• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Breda 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Bastiaansen Sprundel
2 Sid van Lommel Wechelderzande
3 Lewis Oorts Vorselaar
4 Reinout Meeusen Hoogstraten
5 Finn Jordens Oostham
6 Florian Doens Oostburg
7 Lois Geerts Loenhout
8 Ella Huijbregts Vlimmeren
9 Anna Prins Hank
10 Mathew Vercammen Grobbendonk
11 Jibbe Breejen Sprundel
12 Stijn Lievegoed Lepelstraat
13 Fleur Paaimans Kapelle
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Jorbe Verbraeken Beringen
16 Quintin de Wilde Ekeren
17 Daan Mullaert Kapelle
18 Mila Prins Hank
19 Kaj van Dijk Zundert
20 Sebas Schoonen Roosendaal
21 Olivier Klippel Etten-leur
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Matse Leys Meerhout
4 Len Geerts Loenhout
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Sam van Hoeck Essen
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Bren Krijnen Loenhout
9 Finn Bastiaanssen Sprundel
10 Delano Heeren Sprundel
11 Senna Scholten Nispen
12 Arne Deckers Essen
13 Laure Huijbrechts Vlimmeren
14 Raf van Overveld Schijf
15 Lars Christianen Hoogstraaten
16 Levi van Dijk Zundert
17 Bart Huijbregts Wernhout
18 Thijn Jacobs Etten-leur
19 Illio Verbeek Sint Lenaarts
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Liam Uitdewilligen Brecht
22 Merel Graumans Rijsbergen
23 Siebe Verbraken Beringen
24 Axl Hermans Westmalle
25 Mathijs Klippel Etten-leur
26 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
27 Torben Aerts Minderhout
28 Axel van Dijk Geel
29 Thomas Schoonen Roosendaal
30 Mathias Bussens Zandhoven
31 Laurens Wilssens Brecht
32 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
33 Lander van Geyt Brecht
34 Anouk van den Broeck Brasschaat
35 Lars de Jong Schijf
36 Milan Leukemans Nijlen
DNF Lars Rombouts Wortel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
2 Niels Uijtdewilligen Brecht
3 Anton Mertens Rijkevorsel
4 Luca van der Veken St. Jansteen
5 Ieben Jacobs Wuustwezel
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Sven van Merriënboer Wernhout
7 Jorn van der Made Prinsenbeek
9 Finn Hoefmans Alphen
10 Lennert Meeusen Hoogstraten
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Jarne Oorts Vorselaar
13 Toby van de Voorde Westerlo
14 Merel Raats Wuustwezel
15 Jan van Bedaf Etten-leur
16 Siebe de Naeyer Beerse
17 Matthijs Schoonen Roosendaal
18 Ferre Jacobs Rijkevorsel
19 Martijn Braspenning Etten-leur
20 Lars Prins Hank
21 Pim Jacobs Etten-leur
22 Thomas Bussens Zandhoven
23 Toon Deckers Kalmthout
24 Teun Paaimans Kapelle
25 Nienke de Jong Schijf
26 Bibi van Overveld Schijf
27 Vincent van Hooydonck Kapellen
28 Stef van Bael Brecht
29 Levi Schipperen Hoogstraten
30 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
31 Jannick Wouters Oostmalle
32 Tetje Senneker Breda
33 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jari Prins Hank
4 Tibo van den Broeck Brasschaat
5 Arthur Mertens Rijkevorsel
6 Jelle Wouters Oostmalle
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Senna van Iwaarden Yerseke
9 Senne Schuybroek Kalmthout
10 Casper Vos Heinkenzand
11 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
12 Milan Princen Wechelderzande
13 Niels Goris Vlimmeren
14 Bo van Elven Etten-leur
15 Borg Senneker Breda
16 Robbe Willemsens Westmalle
17 Maxim Claeys Kapellen
18 Hidde Swart Oosterhout
19 Rick Sweep Schijf
20 Tristan Thibaut Kapellen
21 Denise Mertens Breda
22 Merijn de Wit Essen
23 Tom Faasen Prinsenbeek
24 Ward Senneker Breda
25 Pem Hoefmans Alphen
26 Zias Verbeek Sint Lenaarts
27 Kalle van Dongen Breda
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Martijn Rasenberg Terheyden
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Tuur Jacobs Kalmthout
6 Robbert Rasenberg Terheijden
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Jens van Korven Diessen
9 Joren de Gruijter Breda
10 Jurgen Mesu Middelburg
11 Tim Hennekam Zundert
12 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
13 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
14 Luuk Bierkens Stampersgat
15 Max Goris Hoogerheide
16 Laurens Claeys Kapellen
17 Jasper Rakers Bavel
18 Jerre Verschure Raamsdonksveer
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Wessel Verschueren Ulicoten
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Martijn Rakers Bavel
5 Sven Wouters Klein Zundert
6 Bart Beks Wouw
7 Danny Michielse Kalmthout
8 Stan van den Bergh Oud Gastel
9 Aaron Dekkers Wouw
10 Jochem Runhaar Kapelle
11 Jamie Prins Oud Vossemeer
12 Thijs van den Broek Gilze
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dennis Heyns Ravels
2 Johan van den Beemd St. Willebrord
3 Max van Boven Capelle A/d Ijssel
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Dimi Diels Vosselaar
6 Sander Mommen Alken
7 Steven Coumans Rotterdam
8 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
9 Wout Verbraeken Gierve
10 Jeffrey Huisman Schiedam
11 Bjorn Goffa Malle
12 Johan Roks St Willebrord
13 Olaf Runhaar Kapelle
DNF Seppe Aerts Wechelderzande
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hannah Van Boven Capelle A/d Ijssel
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Elodie Kuijper Tilburg
4 Florine Hehewerth Prinsenbeek
5 Marije van Dun Wagenberg
6 Chantal Verstraten Roosendaal
7 Claudia Jongerius Hoogerheide
8 Astrid Roelen Chaam
9 Gabi van Pelt Rijen
10 Marielle Rockland Nijmegen
11 Lotte Akkermans Ossendrecht
12 Lisanne de Munnik Kapelle
13 Kely Huybregts Zundert
DNF Joyce Heyns Ravels
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Henny Roelen Chaam
4 Ton van Korven Diessen
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Jaap Jan van der Weel Rijen
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Jos Jacobs Schilde
9 Patrick Bol Hoeven
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 John de Leeuw Breda
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Joris Dirven Kalmthout
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Ad Broeders Oosterhout
16 Maurice van den Bogert Roosendaal
17 Ton van Oers Breda
18 Menno Grootjans Tilburg
19 Rob Daniels Etten-leur
20 Bronek Parol Wernhout
21 Dirk Schoeters Zoersel
22 Kees Huige Heerle
23 Henk Michielsen Breda
DNF Ad Bernaerts Baarle Nassau
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Berry Hoedemakers Veghel
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Dave van Dun Wagenberg
4 David Thörig St. Michielsgestel
5 Edwin Kas St. Willebrord
6 Thierry Bakker Roosendaal
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Richard Aarts Eerde/veghel
10 Nico van Est Schijf
11 Wiebe de Jong Tilburg
12 Andy van Loon Hoogerheide
13 Ruud Broosus Huybergen
14 Freddy Huybrechts Vlimmeren
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Joep van Gennip Bavel
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
5 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
6 Jarne Boden Essen
7 Laurens Boden Essen
8 Niels Ooms Ravels
9 Nick de Munnik Kapelle
10 Stef Anthonissen St. Lenaarts
11 Massimo Vanderaerden Heusden
12 Kelvin Dekker Meerle
13 Glenn Bogaerts Zoersel
14 Maarten van der Weel Rijen
15 Tom van Peer Zoersel
16 Nils van de Putte Kapellen
17 Marlon Verhaert Huijbergen
18 Roy Guequirre Tholen
19 Lars Adriaansen Steenbergen
20 Dennis Herijgers Rijsbergen
21 Nick Poelemans Wijnegem
22 Jeroen Luijks Oosteind
23 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
24 Arne Beysen Tessenderlo
25 Denian Pieters Anna Jacobapolder
26 Pieter Schoeters Zoersel
27 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
28 Matthew Roks St.Willebrord
29 Joshua Roks St.Willebrord
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen