• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Bastiaansen Sprundel
2 Sid van Lommel Wechelderzande
3 Lewis Oorts Vorselaar
4 Reinout Meeusen Hoogstraten
5 Finn Jordens Oostham
6 Florian Doens Oostburg
7 Lois Geerts Loenhout
8 Ella Huijbregts Vlimmeren
9 Cisse Mattheeusen Essen
10 Mathew Vercammen Grobbendonk
11 Anna Prins Hank
12 Stijn Lievegoed Lepelstraat
13 Maud Traksel Rucphen
14 Lars Goffa Westmalle
15 Jurre Raats Wuustwezel
16 Jibbe Breejen Sprundel
17 Fleur Paaimans Kapelle
18 Quintin de Wilde Ekeren
19 Jorbe Verbraeken Beringen
20 Olivier Klippel Etten-leur
21 Mila Prins Hank
22 Jorg Lauwerijssen Rucpen
23 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennes Jacobs Wuustwezel
2 Matse Leys Meerhout
3 Laure Huijbrechts Vlimmeren
4 Len Geerts Loenhout
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Josse Jacobs Rijkevorsel
7 Sam van Hoeck Essen
8 Finn Bastiaanssen Sprundel
9 Elina Ustupa Latvia
10 Mathijs Klippel Etten-leur
11 Senna Scholten Nispen
12 Delano Heeren Sprundel
13 Liam Uitdewilligen Brecht
14 Illio Verbeek Sint Lenaarts
15 Cisse Vervecken Herentals
16 Thomas Verdonck Ravels
17 Arne Deckers Essen
18 Merel Graumans Rijsbergen
19 Raf van Overveld Schijf
20 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
21 Bart Huijbregts Wernhout
22 Siebe Verbraken Beringen
23 Casper Goffa Westmalle
24 Anouk van den Broeck Brasschaat
25 Saar Vermeiren Essen
26 Laurens Wilssens Brecht
27 Lotte van Merriënboer Wernhout
28 Torben Aerts Minderhout
29 Frida Mia Ragilo Estonia
30 Milan Leukemans Nijlen
31 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
32 Lars de Jong Schijf
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Luca van der Veken St. Jansteen
2 Ieben Jacobs Wuustwezel
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Niels Uijtdewilligen Brecht
5 Toby van de Voorde Westerlo
6 Emils Allers Letland
7 Sven van Merriënboer Wernhout
8 Jarne Oorts Vorselaar
9 Mees De Vos Heinkenszand
10 Finn Hoefmans Alphen
11 Merel Raats Wuustwezel
12 Jorn van der Made Prinsenbeek
13 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
14 Olivers Jakabs Skrapcis Latvia
15 Fee Knaven Meerle
16 Lars Prins Hank
17 Toon Deckers Kalmthout
18 Louis Vervecken Herentals
19 Matthijs Schoonen Roosendaal
20 Zara Ansems Lage Zwaluwe
21 Tuur Embrechts Herentals
22 Teun Paaimans Kapelle
23 Nienke de Jong Schijf
24 Vincent van Hooydonck Kapellen
25 Lennert Daemen Kapellen
26 Levi Schipperen Hoogstraten
27 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
28 Jannick Wouters Oostmalle
29 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Frank Aron Ragilo Letland
2 Fee Knaven Meerle
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Axel Roks St. Willebrord
5 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
6 Jari Prins Hank
7 Senne Knaven Meerle
8 Noel Rokven Hulst
9 Niels Goris Vlimmeren
10 Senne Schuybroek Kalmthout
11 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
12 Tibo van den Broeck Brasschaat
13 Senna van Iwaarden Yerseke
14 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
15 Casper Vos Heinkenzand
16 Bo van Elven Etten-Leur
17 Lauren Molengraaf Capelle Aan De Ijsel
18 Mirre Knaven Meerle
19 Rudolfs Piziks Letland
20 Tristan Thibaut Kapellen
21 Sten Mattheeusen Kalmthout
22 Rick Sweep Schijf
23 Pem Hoefmans Alphen
24 Tom Faasen Prinsenbeek
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
26 Axel Quirijnen Brecht
27 Kalle van Dongen Breda
28 Hidde Swart Oosterhout
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ruben Meeusen Hoogstraten
2 Lucas Jansen Papendrecht
3 Mike Deutekom Goes
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Tuur Jacobs Kalmthout
6 Robin van Oorschot Klein Zundert
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Tim Hennekam Zundert
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Laurens Claeys Kapellen
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Max Goris Hoogerheide
15 Jerre Verschure Raamsdonksveer
16 Joost van Oevelen Huijbergen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Sven Wouters Klein Zundert
3 Wessel Verschueren Ulicoten
4 Geert Verheijen Rijsbergen
5 Jarmo Visser Heinkenszand
6 Bart Beks Wouw
7 Danny Michielse Kalmthout
8 Stan van den Bergh Oud Gastel
9 Jochem Runhaar Kapelle
10 Aaron Dekkers Wouw
11 Jan Cas Wuustwezel
12 Huub Stokkermans Dongen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
2 Dennis Heyns Ravels
3 Christophe Smits Wuustwezel
4 Patrick Tolhoek Yerseke
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Jurgen Schuybroek Kalmthout
7 Patrick Koch Tholen
8 Erik Rombouts Wuustwezel
9 Corne Keijl Halsteren
10 Bjorn Goffa Malle
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Glenn de Rijk Rucphen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Vrouwenpolder
2 Marije van Dun Wagenberg
3 Ilona van Ginneken Gilze
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Melanie Viveen Woudrichem
6 Florine Hehewerth Prinsenbeek
7 Lotte Akkermans Ossendrecht
8 Jacobien Viveen Woudrichem
9 Merel Vegter Rhoon
10 Astrid Roelen Chaam
11 Lisanne de Munnik Kapelle
12 Kely Huybregts Zundert
13 Anouk van der Meijden Hardinksveld- Giessend
14 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Peter Willemsen Loenhout
3 Ger Koenen Culemborg
4 Henny Roelen Chaam
5 Patrick Bol Hoeven
6 Bas van Rijthoven Roosendaal
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
9 Jaap Jan van der Weel Rijen
10 Jos Jacobs Schilde
11 Peter Voesenek Breda
12 Michel de Jong Etten-leur
13 Coen Schillemans Roosendaal
14 Stanny Anthonissen Loenhout
15 Johan Pelkmans Alphen
16 John de Leeuw Breda
17 John Verschuren Oudenbosch
18 Wim Sitters Zegge
19 Ad Broeders Oosterhout
20 Joris Dirven Kalmthout
21 Menno Grootjans Tilburg
22 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
23 Maurice van den Bogert Roosendaal
24 Henk Michielsen Breda
25 Ton van Oers Breda
26 Rob Daniels Etten-leur
27 Kees Huige Heerle
28 Bronek Parol Wernhout
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raymond Kroon Bosschenhoofd
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Anton Graumans Rijsbergen
5 Dave van Dun Wagenberg
6 Thierry Bakker Roosendaal
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Andy van Loon Hoogerheide
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Nico van Est Schijf
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Koen van de Klundert Woensdrecht
2 Niels Ooms Ravels
3 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
4 Jarne Boden Essen
5 Laurens Boden Essen
6 Lars Akkermans Ossendrecht
7 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
8 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
9 Maarten van der Weel Rijen
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Stef Anthonissen St. Lenaarts
12 Bas Sitters Zegge
13 Bob Kerkhofs Wouw
14 Djoerd van Dessel Breda
15 Marlon Verhaert Huijbergen
16 Glenn Bogaerts Zoersel
17 Seppe Deceuninck Mol
18 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
19 Nils van de Putte Kapellen
20 Joris Vanwesenbeeck Berchem
21 Roy Guequirre Tholen
22 Jasper van Gils Berchem
23 Timo de Jong Goes
24 Jarno Zuidweg Wemeldinge
25 Denian Pieters Anna Jacobapolder
26 Pieter Schoeters Zoersel
27 Jorn Verresen Kalmthout
DNF Nick Poelemans Wijnegem
DNF Kevin Vissers Drunen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen