• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Huijbergen 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lewis Oorts Vorselaar
2 Reinout Meeusen Hoogstraten
3 Raf Bastiaansen Sprundel
4 Finn Jordens Oostham
5 Sid van Lommel Wechelderzande
6 Lois Geerts Loenhout
7 Florian Doens Oostburg
8 Cisse Mattheeusen Essen
9 Ella Huijbregts Vlimmeren
10 Jibbe Breejen Sprundel
11 Anna Prins Hank
12 Fleur Paaimans Kapelle
13 Stijn Lievegoed Lepelstraat
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Quintin de Wilde Ekeren
16 Lars Van Dijk Hoogerheide
17 Lars Goffa Westmalle
18 Jorbe Verbraeken Beringen
19 Kaj van Dijk Zundert
20 Olivier Klippel Etten-leur
21 Sebas Schoonen Roosendaal
22 Mila Prins Hank
23 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Matse Leys Meerhout
3 Elena van der Veken St. Jansteen
4 Lennes Jacobs Wuustwezel
5 Sam van Hoeck Essen
6 Len Geerts Loenhout
7 Delano Heeren Sprundel
8 Senna Scholten Nispen
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Finn Bastiaanssen Sprundel
11 Raf van Overveld Schijf
12 Liam Uitdewilligen Brecht
13 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
14 Laure Huijbrechts Vlimmeren
15 Merel Graumans Rijsbergen
16 Cas Van Looke Wuustwezel
17 Mathijs Klippel Etten-leur
18 Axl Hermans Westmalle
19 Levi van Dijk Zundert
20 Axel van Dijk Geel
21 Tuur Breugelmans Wuustwezel
22 Arne Deckers Essen
23 Illio Verbeek Sint Lenaarts
24 Siebe Verbraken Beringen
25 Mathias Bussens Zandhoven
26 Thomas Schoonen Roosendaal
27 Lotte van Merriënboer Wernhout
28 Torben Aerts Minderhout
29 Anouk van den Broeck Brasschaat
30 Lars de Jong Schijf
31 Casper Goffa Westmalle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Luca van der Veken St. Jansteen
2 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Ieben Jacobs Wuustwezel
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Senna Remijn
7 Toby van de Voorde Westerlo
8 Jarne Oorts Vorselaar
9 Finn Hoefmans Alphen
10 Sven van Merriënboer Wernhout
11 Matthijs Schoonen Roosendaal
12 Teun Paaimans Kapelle
13 Jorn van der Made Prinsenbeek
14 Stef Lippers Malle
15 Fee Knaven Meerle
16 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
17 Mees De Vos Heinkenszand
18 Zara Ansems Lage Zwaluwe
19 Martijn Braspenning Etten-leur
20 Lars Prins Hank
21 Jan van Bedaf Etten-leur
22 Nienke de Jong Schijf
23 Vincent van Hooydonck Kapellen
24 Toon Deckers Kalmthout
25 Thomas Bussens Zandhoven
26 Jasper van Looveren Wuustwezel
27 Levi Schipperen Hoogstraten
28 Bibi van Overveld Schijf
29 Yannick Arnoys Hoogerheide
30 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
31 Jannick Wouters Oostmalle
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Jari Prins Hank
3 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
4 Tibo van den Broeck Brasschaat
5 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Senne Schuybroek Kalmthout
7 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
8 Senna van Iwaarden Yerseke
9 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
10 Lauren Molengraaf Capelle Aan De Ijsel
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Casper Vos Heinkenzand
13 Bo van Elven Etten-leur
14 Hidde Swart Oosterhout
15 Tristan Thibaut Kapellen
16 Tom Faasen Prinsenbeek
17 Pem Hoefmans Alphen
18 Rick Sweep Schijf
19 Kalle van Dongen Breda
20 Zias Verbeek Sint Lenaarts
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lucas Jansen Papendrecht
2 Mike Deutekom Goes
3 Roan Konings Oudenbosch
4 Andries Grootjans Westmale
5 Moreno Tak Fijnaart
6 Ruben Meeusen Hoogstraten
7 Tuur Jacobs Kalmthout
8 Robbert Rasenberg Terheijden
9 Tim Hennekam Zundert
10 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
11 Jonas van Dijck Oostmalle
12 Jurgen Mesu Middelburg
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Joche Herijgers Beerse
15 Max Goris Hoogerheide
16 Joost van Oevelen Huijbergen
17 Jasper Rakers Bavel
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jarmo Visser Heinkenszand
2 Guus Adriaansen Hoogerheide
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Seppe Lippers Malle
5 Tieme Herijgers Beerse
6 Martijn Rakers Bavel
7 Geert Verheijen Rijsbergen
8 Wessel Verschueren Ulicoten
9 Aaron Dekkers Wouw
10 Jochem Runhaar Kapelle
11 Stan van den Bergh Oud Gastel
12 Sven Wouters Klein Zundert
13 Bart Beks Wouw
14 Danny Michielse Kalmthout
15 David van Eersel Bredan
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andy Michielsen Vlimmeren
2 Johan van den Beemd St. Willebrord
3 Max van Boven Capelle A/d Ijssel
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Steven Coumans Rotterdam
6 Corne Keijl Halsteren
7 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
8 Jeffrey Huisman Schiedam
9 Bjorn Goffa Malle
10 Olaf Runhaar Kapelle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Vrouwenpolder
2 Ilona van Ginneken Gilze
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Hannah Van Boven Capelle A/d Ijssel
5 Marije van Dun Wagenberg
6 Anouk van der Meijden Hardinksveld- Giessendam
7 Gabi van Pelt Rijen
8 Astrid Roelen Chaam
9 Lisanne de Munnik Kapelle
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
11 Lotte Akkermans Ossendrecht
12 Marielle Rockland Nijmegen
13 Kely Huybregts Zundert
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Peter Willemsen Loenhout
3 Henny Roelen Chaam
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Ger Koenen Culemborg
6 Ad Bernaerts Baarle Nassau
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 John de Leeuw Breda
10 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
11 Jos Jacobs Schilde
12 Coen Schillemans Roosendaal
13 Ad Herijgers Hoogstraten
14 Stanny Anthonissen Loenhout
15 Joris Dirven Kalmthout
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Ton van Oers Breda
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
22 Bronek Parol Wernhout
23 Henk Michielsen Breda
24 Kees Huige Heerle
25 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Edwin Kas St. Willebrord
3 Raymond Kroon Bosschenhoofd
4 Dave van Dun Wagenberg
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Leo Herijgers Rijsbergen
8 Ludy Reijnders Stampersgat
9 Nico van Est Schijf
10 Ruud Broosus Huybergen
11 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Anton Graumans Rijsbergen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
2 Niels Ooms Ravels
3 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
4 Jarne Boden Essen
5 Laurens Boden Essen
6 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
7 Michiel van der Sande Essen
8 Stef Anthonissen St. Lenaarts
9 Roy Guequirre Tholen
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
12 Maarten van der Weel Rijen
13 Nils van de Putte Kapellen
14 Nick Poelemans Wijnegem
15 Marvin Runhaar Kapelle
16 Marlon Verhaert Huijbergen
17 Jeroen Luijks Oosteind
18 Dennis Herijgers Rijsbergen
19 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
20 Glenn Verresen Kalmthout
21 Denian Pieters Anna Jacobapolder
22 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
23 Jorn Verresen Kalmthout
24 Matthew Roks St.Willebrord
25 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Glenn Bogaerts Zoersel
DNF Tom van Peer Zoersel
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen