• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rucphen 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Lewis Oorts Vorselaar
3 Reinout Meeusen Hoogstraten
4 Raf Bastiaansen Sprundel
5 Finn Jordens Oostham
6 Ella Huijbregts Vlimmeren
7 Lois Geerts Loenhout
8 Cisse Mattheeusen Essen
9 Florian Doens Oostburg
10 Anna Prins Hank
11 Jibbe Breejen Sprundel
12 Matew Vercammen Grobbendonk
13 Maud Traksel Rucphen
14 Finn Stolk Nieuwendijk
15 Stijn Lievegoed Lepelstraat
16 Lars Goffa Westmalle
17 Jurre Raats Wuustwezel
18 Jorbe Verbraeken Beringen
19 Olivier Klippel Etten-leur
20 Fleur Paaimans Kapelle
21 Kaj van Dijk Zundert
22 Mila Prins Hank
23 Sebas Schoonen Roosendaal
24 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Matse Leys Meerhout
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Lennes Jacobs Wuustwezel
4 Len Geerts Loenhout
5 Lars Jochems Wuustwezel
6 Sam van Hoeck Essen
7 Zara Ansems Lage Zwaluwe
8 Laure Huijbrechts Vlimmeren
9 Thijn Jacobs Etten-leur
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Xiebe Vanaweevelt Vosselaar
12 Delano Heeren Sprundel
13 Liam Uitdewilligen Brecht
14 Mathijs Klippel Etten-leur
15 Bart Huijbregts Wernhout
16 Arne Deckers Essen
17 Josse Jacobs Rijkevorsel
18 Cisse Vervecken Herentals
19 Senna Scholten Nispen
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Finn Bastiaanssen Sprundel
22 Siebe Verbraken Beringen
23 Levi van Dijk Zundert
24 Illio Verbeek Sint Lenaarts
25 Anouk van den Broeck Brasschaat
26 Lenthe Raats Wuustwezel
27 Torben Aerts Minderhout
28 Casper Goffa Westmalle
29 Thomas Schoonen Roosendaal
30 Jenna Nagtzaam St. Willebrord
31 Merel Graumans Rijsbergen
32 Laurens Wilssens Brecht
Lars de Jong Schijf
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Uijtdewilligen Brecht
2 Mees De Vos Heinkenszand
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Iebe Jacobs Wuustwezel
5 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
6 Lennert Meeusen Hoogstraten
7 Jorn van der Made Prinsenbeek
8 Anton Mertens Rijkevorsel
9 Sven van Merriënboer Wernhout
10 Jarne Oorts Vorselaar
11 Toby van de Voorde Westerlo
12 Matthijs Schoonen Roosendaal
13 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
14 Lars Prins Hank
15 Merel Raats Wuustwezel
16 Kim Lauwerijssen Rucphen
17 Jan van Bedaf Etten-leur
18 Teun Paaimans Kapelle
19 Nienke de Jong Schijf
20 Martijn Braspenning Etten-leur
21 Pim Jacobs Etten-leur
22 Louis Vervecken Herentals
23 Jasper van Looveren Wuustwezel
24 Tuur Embrechts Herentals
25 Vincent van Hooydonck Kapellen
26 Noi Moes Goirle
27 Tetje Senneker Breda
28 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
29 Jannick Wouters Oostmalle
DNF Wannes Stevens Kalmthout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Noel Rokven Hulst
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
5 Senne Schuybroek Kalmthout
6 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
7 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
8 Robbe Willemsens Westmalle
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Casper Vos Heinkenzand
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Axel Quirijnen Brecht
13 Ward Senneker Breda
14 Jari Prins Hank
15 Tristan Thibaut Kapellen
16 Bo van Elven
17 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
18 Borg Senneker Breda
19 Rick Sweep Schijf
20 Tom Faasen Prinsenbeek
21 Zias Verbeek Sint Lenaarts
22 Kalle van Dongen Breda
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Martijn Rasenberg Terheyden
2 Lucas Jansen Papendrecht
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Mike Deutekom Goes
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Moreno Tak Fijnaart
7 Daan van Vuuren Woudrichem
8 Jurgen Mesu Middelburg
9 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Tim Hennekam Zundert
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Jeremy Melis Dongen
14 Max Goris Hoogerheide
15 Jerre Verschure Raamsdonksveer
16 Bart Rutten Den Hout
17 Kely Huybregts Zundert
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Sven Wouters Klein Zundert
3 Jochem Runhaar Kapelle
4 Danny Michielse Kalmthout
5 Max van Helmond Rijen
6 Bart Beks Wouw
7 Niek Struijs Rucphen
8 Jeroen Haest Rijsbergen
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Aaron Dekkers
11 Thijs van den Broek Gilze
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Johan van den Beemd St. Willebrord
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Andy Michielsen Vlimmeren
4 Jurgen Driesen Merksplas
5 Rene Snoeren Dongen
6 Steven Coumans Rotterdam
7 Corne Keijl Halsteren
8 Glenn de Rijk Rucphen
9 Kris Wouters Oostmalle
10 Nick Goris Vlimmeren
11 Bjorn Goffa Malle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joyce Heyns Ravels
2 Aimee Schoe Vrouwenpolder
3 Karin Grimbergen Helmond
4 Chantal Verstraten Roosendaal
5 Ilona van Ginneken Gilze
6 Lotte Akkermans Ossendrecht
7 Astrid Roelen Chaam
8 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
9 Lisanne de Munnik Kapelle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Willemsen Loenhout
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Peter Voesenek Breda
7 Stanny Anthonissen Loenhout
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Johan Pelkmans Alphen
10 Ad Bernaerts Baarle Nassau
11 John Verschuren Oudenbosch
12 Joris Dirven Kalmthout
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Johan Luyckx Wuustwezel
16 Menno Grootjans Tilburg
17 Rob Daniels Etten-leur
18 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
19 Maurice van den Bogert Roosendaal
20 Ton van Oers Breda
21 Henk Michielsen Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Edwin Raats Helmond
2 Erik Klaasen Turnhout
3 Thierry Bakker Roosendaal
4 Anton Graumans Rijsbergen
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Hans Huijbregts Wernhout
7 Dave van Dun Wagenberg
8 Leo Herijgers Rijsbergen
9 Nico van Est Schijf
10 Ludy Reijnders Stampersgat
11 Louis van den Bleeken Beerse
12 Ruud Broosus Huybergen
13 Marco de Rooij Zevenbergen
14 Freddy Huybrechts Vlimmeren
DNF Edwin Kas St. Willebrord
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
2 Niels Ooms Ravels
3 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
4 Laurens Boden Essen
5 Lars Akkermans Ossendrecht
6 Kevin Haest Rijsbergen
7 Stef Anthonissen St. Lenaarts
8 Mike van Nunspeet Den Haag
9 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
10 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
11 Jef Govaert Stabroek
12 Peter de Braal Terneuzen
13 Nick de Munnik Kapelle
14 Maarten van der Weel Rijen
15 Djoerd van Dessel Breda
16 Tony Reijtenbach Zuidland
17 Milan Parol Wernhout
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
20 Dennis Herijgers Rijsbergen
21 Kevin Vissers Drunen
22 Pieter Schoeters Zoersel
23 Nick Poelemans Wijnegem
24 Glenn Verresen Kalmthout
25 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
26 Nils van de Putte Kapellen
27 Jorn Verresen Kalmthout
28 Matthew Roks St.Willebrord
29 Joshua Roks St.Willebrord
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen