• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Jurre Raats Wuustwezel
3 Lentel Huys Beerse
4 Alizee van Voorden Etten-leur
5 Lars Goffa Westmalle
6 Jorbe Verbraeken Beringen
7 Matew Vercammen Grobbendonk
8 Olivier Klippel Etten-leur
9 Daan Mullaert Kapelle
10 Kaj van Dijk Zundert
11 Demi Boden Wouwse Plantage
12 Fleur Paaimans Kapelle
13 Levy Vermunt Standdaarbuiten
14 Milla van Looke Wuustwezel
15 Jan van Bezooijen Bergen Op Zoom
16 Mila Prins Hank
17 Sebas Schoonen Oud Gastel
18 Celen Ferre Tessenderlo
19 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Liam Uijtdewilligen Brecht
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Sam van Hoeck Essen
5 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
6 Finn Bastiaanssen Sprundel
7 Delano Heeren Sprundel
8 Cas van Looke Wuustwezel
9 Finn Jordens Ham
10 Raf Bastiaansen Sprundel
11 Lewis Oorts Vorselaar
12 Siebe Verbraeken Beringen
13 Thibo van Loon Berendrecht
14 Florian Doens Oostburg
15 Lotte van Merriënboer Wernhout
16 Laurens Wilssens Brecht
17 Maxime Smits Lille
18 Ferre Belmans Vremde
19 Joren Celen Tessenderlo
20 Mathijs Klippel Etten-leur
21 Lois Geerts Loenhout
22 Mathias Bussens Zandhoven
23 Seppe van Laer Turnhout
24 Swa Ceulemans
25 Gijs van den Biggelaar Galder
26 Amelie van Voorden Etten-leur
27 Felix Baelus Gierle
28 Sten Elst Kalmthout
29 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
30 Milan Leukemans Nijlen
31 Lander van Geyt Brecht
32 Jelle van Laer Turnhout
33 Briek Baelus Gierle
34 Hannes Roovers Wuustwezel
35 Stijn Lievegoed Lepelstraat
36 Laure Verhoeven Olen
37 Jeff van Meel Essen
38 Seppe Sanders Essen
39 Liang Timmermans Schaffen Diest
40 Ella Huybregts Vlimmeren
41 Anna Prins Hank
42 Lowie Pleysier Essen
43 Quintin de Wilde Stabroek
44 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNF Florian Doens Oostburg
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iebe Jacobs Wuustwezel
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Len Geerts Loenhout
4 Toon Deckers Kalmthout
5 Emils Allers Letland
6 Jarne Oorts Vorselaar
7 Ferre Jacobs Rijkevorsel
8 Senna Scholten Nispen
9 Josse Jacobs Rijkevorsel
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Levi van Dijk Zundert
12 Elena van der Veken St. Jansteen
13 Teun Paaimans Kapelle
14 Toon Aerts Minderhout
15 Lars Christianen Hoogstraaten
16 Joren Roovers Wuustwezel
17 Dario Peirsman Temse
18 Lars Jochems Loenhout
19 Laure Huybrechts Vlimmeren
20 Nienke de Jong Schijf
21 Warre Bogaert Essen
22 Eline de Winter Wuustwezel
23 Raf van Overveld Schijf
24 Thyn Jacobs Etten-leur
25 Cisse Vervecken Herentals
26 Thibe van Ostaeyen Schoten
27 Thomas Verdonck Ravels
28 Milan Jongenelen Rucphen
29 Elina Ustupa Letland
30 Levi Schipperen Hoogstraten
31 Vincent van Hooydonck Kapellen
32 Axel Hermans Malle
33 Jesper Ferket Hoevenen
34 Stef van Bael Brecht
35 Quinten Breugelmans Wuustwezel
36 Thomas Schoonen Oud Gastel
37 Ian Mol Breda
38 Torben Aerts Minderhout
39 Illio Verbeek Sint Lenaarts
40 Lars de Jong Schijf
41 Roemer van Kempen Schijf
42 Merel Graumans Rijsbergen
43 Casper Goffa Westmalle
44 Dylan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Jelle Wouters Oostmalle
3 Luca van der Veken St. Jansteen
4 Bram Tiesters Neeroeteren
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Hidde Swart Oosterhout
7 Maxim Claeys Kapellen
8 Senna Remijn Wolphaartsdijk
9 Martijn Braspenning Etten-leur
10 Bo van Elven Etten-leur
11 Senna van Iwaarden Yerseke
12 Mees De Vos Heinkenszand
13 Jorn van der Made Prinsenbeek
14 Merel Raats Wuustwezel
15 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
16 Nina Houmes Wissenkerke
17 Stijn Honcoop Chaam
18 Tristan Thibaut Kapellen
19 Rens Schalk Rijsbergen
20 Louis Vervecken Herentals
21 Sven van Merriënboer Wernhout
22 Stan Meeusen Arendonk
23 Rick Sweep Schijf
24 Tom Faasen Prinsenbeek
25 Jan van Bedaf Etten-leur
26 Oliver Jakabs Skrapcis Latvia
27 Zias Verbeek Sint Lenaarts
28 Denise Mertens Breda
29 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
30 Kobe van den Bulck Essen
31 Lars Prins Hank
32 Tuur Embrechts Herentals
33 Kalle van Dongen Breda
34 Thomas Bussens Zandhoven
35 Jannick Wouters Oostmalle
36 Yens Goris Essen
37 Vera de Munnik Kapelle
38 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
39 Matti Smits Lille
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Toms Ustups Letland
2 Meine Keuning Pijnacker
3 Yorben van Staeyen Pulderbos
4 Milan Princen Wechelderzande
5 Jeremy Melis Dongen
6 Michiel Paelinckx Loenhout
7 Brent Raats Minderhout
8 Max Goris Hoogerheide
9 Senne Schuybroek Kalmthout
10 Brent Broosus Huijbergen
11 Robbe Smets Pulderbos
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Merijn de Wit Essen
14 Tibo van den Broeck Brasschaat
15 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
16 Joost van Oevelen Huijbergen
17 Senne Hermans Beerse
18 Tuur van Laer Pulderbos
19 Senne van Deuren Zoersel
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Berre Hermans Vlimmeren
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Jochem Runhaar Kapelle
5 Mike Deutekom Goes
6 Bart Beks Wouw
7 Tuur Jacobs Kalmthout
8 Robbert Rasenberg Terheijden
9 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Thijs van den Broek Gilze
11 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Martijn Rasenberg Terheyden
14 Wouter Selis Herentals
15 Keno Jacobs Schilde
16 Jurgen Mesu Middelburg
DNF Stan van den Bergh Oud Gastel
DNF Xander van Dijk Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Dave Verhoeven Olen
4 Abe Celi Oosterhout
5 Jurgen Schuybroek Kalmthout
6 Christophe Smits Wuustwezel
7 Dirk Verstraate ????
8 Erik Rombouts Wuustwezel
9 Dimi Diels Lille
10 Max van Boven Capelle A/d/ Ijssel
11 Jurgen Driesen Merksplas
12 Daan Blijlevens Rijen
13 Harald Mijnsbergen Oosterhout
14 Valentijn Overtoom Dongen
15 Joeri van Ginneken Zoersel
16 Frits Sels Vosselaar
17 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
18 Wim van Hees Mol
19 Daan de Kok Rijen
20 Peter Geelen Breda
21 Anton Graumans Rijsbergen
22 Wout Verbraeken Gierle
23 Bjorn Goffa Westmalle
24 Chris Jacobs Essen
25 Jeffrey Huisman Schiedam
26 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
27 Jeroen Smans Wechelderzande
28 Peter Jansen Merksplas
29 Ad Broeders Oosterhout
30 Johnny Noom Hoogerheide
31 Olaf Runhaar Kapelle
32 Kees Boelhouwers Noordhoek
33 Johan Roks St. Willebrord
34 Jim Kloeck Aartselaar
35 Michael de Wilde Hoevenen
DNF Benny Gabriels Kalmthout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nancy Bollansee Vosselaar
2 Hannah van Boven ???
3 Chris Nelck Rotterdam
4 Claudia Jongerius Hoogerheide
5 Chantal Verstraten Tholen
6 Florine Hehewerth Prinsenbeek
7 Melanie Viveen Woudrichem
8 Gabi van Pelt Rijen
9 Sofie Driesen Vosselaar
10 Sharon Dommanschet Roosendaal
11 Lotte Akkermans Ossendrecht
12 Liene Meeusen Hoogstraten
13 Jacobien Viveen Woudrichem
14 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
15 Annemieke Genyn Wuustwezel
16 Lise Visser Ede
17 Borg Senneker Breda
18 Henja Verstraten Roosendaal
19 Lisanne de Munnik Kapelle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Ton van Korven Diessen
3 Henny Roelen Chaam
4 Bennie van de Heuvel Strijen
5 Patrick van Hoof Schoten
6 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
7 Bas van Rijthoven Roosendaal
8 Walter Koster Hardinxveld
9 Jaap Jan van der Weel Rijen
10 Walter Marijnissen Zoersel
11 Stanny Anthonissen Loenhout
12 Michel de Jong Etten-leur
13 Jos Jacobs Schilde
14 Johan Pelkmans Alphen
15 Hans Beenhakkers Etten-leur
16 Paul Jaspers Berendrecht
17 John Verschuren Oudenbosch
18 Menno Grootjans Tilburg
19 Maurice van den Bogert Roosendaal
20 Ruud Broosus Huijbergen
21 Ton van Oers Breda
22 Rob Daniels Etten-leur
23 John Terrell Engeland
24 Martin Ringelenberg Heinenoord
25 Kees Huige Heerle
26 Bronek Parol Wernhout
27 Henk Michielsen Breda
28 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Edwin Kas St. Willebrord
3 Thierry Bakker Roosendaal
4 Dave van Dun Dorst
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Raf Jacobs Essen
7 Luc Jacobs Essen
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Ad Bernaerts Baarle Nassau
10 Ludy Reijnders Stampersgat
11 Wiebe de Jong Tilburg
12 Serge van Gelder Wommelgem
13 Nico van Est Schijf
14 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
15 Dyami Serna Tilburg
16 Bas van den Hoven Tilburg
DNF Marco de Rooij Zevenbergen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas Bruyninckx Kapellen
2 Lars Akkermans Ossendrecht
3 Hans van den Bogaert Halle-kempen
4 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Dario Kloeck Aartselaar
7 Jarne Boden Essen
8 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
9 Laurens Boden Essen
10 Geert van Kuijk Berkel Enschot
11 Wim van Roey Vosselaar
12 Tom de Schutter Halle-zoersel
13 Jasper Jespers Wortel
14 Nils van de Putte Kapellen
15 Jeffrey Doornbusch Breda
16 Roy Guequierre Tholen
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Jesse Huijbregts Roosendaal
19 Mike van Nunspeet Den Haag
20 Danny Michielse Kalmthout
21 Glenn Bogaerts Zoersel
22 Jef Govaert Stabroek
23 Glenn Verresen Kalmthout
24 Stef Anthonissen St. Lenaarts
25 Joris Vanwesenbeeck Boechout
26 Thomas Leys Vosselaar
27 Pepijn Hillemans Hoogerheide
28 Arne Beijsch Tessenderlo
29 Rolf Raats Wuustwezel
30 Frenky van der Vorst Halsteren
31 Geert Verheijen Rijsbergen
32 Maarten van der Weel Rijen
33 Marlon Verhaert Huijbergen
34 Kris Wijnants Merksplas
35 Michael Angelo Romana Tilburg
36 Jorn Verresen Kalmthout
37 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
38 Yannick Lambrechts Essen
39 Denian Pieters Anna Jacobapolder
40 Bas den Ouden Bergen Op Zoom
DNF Joris Mertens Kapellen
DNF Pieter Schoeters Zoersel
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen