• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Kruiningen 2016


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sid van Lommel Wechelderzande
2 Reinout Meeusen Hoogstraten
3 Lewis Oorts Vorselaar
4 Raf Bastiaansen Sprundel
5 Florian Doens Oostburg
6 Ella Huijbregts Vlimmeren
7 Cisse Mattheeusen Essen
8 Finn Jordens Oostham
9 Lois Geerts Loenhout
10 Lentel Huys Beerse
11 Matew Vercammen Grobbendonk
12 Stijn Lievegoed Lepelstraat
13 Jorbe Verbraeken Wechelderzande
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Olivier Klippel Etten-leur
16 Lars Goffa Westmalle
17 Laurens Huys Beerse
18 Sebas Schoonen Roosendaal
19 Fleur Paaimans Kapelle
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Len Geerts Loenhout
3 Lennes Jacobs Wuustwezel
4 Zara Ansems Lage Zwaluwe
5 Matse Leys Meerhout
6 Sam van Hoeck Essen
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Laure Huijbrechts Vlimmeren
9 Liam Uitdewilligen Brecht
10 Lars Christianen Hoogstraaten
11 Xiebe Vanaweevelt Vosselaar
12 Mathijs Klippel Etten-leur
13 Eline de Winter Wuustwezel
14 Siebe Verbraken Beringen
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Bart Huijbregts Wernhout
17 Merel Graumans Rijsbergen
18 Arne Deckers Essen
19 Delano Heeren Sprundel
20 Senna Scholten Nispen
21 Cisse Vervecken Herentals
22 Finn Bastiaanssen Sprundel
23 Illio Verbeek Sint Lenaarts
24 Anouk van den Broeck Brasschaat
25 Casper Goffa Westmalle
26 Thomas Schoonen Roosendaal
27 Laurens Wilssens Brecht
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lennert Meeusen Hoogstraten
2 Niels Uijtdewilligen Brecht
3 Milan de Winter Wuustwezel
4 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
5 Phillip van den Kieboom Bergen Op Zoom
6 Anton Mertens Rijkevorsel
7 Jarne Oorts Vorselaar
8 Jorn van der Made Prinsenbeek
9 Iebe Jacobs Wuustwezel
10 Sven van Merriënboer Wernhout
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Siebe de Naeyer Beerse
13 Matthijs Schoonen Roosendaal
14 Merel Raats Wuustwezel
15 Toby van de Voorde Westerlo
16 Louis Vervecken Herentals
17 Teun Paaimans Kapelle
18 Nienke de Jong Schijf
19 Vincent van Hooydonck Kapellen
20 Stan Devliegere
21 Tetje Senneker Breda
22 Jannick Wouters Oostmalle
23 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iben Rommelaere Hertsberge
2 Noel Rokven Hulst
3 Axel Roks St. Willebrord
4 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
7 Tibo van den Broeck Brasschaat
8 Senna van Iwaarden Yerseke
9 Jelle Wouters Oostmalle
10 Pierre van den Kieboom Bergen Op Zoom
11 Senne Schuybroek Kalmthout
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Jef Luyckx Wuustwezel
14 Axel Quirijnen Brecht
15 Bo van Elven
16 Ward Senneker Breda
17 Lani Wittevrongel Hertsberge
18 Borg Senneker Breda
19 Rick Sweep Schijf
20 Tom Faasen Prinsenbeek
21 Kalle van Dongen Breda
22 Zias Verbeek Sint Lenaarts
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mathis Avondts Kalmthout
2 Matyas Kopecky Zoeterwoude
3 Mike Deutekom Goes
4 Niels Huijbregts Wernhout
5 Xander van Dijk Roosendaal
6 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
7 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
8 Tim Hennekam Zundert
9 Luuk Bierkens Stampersgat
10 Jerre Verschure Raamsdonksveer
11 Brent Broosus Huijbergen
12 Max Goris Hoogerheide
13 Joost van Oevelen Huijbergen
DNF Kely Huybregts Zundert
DNF Jurgen Mesu Middelburg
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Geert Verheijen Rijsbergen
2 Maarten de Nijs Huijbergen
3 Jochem Runhaar Kapelle
4 Sven Wouters Klein Zundert
5 Danny Michielse Kalmthout
6 Thijs van den Broek Gilze
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Andy Michielsen Vlimmeren
2 Jurgen Driesen Merksplas
3 Steven Coumans Rotterdam
4 Corne Keijl Halsteren
5 Bjorn Goffa Malle
6 Jan Minnaard Wemeldinge
7 John Stroosnijder Wemeldinge
8 Sjaak Stroosnijder Hansweert
9 Olaf Runhaar Kapelle
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ilona van Ginneken Gilze
2 Marije van Dun Wagenberg
3 Gabi van Pelt Rijen
4 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Astrid Roelen Chaam
7 Lisanne de Munnik Kapelle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Henny Roelen Chaam
2 Peter Willemsen Loenhout
3 Jos Bogaerts Strijbeek
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Ad Bernaerts Baarle Nassau
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Johan Pelkmans Alphen
9 Jan Minnaard Wemeldinge
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Joris Dirven Kalmthout
12 Johan Luyckx Wuustwezel
13 Hans Beenhakkers Etten-leur
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
17 Bronek Parol Wernhout
18 Maurice van den Bogert Roosendaal
19 Rob Daniels Etten-leur
20 Henk Michielsen Breda
21 Tinas van der Plas Heijningen
22 Ton van Oers Breda
23 Kees Huige Heerle
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Harald Mijnsbergen Oosterhout
2 Dave van Dun Wagenberg
3 Thierry Bakker Roosendaal
4 Anton Graumans Rijsbergen
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Edwin Kas St. Willebrord
7 Ludy Reijnders Stampersgat
8 Nico van Est Schijf
9 Freddy Huybrechts Vlimmeren
10 Ruud Broosus Huybergen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tijs van Aert Wuustwezel
2 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Jarne Boden Essen
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Peter de Braal Terneuzen
7 Lars Akkermans Ossendrecht
8 Stef Anthonissen St. Lenaarts
9 Laurens Boden Essen
10 Maarten van der Weel Rijen
11 Jef Govaert Stabroek
12 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
13 Joannathan Duinkerke Goes
14 Marlon Verhaert Huijbergen
15 Leon Hokke Spijkenisse
16 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
17 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
18 Denian Pieters Anna Jacobapolder
19 Pieter Schoeters Zoersel
20 Matthew Roks St.Willebrord
21 Joshua Roks St.Willebrord
DNF Djoerd van Dessel Breda
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen