• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Noord 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Raf Bastiaansen Sprundel
2 Reinout Meeusen Hoogstraten
3 Sid van Lommel Wechelderzande
4 Finn Jordens Oostham
5 Lois Geerts Loenhout
6 Lewis Oorts Vorselaar
7 Ella Huijbregts Vlimmeren
8 Matew Vercammen Grobbendonk
9 Cisse Mattheeusen Essen
10 Lentel Huys Beerse
11 Stijn Lievegoed Lepelstraat
12 Anna Prins Hank
13 Hannes Roovers Wuustwezel
14 Lars Goffa Westmalle
15 Jurre Herijgers Rijsbergen
16 Jibbe Breejen Sprundel
17 Fleur Paaimans Kapelle
18 Olivier Klippel Etten-leur
19 Jorbe Verbraeken Beringen
20 Kaj van Dijk Zundert
21 Quintin de Wilde Ekeren
22 Sebas Schoonen Roosendaal
23 Mila Prins Hank
24 Laurens Huys Beerse
25 Jurre Raats Wuustwezel
DNF Larse Roovers Wuustwezel
DNF Maud Traksel Rucphen
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Sam van Hoeck Essen
4 Matse Leys Meerhout
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Lars Jochems Wuustwezel
7 Laure Huijbrechts Vlimmeren
8 Josse Jacobs Rijkevorsel
9 Delano Heeren Sprundel
10 Len Geerts Loenhout
11 Lars Christianen Hoogstraaten
12 Liam Uitdewilligen Brecht
13 Senna Scholten Nispen
14 Levi van Dijk Zundert
15 Thijn Jacobs Etten-leur
16 Finn Bastiaanssen Sprundel
17 Cisse Vervecken Herentals
18 Mathijs Klippel Etten-leur
19 Eline de Winter Wuustwezel
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Raf van Overveld Schijf
22 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
23 Merel Graumans Rijsbergen
24 Arne Deckers Essen
25 Illio Verbeek Sint Lenaarts
26 Mathias Bussens Zandhoven
27 Laurens Wilssens Brecht
28 Anouk van den Broeck Brasschaat
29 Thomas Verdonck Ravels
30 Torben Aerts Minderhout
31 Siebe Verbraken Beringen
32 Casper Goffa Westmalle
33 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
34 Karsten Herijgers Rijsbergen
35 Lars de Jong Schijf
DNF Illio Verbeek Sint Lenaarts
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ieben Jacobs Wuustwezel
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
4 Milan de Winter Wuustwezel
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Lennert Meeusen Hoogstraten
7 Luca van der Veken St. Jansteen
8 Anton Mertens Rijkevorsel
9 Jorn van der Made Prinsenbeek
10 Finn Hoefmans Alphen
11 Toby van de Voorde Westerlo
12 Jarne Oorts Vorselaar
13 Merel Raats Wuustwezel
14 Matthijs Schoonen Roosendaal
15 Sven van Merriënboer Wernhout
16 Mees De Vos Heinkenszand
17 Ferre Jacobs Rijkevorsel
18 Louis Vervecken Herentals
19 Teun Paaimans Kapelle
20 Joren Roovers Wuustwezel
21 Lars Prins Hank
22 Pim Jacobs Etten-leur
23 Tuur Embrechts Herentals
24 Bram van Dun Wagenberg
25 Thomas Bussens Zandhoven
26 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
27 Lennert Daemen Kapellen
28 Tetje Senneker Breda
29 Jannick Wouters Oostmalle
30 Levi Schipperen Hoogstraten
31 Jeppe van der Made Rijsbergen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Tibo van den Broeck Brasschaat
6 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
7 Casper Vos Heinkenzand
8 Jari Prins Hank
9 Niels Goris Vlimmeren
10 Ward Senneker Breda
11 Senna van Iwaarden Yerseke
12 Bo van Elven
13 Tristan Thibaut Kapellen
14 Axel Quirijnen Brecht
15 Pem Hoefmans Alphen
16 Borg Senneker Breda
17 Hidde Swart Oosterhout
18 Rick Sweep Schijf
19 Kalle van Dongen Breda
DNF Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Ruben Meeusen Hoogstraten
3 Tuur Jacobs Kalmthout
4 Mike Deutekom Goes
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Robin van Oorschot Klein Zundert
7 Tim Hennekam Zundert
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Mika Bouman Rijswijk
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Max Goris Hoogerheide
14 Joost van Oevelen Huijbergen
15 Kely Huybregts Zundert
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Jochem Runhaar Kapelle
3 Stan van den Bergh Oud Gastel
4 Bart Beks Wouw
5 Aaron Dekkers Wouw
6 Tijn Goos Zundert
7 Wessel Verschueren Ulicoten
8 Danny Michielse Kalmthout
9 Sven Wouters Klein Zundert
10 Huub Stokkermans Dongen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van de Veeken Baarle-nassau
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Dennis Heyns Ravels
4 Christophe Smits Wuustwezel
5 Johan van den Beemd St. Willebrord
6 Valentijn Overtoom Dongen
7 Remco Veurink Oostherhout
8 Stefan Nuyts Vorselaar
9 Olaf Runhaar Kapelle
10 Jeffrey Huisman Schiedam
11 Bjorn Goffa Malle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joyce Heyns Ravels
2 Marije van Dun Wagenberg
3 Hannah Van Boven Capelle Aan De Ijsel
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Annemieke Genyn Wuustwezel
6 Gabi van Pelt Rijen
7 Lotte Akkermans Ossendrecht
8 Astrid Roelen Chaam
9 Lisanne de Munnik Kapelle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Peter Willemsen Loenhout
3 Ad Bernaerts Baarle Nassau
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Patrick Bol Hoeven
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Peter Voesenek Breda
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Ad Herijgers Hoogstraten
11 Jaap Jan van der Weel Rijen
12 Hans Beenhakkers Etten-leur
13 Ludo van den Buijs Essen
14 Henny Roelen Chaam
15 John Verschuren Oudenbosch
16 Stanny Anthonissen Loenhout
17 Joris Dirven Kalmthout
18 Menno Grootjans Tilburg
19 Ad Broeders Oosterhout
20 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
21 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
22 Bronek Parol Wernhout
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Ton van Oers Breda
25 Henk Michielsen Breda
26 Kees Huige Heerle
27 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Raymond Kroon Bosschenhoofd
3 Dave van Dun Wagenberg
4 Anton Graumans Rijsbergen
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Raf Vermonden Minderhout
7 Harald Mijnsbergen Oosterhout
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Edwin Kas St. Willebrord
10 Thierry Bakker Roosendaal
11 Nico van Est Schijf
12 Ludy Reijnders Stampersgat
13 Maarten Lamper Etten-leur
14 Louis van den Bleeken Beerse
15 Wiebe de Jong Tilburg
16 Ruud Broosus Huybergen
17 Marco de Rooij Zevenbergen
18 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Rene Snoeren Dongen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sybren Jacobs Essen
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Michiel van der Sande Essen
4 Jan Geerts Loenhout
5 Niels Ooms Ravels
6 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 Laurens Boden Essen
8 Lars Akkermans Ossendrecht
9 Jarne Boden Essen
10 Jef Govaert Stabroek
11 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
12 Stef Anthonissen St. Lenaarts
13 Djoerd van Dessel Breda
14 Nick Poelemans Wijnegem
15 Dennis Herijgers Rijsbergen
16 Louis Van Dael Kalmthout
17 Nils van de Putte Kapellen
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
20 Glenn Verresen Kalmthout
21 Joris Vanwesenbeeck Berchem
22 Bjorn Goffa Malle
23 Maarten van der Weel Rijen
24 Pieter Schoeters Zoersel
25 Jorn Verresen Kalmthout
26 Matthew Roks St.Willebrord
27 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Nick de Munnik Kapelle
DNF Stefan Ysenbaardt Kalmthout
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen