• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rijsbergen 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Reinout Meeusen Hoogstraten
3 Lois Geerts Loenhout
4 Lewis Oorts Vorselaar
5 Raf Bastiaansen Sprundel
6 Finn Jordens Oostham
7 Florian Doens Oostburg
8 Ella Huijbregts Vlimmeren
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Milan Leukemans Nijlen
11 Mathew Vercammen Grobbendonk
12 Jibbe Breejen Sprundel
13 Anna Prins Hank
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Lars Goffa Westmalle
16 Fleur Paaimans Kapelle
17 Maud Traksel Rucphen
18 Quintin de Wilde Ekeren
19 Mila Prins Hank
20 Jorbe Verbraeken Beringen
21 Olivier Klippel Etten-leur
22 Kaj van Dijk Zundert
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennes Jacobs Wuustwezel
2 Elena van der Veken St. Jansteen
3 Sam Mullaert Kapelle
4 Len Geerts Loenhout
5 Matse Leys Meerhout
6 Lars Jochems Wuustwezel
7 Lars Christianen Hoogstraaten
8 Sam van Hoeck Essen
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Delano Heeren Sprundel
11 Finn Bastiaanssen Sprundel
12 Levi van Dijk Zundert
13 Laure Huijbrechts Vlimmeren
14 Bren Krijnen Loenhout
15 Arne Deckers Essen
16 Cas Van Looke Wuustwezel
17 Senna Scholten Nispen
18 Raf van Overveld Schijf
19 Tuur Breugelmans Wuustwezel
20 Illio Verbeek Sint Lenaarts
21 Liam Uitdewilligen Brecht
22 Axel van Dijk Geel
23 Merel Graumans Rijsbergen
24 Siebe Verbraken Beringen
25 Axl Hermans Westmalle
26 Lotte van Merriënboer Wernhout
27 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
28 Bart Huijbregts Wernhout
29 Thomas Schoonen Roosendaal
30 Mathijs Klippel Etten-leur
31 Laurens Wilssens Brecht
32 Anouk van den Broeck Brasschaat
33 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
34 Torben Aerts Minderhout
35 Lars de Jong Schijf
36 Casper Goffa Westmalle
37 Matisse Verbeek Herentals
DNF Lars Rombouts Wortel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Anton Mertens Rijkevorsel
2 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Luca van der Veken St. Jansteen
5 Niels Uijtdewilligen Brecht
6 Merel Raats Wuustwezel
7 Ieben Jacobs Wuustwezel
8 Jorn van der Made Prinsenbeek
9 Finn Hoefmans Alphen
10 Sven van Merriënboer Wernhout
11 Matthijs Schoonen Roosendaal
12 Rens Schalk Rijsbergen
13 Mees De Vos Heinkenszand
14 Lars Prins Hank
15 Teun Paaimans Kapelle
16 Ferre Jacobs Rijkevorsel
17 Jan van Bedaf Etten-leur
18 Nienke de Jong Schijf
19 Vincent van Hooydonck Kapellen
20 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
21 Bibi van Overveld Schijf
22 Levi Schipperen Hoogstraten
23 Tetje Senneker Breda
24 Jannick Wouters Oostmalle
25 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
3 Robbe Willemsens Westmalle
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Tibo van den Broeck Brasschaat
6 Jelle Wouters Oostmalle
7 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
8 Maxim Claeys Kapellen
9 Merijn de Wit Essen
10 Borg Senneker Breda
11 Casper Vos Heinkenzand
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Bo van Elven Etten-leur
14 Tristan Thibaut Kapellen
15 Ward Senneker Breda
16 Pem Hoefmans Alphen
17 Senna van Iwaarden Yerseke
18 Denise Mertens Breda
19 Zias Verbeek Sint Lenaarts
20 Kalle van Dongen Breda
21 Rick Sweep Schijf
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Robbert Rasenberg Terheijden
2 Mike Deutekom Goes
3 Tuur Jacobs Kalmthout
4 Iben van Staay Wuustwezel
5 Martijn Rasenberg Terheyden
6 Xander van Dijk Roosendaal
7 Tim Hennekam Zundert
8 Jonas van Dijck Oostmalle
9 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
11 Jurgen Mesu Middelburg
12 Max Goris Hoogerheide
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Jasper Rakers Bavel
DNF Laurens Claeys Kapellen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Martijn Rakers Bavel
3 Geert Verheijen Rijsbergen
4 Aaron Dekkers Wouw
5 Sven Wouters Klein Zundert
6 Stan van den Bergh Oud Gastel
7 Wessel Verschueren Ulicoten
8 Danny Michielse Kalmthout
9 Jochem Runhaar Kapelle
10 Jeroen Haest Rijsbergen
DNF Jamie Prins Oud Vossemeer
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dennis Heyns Ravels
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Johan van den Beemd St. Willebrord
4 Seppe Aerts Wechelderzande
5 Steven Coumans Rotterdam
6 Wout Verbraeken Gierve
7 Bjorn Goffa Malle
8 Jeffrey Huisman Schiedam
9 Davy Mertens Etten-leur
10 Olaf Runhaar Kapelle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Marije van Dun Wagenberg
2 Aimee Schoe Vrouwenpolder
3 Chantal Verstraten Roosendaal
4 Claudia Jongerius Hoogerheide
5 Ilona van Ginneken Gilze
6 Astrid Roelen Chaam
7 Lisanne de Munnik Kapelle
8 Lotte Akkermans Ossendrecht
9 Kely Huybregts Zundert
10 Henja Verstraten Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Willemsen Loenhout
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Patrick Bol Hoeven
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 Ad Herijgers Hoogstraten
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Jos Jacobs Schilde
9 Jaap Jan van der Weel Rijen
10 Coen Schillemans Roosendaal
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Ludo van den Buijs Essen
14 Rene Haast Rijsbergen
15 Joris Dirven Kalmthout
16 Maurice van den Bogert Roosendaal
17 Menno Grootjans Tilburg
18 Ad Broeders Oosterhout
19 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Ton van Oers Breda
22 Bronek Parol Wernhout
23 Henk Michielsen Breda
24 Kees Huige Heerle
DNF Paul Jaspers Berendrecht
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Edwin Kas St. Willebrord
3 Andy van Loon Hoogerheide
4 Ivo van Geloven Poppel
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Dave van Dun Wagenberg
7 Ludy Reijnders Stampersgat
8 Wiebe de Jong Tilburg
9 Nico van Est Schijf
10 Ruud Broosus Huybergen
11 Freddy Huybrechts Vlimmeren
12 Ludo van Overveld Schijf
DNF Leo Herijgers Rijsbergen
DNF Kris Wouters Oostmalle
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
2 Niels Ooms Ravels
3 Jan Geerts Loenhout
4 Michiel van der Sande Essen
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Laurens Boden Essen
7 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
8 Wim van Roey Vosselaar
9 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
10 Stef Anthonissen St. Lenaarts
11 Nick de Munnik Kapelle
12 Tom van Peer Zoersel
13 Kevin Haest Rijsbergen
14 Glenn Bogaerts Zoersel
15 Dennis Herijgers Rijsbergen
16 Nils van de Putte Kapellen
17 Polle van Rijsbergen Etten-leur
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Glenn Verresen Kalmthout
20 Thomas Leys Vosselaer
21 Ties van Rijsbergen Leur
22 Maarten van der Weel Rijen
23 Denian Pieters Anna Jacobapolder
24 Jorn Verresen Kalmthout
DNF Pieter Schoeters Zoersel
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen