beerse
16 Kris Wouters Oostmalle
17 Lars van der Beek Huijbergen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kees-ake van Noppen Ridderkerk
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
4 Geert van Kuijk Loon Op Zand
5 Olaff Zweedijk Kapelle
6 Tom Jansen Welberg
7 Jacob de Roo Kapelle
8 Laurens Boden Essen
9 Daniel Hertogh Brasschaat
10 Djoerd van Dessel Breda
11 Lars de Jong Wuustwezel
12 Leon Hokke
13 Bjorn Goffa Malle
14 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
15 Simon van den Wijngaert Duffel
16 Denian Pieters Axel
17 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
18 Wouter Verwaal Etten-leur
19 Tom van de Velde
20 Joshua Roks St.Willebrord
21 Matthew Roks St.Willebrord
22 Pieter Schoeters Zoersel
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen