• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Oud Gastel 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Lewis Oorts Vorselaar
3 Florian Doens Oostburg
4 Raf Bastiaansen Sprundel
5 Cisse Mattheeusen Essen
6 Finn Jordens Oostham
7 Ella Huijbregts Vlimmeren
8 Lois Geerts Loenhout
9 Matew Vercammen Grobbendonk
10 Anna Prins Hank
11 Maud Traksel Rucphen
12 Jibbe Breejen Sprundel
13 Mannes Roovers Wuustwezel
14 Stijn Lievegoed Lepelstraat
15 Lars Goffa Westmalle
16 Jurre Raats Wuustwezel
17 Jorbe Verbraeken Beringen
18 Kaj van Dijk Zundert
19 Quintin de Wilde Ekeren
20 Fleur Paaimans Kapelle
21 Mila Prins Hank
22 Olivier Klippel Etten-leur
23 Sebas Schoonen Roosendaal
24 Larse Roovers Wuustwezel
25 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
DNF Reinout Meeusen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matse Leys Meerhout
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Sam Mullaert Kapelle
4 Len Geerts Loenhout
5 Sam van Hoeck Essen
6 Liam Uitdewilligen Brecht
7 Delano Heeren Sprundel
8 Josse Jacobs Rijkevorsel
9 Laure Huijbrechts Vlimmeren
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Arne Deckers Essen
12 Cisse Vervecken Herentals
13 Mathijs Klippel Etten-leur
14 Levi van Dijk Zundert
15 Raf van Overveld Schijf
16 Senna Scholten Nispen
17 Finn Bastiaanssen Sprundel
18 Illio Verbeek Sint Lenaarts
19 Anouk van den Broeck Brasschaat
20 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
21 Merel Graumans Rijsbergen
23 Laurens Wilssens Brecht
24 Siebe Verbraken Beringen
24 Casper Goffa Westmalle
25 Torben Aerts Minderhout
26 Lars de Jong Schijf
27 Jenna Nagtzaam St. Willebrord
28 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
DNF Lotte van Merriënboer Wernhout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Uijtdewilligen Brecht
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
4 Anton Mertens Rijkevorsel
5 Toby van de Voorde Westerlo
6 Mees De Vos Heinkenszand
7 Sven van Merriënboer Wernhout
8 Jorn van der Made Prinsenbeek
9 Jarne Oorts Vorselaar
10 Finn Hoefmans Alphen
11 Ieben Jacobs Wuustwezel
12 Matthijs Schoonen Roosendaal
13 Merel Raats Wuustwezel
14 Lars Prins Hank
15 Teun Paaimans Kapelle
16 Louis Vervecken Herentals
17 Tuur Embrechts Herentals
18 Nienke de Jong Schijf
19 Joren Roovers Wuustwezel
20 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
21 Stef van Bael Brecht
22 Jannick Wouters Oostmalle
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Noel Rokven Hulst
2 Sem Heulens Vlimmeren
3 Axel Roks St. Willebrord
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Jari Prins Hank
7 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
8 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
9 Casper Vos Heinkenzand
10 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Ward Senneker Breda
13 Borg Senneker Breda
14 Senna van Iwaarden Yerseke
15 Tom Faasen Prinsenbeek
16 Bo van Elven
17 Hidde Swart Oosterhout
18 Rick Sweep Schijf
19 Pem Hoefmans Alphen
20 Kalle van Dongen Breda
21 Zias Verbeek Sint Lenaarts
DNF Tibo van den Broeck Brasschaat
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lucas Jansen Papendrecht
2 Mike Deutekom Goes
3 Ruben Meeusen Hoogstraten
4 Roan Konings Oudenbosch
5 Tuur Jacobs Kalmthout
6 Moreno Tak Fijnaart
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Tim Hennekam Zundert
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Jeremy Melis Dongen
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Max Goris Hoogerheide
15 Joost van Oevelen Huijbergen
16 Jerre Verschure Raamsdonksveer
17 Kely Huybregts Zundert
DNF Martijn Rasenberg Terheyden
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Geert Verheijen Rijsbergen
2 Maarten de Nijs Huijbergen
3 Wessel Verschueren Ulicoten
4 Bart Beks Wouw
5 Stan van den Bergh Oud Gastel
6 Sven Wouters Klein Zundert
7 Aaron Dekkers
8 Jochem Runhaar Kapelle
9 Tijn Goos Zundert
10 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
11 Stef Weterings Lage-zwaluwe
DNF Tim Bierkens Stampersgat
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andy Michielsen Vlimmeren
2 Johan van den Beemd St. Willebrord
3 Steven Coumans Rotterdam
4 Corne Keijl Halsteren
5 Jurgen Driesen Merksplas
6 Bjorn Goffa Malle
7 Olaf Runhaar Kapelle
8 Kris Wouters Oostmalle
9 Davy Mertens Etten-leur
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Marije van Dun Wagenberg
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Gabi van Pelt Rijen
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Lisanne de Munnik Kapelle
DNF Aimee Schoe Vrouwenpolder
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Willemsen Loenhout
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Henny Roelen Chaam
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Jaap Jan van der Weel Rijen
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Michel de Jong Etten-leur
10 Peter Voesenek Breda
11 Patrick Bol Hoeven
12 Jos Jacobs Schilde
13 Stanny Anthonissen Loenhout
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Johan Pelkmans Alphen
16 Wim Sitters Zegge
17 Ludo van den Buijs Essen
18 Hans Beenhakkers Etten-leur
19 Menno Grootjans Tilburg
20 Joris Dirven Kalmthout
21 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
22 Albert Van Beuningen Geertruidenberg
23 Maurice van den Bogert Roosendaal
24 Rob Daniels Etten-leur
25 Kees Huige Heerle
26 Ton van Oers Breda
27 Bronek Parol Wernhout
28 Henk Michielsen Breda
29 Tinus van der Plas Heijningen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Raymond Kroon Bosschenhoofd
3 Rene Snoeren Dongen
4 Anton Graumans Rijsbergen
5 Dave van Dun Wagenberg
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Nico van Est Schijf
9 Thierry Bakker Roosendaal
10 Andy van Loon Hoogerheide
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 Ruud Broosus Huybergen
13 Freddy Huybrechts Vlimmeren
14 Eric Nagtzaam Roosendaal
15 Jeffrey Schuller Kruisland
DNF Marco de Rooij Zevenbergen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Ooms Ravels
2 Jarne Boden Essen
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Laurens Boden Essen
5 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
6 Jan Geerts Loenhout
7 Mike van Nunspeet Den Haag
8 Lars Akkermans Ossendrecht
9 Bas Sitters Zegge
10 Nick de Munnik Kapelle
11 Stef Anthonissen St. Lenaarts
12 Bart Sitters Zegge
13 Jef Govaert Stabroek
14 Djoerd van Dessel Breda
15 Maarten van der Weel Rijen
16 Marlon Verhaert Huijbergen
17 Dennis Herijgers Rijsbergen
18 Nick Poelemans Wijnegem
19 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
20 Martijn Bink Rijen
21 Sebastiaan Hagens Hoeven
22 Matthew Roks St.Willebrord
23 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Bas den Ouden Bergen Op Zoom
DNF Nils van de Putte Kapellen
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen