• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Galder 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Lewis Oorts Vorselaar
3 Reinout Meeusen Hoogstraten
4 Finn Jordens Oostham
5 Raf Bastiaansen Sprundel
6 Cisse Mattheeusen Essen
7 Florian Doens Oostburg
8 Lois Geerts Loenhout
9 Ella Huijbregts Vlimmeren
10 Mathew Vercammen Grobbendonk
11 Anna Prins Hank
12 Stijn Lievegoed Lepelstraat
13 Maud Traksel Rucphen
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Jibbe Breejen Sprundel
16 Kaj van Dijk Zundert
17 Lars Goffa Westmalle
18 Quintin de Wilde Ekeren
19 Jorbe Verbraeken Beringen
20 Fleur Paaimans Kapelle
21 Olivier Klippel Etten-leur
22 Sebas Schoonen Roosendaal
23 Mila Prins Hank
DNF Ivana Heeren Sprundel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Elena van der Veken St. Jansteen
4 Laure Huijbrechts Vlimmeren
5 Lars Jochems Wuustwezel
6 Sam van Hoeck Essen
7 Senna Scholten Nispen
8 Len Geerts Loenhout
9 Matse Leys Meerhout
10 Bren Krijnen Loenhout
11 Lars Christianen Hoogstraaten
12 Delano Heeren Sprundel
13 Levi van Dijk Zundert
14 Thijn Jacobs Etten-leur
15 Finn Bastiaanssen Sprundel
16 Josse Jacobs Rijkevorsel
17 Cas Van Looke Wuustwezel
18 Bart Huijbregts Wernhout
19 Merel Graumans Rijsbergen
20 Raf van Overveld Schijf
21 Illio Verbeek Sint Lenaarts
22 Liam Uitdewilligen Brecht
23 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
24 Axl Hermans Westmalle
25 Mathijs Klippel Etten-leur
26 Siebe Verbraken Beringen
27 Lotte van Merriënboer Wernhout
28 Mathias Bussens Zandhoven
29 Anouk van den Broeck Brasschaat
30 Casper Goffa Westmalle
31 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
32 Lars de Jong Schijf
33 Torben Aerts Minderhout
34 Thomas Schoonen Roosendaal
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Luca van der Veken St. Jansteen
2 Anton Mertens Rijkevorsel
3 Niels Uijtdewilligen Brecht
4 Ieben Jacobs Wuustwezel
5 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Finn Hoefmans Alphen
8 Jarne Oorts Vorselaar
9 Toby van de Voorde Westerlo
10 Jorn van der Made Prinsenbeek
11 Matthijs Schoonen Roosendaal
12 Mees De Vos Heinkenszand
13 Merel Raats Wuustwezel
14 Fee Knaven Meerle
15 Sven van Merriënboer Wernhout
16 Joren Roovers Wuustwezel
17 Jan van Bedaf Etten-leur
18 Siebe de Naeyer Beerse
19 Ferre Jacobs Rijkevorsel
20 Louis Vervecken Herentals
21 Lars Prins Hank
22 Martijn Braspenning Etten-leur
23 Zara Ansems Lage Zwaluwe
24 Toon Deckers Kalmthout
25 Teun Paaimans Kapelle
26 Pim Jacobs Etten-leur
27 Nienke de Jong Schijf
28 Jasper van Looveren Wuustwezel
29 Thomas Bussens Zandhoven
30 Levi Schipperen Hoogstraten
31 Tetje Senneker Breda
32 Bibi van Overveld Schijf
33 Jannick Wouters Oostmalle
34 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sem Heulens Vlimmeren
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
4 Robbe Willemsens Westmalle
5 Jelle Wouters Oostmalle
6 Senne Schuybroek Kalmthout
7 Jari Prins Hank
8 Niels Goris Vlimmeren
9 Arthur Mertens Rijkevorsel
10 Casper Noorloos Kaatsheuvel
11 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
12 Tibo van den Broeck Brasschaat
13 Senna van Iwaarden Yerseke
14 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
15 Ward Senneker Breda
16 Axel Quirijnen Brecht
17 Casper Vos Heinkenzand
18 Bo van Elven Etten-leur
19 Borg Senneker Breda
20 Olav Noorloos Kaatsheuvel
21 Tristan Thibaut Kapellen
22 Tom Faasen Prinsenbeek
23 Rick Sweep Schijf
24 Pem Hoefmans Alphen
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Lucas Jansen Papendrecht
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Berre Urkens Vosselaar
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Robin van Oorschot Klein Zundert
7 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
8 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
9 Tim Hennekam Zundert
10 Jens van Korven Diessen
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Laurens Claeys Kapellen
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Max Goris Hoogerheide
DNF Sven Bruurs Merksplas
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Guus Adriaansen Hoogerheide
2 Geert Verheijen Rijsbergen
3 Aaron Dekkers Wouw
4 Bart Beks Wouw
5 Wessel Verschueren Ulicoten
6 Stan van den Bergh Oud Gastel
7 Danny Michielse Kalmthout
8 Jochem Runhaar Kapelle
9 Sven Wouters Klein Zundert
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Huub Stokkermans Dongen
12 David van Eersel Bredan
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dennis Heyns Ravels
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Johan van den Beemd St. Willebrord
4 Guus de Graauw Etten-leur
5 Steven Coumans Rotterdam
6 Corne Keijl Halsteren
7 Bjorn Goffa Malle
8 Olaf Runhaar Kapelle
DNF Jurgen Driesen Merksplas
DNF Dave Goffa Westmalle
DNF Rob van den Muysenbergh Loenhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Aimee Schoe Vrouwenpolder
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Marije van Dun Wagenberg
5 Anouk van der Meijden Hardinksveld- Giessend
6 Lara van Wunsel Wechelderzande
7 Astrid Roelen Chaam
8 Gabi van Pelt Rijen
9 Lisanne de Munnik Kapelle
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
12 Kely Huybregts Zundert
DNF Melanie Viveen Woudrichem
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Ton van Korven Diessen
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Peter Willemsen Loenhout
6 Patrick Bol Hoeven
7 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
8 Ad Bernaerts Baarle Nassau
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Coen Schillemans Roosendaal
11 John Verschuren Oudenbosch
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 Jaap Jan van der Weel Rijen
14 Joris Dirven Kalmthout
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Peter Voesenek Breda
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Maurice van den Bogert Roosendaal
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Bronek Parol Wernhout
22 Ton van Oers Breda
23 Henk Michielsen Breda
24 Dirk Schoeters Zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Andy van Loon Hoogerheide
3 David Thörig St. Miechielsgestel
4 Dave van Dun Wagenberg
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Harald Mijnsbergen Oosterhout
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Hans Huijbregts Wernhout
10 Gijs Jongeling Best
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Nico van Est Schijf
13 Leo Herijgers Rijsbergen
14 Wiebe de Jong Tilburg
15 Maarten Lamper Etten-leur
16 Corne Lepoeter Lichtaart
17 Ruud Broosus Huybergen
18 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Louis van den Bleeken Beerse
DNF Kris Wouters Oostmalle
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sybren Jacobs Essen
2 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3 Niels Ooms Ravels
4 Jarne Boden Essen
5 Laurens Boden Essen
6 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
9 Stef Anthonissen St. Lenaarts
10 Jef Govaert Stabroek
11 Nick de Munnik Kapelle
12 Jelle Jumelet Bruinisse
13 Roy Guequirre Tholen
14 Nick Poelemans Wijnegem
15 Seppe Deceuninck Mol
16 Dennis Herijgers Rijsbergen
17 Marlon Verhaert Huijbergen
18 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
19 Jeroen Luijks Oosteind
20 Benjamin François Herentals
21 Pieter Schoeters Zoersel
22 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Denian Pieters Anna Jacobapolder
DNF Nils van de Putte Kapellen
DNF Matthew Roks St.Willebrord
DNF Maarten van der Weel Rijen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen