• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Schijf 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Raf Bastiaansen Sprundel
3 Reinout Meeusen Hoogstraten
4 Finn Jordens Oostham
5 Cisse Mattheeusen Essen
6 Lois Geerts Loenhout
7 Florian Doens Oostburg
8 Ella Huijbregts Vlimmeren
9 Mathew Vercammen Grobbendonk
10 Anna Prins Hank
11 Lentel Huys Beerse
12 Jurre Raats Wuustwezel
13 Jibbe Breejen Sprundel
14 Fleur Paaimans Kapelle
15 Lars Goffa Westmalle
16 Jorbe Verbraeken Beringen
17 Kaj van Dijk Zundert
18 Olivier Klippel Etten-leur
19 Mila Prins Hank
20 Laurens Huys Beerse
21 Quintin de Wilde Ekeren
22 Sebas Schoonen Roosendaal
DNF Stijn Lievegoed Lepelstraat
DNF Lewis Oorts Vorselaar
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennes Jacobs Wuustwezel
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Len Geerts Loenhout
4 Matse Leys Meerhout
5 Elena van der Veken St. Jansteen
6 Sam van Hoeck Essen
7 Lars Jochems Wuustwezel
8 Josse Jacobs Rijkevorsel
9 Laure Huijbrechts Vlimmeren
10 Delano Heeren Sprundel
11 Finn Bastiaanssen Sprundel
12 Arne Deckers Essen
13 Siebe Verbraken Beringen
14 Senna Scholten Nispen
15 Lars Christianen Hoogstraaten
16 Tuur Breugelmans Wuustwezel
17 Levi van Dijk Zundert
18 Bren Krijnen Loenhout
19 Bart Huijbregts Wernhout
20 Mathijs Klippel Etten-leur
21 Merel Graumans Rijsbergen
22 Raf van Overveld Schijf
23 Cas Van Looke Wuustwezel
24 Axel van Dijk Geel
25 Anouk van den Broeck Brasschaat
26 Lotte van Merriënboer Wernhout
27 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
28 Axl Hermans Westmalle
29 Illio Verbeek Sint Lenaarts
30 Liam Uitdewilligen Brecht
31 Laurens Wilssens Brecht
32 Lars de Jong Schijf
33 Torben Aerts Minderhout
34 Casper Goffa Westmalle
35 Robbe Dekkers Schijf
36 Saar Vermeiren Essen
37 Nick Borchardt Schijf
38 Thomas Schoonen Roosendaal
39 Tygo Suijkerbuijk Rucphen
DNF Jelte Matthijssen Sprundel
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Uijtdewilligen Brecht
2 Ieben Jacobs Wuustwezel
3 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
4 Jorn van der Made Prinsenbeek
5 Toby van de Voorde Westerlo
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Jarne Oorts Vorselaar
8 Finn Hoefmans Alphen
9 Luca van der Veken St. Jansteen
10 Merel Raats Wuustwezel
11 Matthijs Schoonen Roosendaal
12 Mees De Vos Heinkenszand
13 Lars Prins Hank
14 Zara Ansems Lage Zwaluwe
15 Jan van Bedaf Etten-leur
16 Teun Paaimans Kapelle
17 Joren Roovers Wuustwezel
18 Nienke de Jong Schijf
19 Levi Schipperen Hoogstraten
20 Lennert Daemen Kapellen
21 Tetje Senneker Breda
22 Jannick Wouters Oostmalle
23 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
24 Bibi van Overveld Schijf
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Jari Prins Hank
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Tibo van den Broeck Brasschaat
7 Niels Goris Vlimmeren
8 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
9 Casper Vos Heinkenzand
10 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Ward Senneker Breda
12 Senna van Iwaarden Yerseke
13 Axel Quirijnen Brecht
14 Hidde Swart Oosterhout
15 Bo van Elven Etten-leur
16 Tom Faasen Prinsenbeek
17 Tristan Thibaut Kapellen
18 Borg Senneker Breda
19 Rick Sweep Schijf
20 Pem Hoefmans Alphen
21 Zias Verbeek Sint Lenaarts
22 Kalle van Dongen Breda
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Niels Huijbregts Wernhout
2 Mike Deutekom Goes
3 Robbert Rasenberg Terheijden
4 Tuur Jacobs Kalmthout
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Tim Hennekam Zundert
7 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
8 Jens van Korven Diessen
9 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
10 Sven Pijnenburg Raamsdonksveer
11 Joche Rombouts Oostmalle
12 Joren de Gruijter Breda
13 Luuk Bierkens Stampersgat
14 Max Goris Hoogerheide
15 Jurgen Mesu Middelburg
16 Joost van Oevelen Huijbergen
17 Jerre Verschure Raamsdonksveer
18 Cederic de Graef Essen
19 Thijs Rens Schijf
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Geert Verheijen Rijsbergen
3 Erben van Meer Nispen
4 Tieme Rombouts Oostmalle
5 Aaron Dekkers Wouw
6 Wessel Verschueren Ulicoten
7 Jochem Runhaar Kapelle
8 Danny Michielse Kalmthout
9 Stan van den Bergh Oud Gastel
10 Bart Beks Wouw
11 Thijs van den Broek Gilze
12 Jan Cas Wuustwezel
13 Jeroen Haest Rijsbergen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Johan van den Beemd St. Willebrord
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Wim van Roey Vosselaar
4 Max van Boven
5 Corne Keijl Halsteren
6 Jeffrey Huisman Schiedam
7 Bjorn Goffa Malle
8 Thomas Leys Vosselaar
9 Olaf Runhaar Kapelle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Chantal Verstraten Roosendaal
3 Marije van Dun Wagenberg
4 Gabi van Pelt Rijen
5 Hannah Van Boven Capelle Aan De Ijsel
6 Daphne Mesu Middelburg
7 Astrid Roelen Chaam
8 Lotte Akkermans Ossendrecht
9 Lisanne de Munnik Kapelle
10 Kely Huybregts Zundert
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Peter Willemsen Loenhout
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Patrick Bol Hoeven
5 Ton van Korven Diessen
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Ad Bernaerts Baarle Nassau
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Michel de Jong Etten-leur
11 Ad Herijgers Hoogstraten
12 Peter Voesenek Breda
13 John de Leeuw Breda
14 Johan Pelkmans Alphen
15 Ludo van den Buijs Essen
16 Jos Jacobs Schilde
17 Stanny Anthonissen Loenhout
18 Hans Beenhakkers Etten-leur
19 John Verschuren Oudenbosch
20 Joris Dirven Kalmthout
21 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
22 Maurice van den Bogert Roosendaal
23 Menno Grootjans Tilburg
24 Paul Jaspers Berendrecht
25 Rob Daniels Etten-leur
26 Ton van Oers Breda
27 Kees Huige Heerle
28 Henk Michielsen Breda
29 Bronek Parol Wernhout
30 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Erik Klaasen Turnhout
2 Raymond Kroon Bosschenhoofd
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 David Thörig St. Miechielsgestel
5 Edwin Kas St. Willebrord
6 Raf Vermonden Minderhout
7 Dave van Dun Wagenberg
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Thierry Bakker Roosendaal
10 Hans Huijbregts Wernhout
11 Louis van den Bleeken Beerse
12 Andy van Loon Hoogerheide
13 Ludy Reijnders Stampersgat
14 Nico van Est Schijf
15 Anton Graumans Rijsbergen
16 Leo Herijgers Rijsbergen
17 Corne Lepoeter Lichtaart
18 Ludo van Overveld Schijf
19 Freddy Huybrechts Vlimmeren
20 Ruud Broosus Huybergen
21 Hugo Martens Schijf
22 Ronnie Bastiaansen Sprundel
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Sybren Jacobs Essen
3 Niels Ooms Ravels
4 Jan Geerts Loenhout
5 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
6 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
7 Laurens Boden Essen
8 Jarne Boden Essen
9 Jef Govaert Stabroek
10 Stef Anthonissen St. Lenaarts
11 Nick de Munnik Kapelle
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Roy Guequirre Tholen
14 Lars Adriaansen Steenbergen
15 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
16 Glenn Bogaerts Zoersel
17 Marlon Verhaert Huijbergen
18 Dennis Herijgers Rijsbergen
19 Nils van de Putte Kapellen
20 Pieter Schoeters Zoersel
21 Denian Pieters Anna Jacobapolder
22 Jorn Verresen Kalmthout
23 Matthew Roks St.Willebrord
24 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Nick Poelemans Wijnegem
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen