• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rucphen 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Jurre Raats Wuustwezel
3 Guus Raeymakers Essen
4 Lentel Huys Beerse
5 Lars Goffa Westmalle
6 Matew Vercammen Grobbendonk
7 Alizee van Voorden Etten-leur
8 Olivier Klippel Etten-leur
9 Daan Mullaert Kapelle
10 Levy Vermunt Standdaarbuiten
11 Jorbe Verbraeken Beringen
12 Ina Pauwels Wuustwezel
13 Kaj van Dijk Zundert
14 Yinthe van den Heuvel Gilze
15 Milla van Looke Wuustwezel
16 Seppe Ley Kontich
17 Fleur Paaimans Kapelle
18 Jan van Bezooijen Bergen Op Zoom
19 Mila Prins Hank
20 Larse Roovers Wuustwezel
21 Celen Ferre Tessenderlo
22 Sebas Schoonen Oud Gastel
23 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
24 Joren van den Heuvel Gilze
25 Lars Schipperen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam van Hoeck Essen
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Bart Huijbregts Wernhout
4 Liam Uijtdewilligen Brecht
5 Sam Mullaert Kapelle
6 Lewis Oorts Vorselaar
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Raf Bastiaansen Sprundel
9 Siebe Verbraeken Beringen
10 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
11 Mathijs Klippel Etten-leur
12 Thibo van Loon Berendrecht
13 Maxime Breugelmans Beerse
14 Lotte van Merriënboer Wernhout
15 Finn Jordens Ham
16 Lois Geerts Loenhout
17 Joren Celen Tessenderlo
18 Swa Ceulemans
19 Laurens Wilssens Brecht
20 Mathias Bussens Zandhoven
21 Milan Leukemans Nijlen
22 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
23 Ferre Belmans Vremde
24 Seppe van Laer Turnhout
25 Jelle van Laer Turnhout
26 Liam van Gestel Rijkevorsel
27 Liang Timmermans Schaffen Diest
28 Sten Elst Kalmthout
29 Hannes Roovers Wuustwezel
30 Rick Pauwels Wuustwezel
31 Amelie van Voorden Etten-leur
32 Laure Verhoeven Olen
33 Ella Huybregts Vlimmeren
34 Stijn Lievegoed Lepelstraat
35 Jules van Hassel Essen
36 Seppe Hectors Essen
37 Jaan Kenis Brasschaat
38 Anna Prins Hank
39 Mats Breugelmans Wuustwezel
40 Lowie Pleysier Essen
41 Brianne Dokter Eindhoven
42 Quintin de Wilde Stabroek
43 Jarno van der Kolk Fijnaart
44 Cheyenne Gabriels Kalmthout
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iebe Jacobs Wuustwezel
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Toon Deckers Kalmthout
4 Jarne Oorts Vorselaar
5 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
6 Siebe de Naeyer Beerse
7 Ferre Jacobs Rijkevorsel
8 Zara Ansems Lage Zwaluwe
9 Teun Paaimans Kapelle
10 Len Geerts Loenhout
11 Noi Moes Goirle
12 Senna Scholten Nispen
13 Joren Roovers Wuustwezel
14 Tuur Breugelmans Wuustwezel
15 Josse Jacobs Rijkevorsel
16 Kim Lauwerijssen Rucphen
17 Thyn Jacobs Etten-leur
18 Thomas Verdonck Ravels
19 Lars Christianen Hoogstraaten
20 Nienke de Jong Schijf
21 Laure Huybrechts Vlimmeren
22 Thibe van Ostaeyen Schoten
23 Warre Bogaert Essen
24 Milan Jongenelen Rucphen
25 Eline de Winter Wuustwezel
26 Vincent van Hooydonck Kapellen
27 Raf van Overveld Schijf
28 Levi Schipperen Hoogstraten
29 Axel Hermans Malle
30 Quintin Breugelmans Wuustwezel
31 Lars de Jong Schijf
32 Torben Aerts Minderhout
33 Stef van Bael Brecht
34 Ian Mol Breda
35 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
36 Thomas Schoonen Oud Gastel
37 Merel Graumans Rijsbergen
38 Dylan Leukemans Nijlen
39 Casper Goffa Westmalle
40 Claire Dokter Eindhoven
41 Roemer van Kempen Schijf
DNF Levi van Dijk Zundert
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Axel Roks St. Willebrord
2 Toon Heirbaut Wachtebeke
3 Jari Prins Hank
4 Jelle Wouters Oostmalle
5 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
6 Niels Uijtdewilligen Brecht
7 Lauren Molengraaf Capelle Aan Den Ijssel
8 Senna van Iwaarden Yerseke
9 Maxim Claeys Kapellen
10 Senna Remijn Wolphaartsdijk
11 Bo van Elven Etten-leur
12 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
13 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
14 Hidde Swart Oosterhout
15 Rens Schalk Rijsbergen
16 Axl Quirijnen Brecht
17 Stijn Honcoop Chaam
18 Thijn Gijsbrechts Merksplas
19 Denley van Wijnbergen Werkendam
20 Merel Raats Wuustwezel
21 Bert Tanghe Brecht
22 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
23 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
24 Mees De Vos Heinkenszand
25 Martijn Braspenning Etten-leur
26 Mathijs Bink Rijen
27 Jorn van der Made Prinsenbeek
28 Rick Sweep Schijf
29 Stan Meeusen Arendonk
30 Tom Faasen Prinsenbeek
31 Denise Mertens Breda
32 Kobe van den Bulck Essen
33 Lars Prins Hank
34 Sven van Merriënboer Wernhout
35 Jan van Bedaf Etten-leur
36 Thomas Bussens Zandhoven
37 Kalle van Dongen Breda
38 Jannick Wouters Oostmalle
40 Vera de Munnik Kapelle
41 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Max Goris Hoogerheide
3 Yorben Staeyen Pulderbos
4 Jeremy Melis Dongen
5 Merijn de Wit Essen
6 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
7 Brent Raats Minderhout
8 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Senne Schuybroek Kalmthout
11 Robbe Willemsens Westmalle
12 Niels Goris Vlimmeren
13 Tuur van Laer Pulderbos
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stan van den Bergh Oud Gastel
2 Jonas van Dijck Oostmalle
3 Jochem Runhaar Kapelle
4 John Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
5 Mike Deutekom Goes
6 Moreno Tak Oud Gastel
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Bart Beks Wouw
9 Thijs van den Broek Gilze
10 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
11 Keno Jacobs Schilde
12 Luuk Bierkens Stampersgat
13 Jurgen Mesu Middelburg
14 Nelson Peetoom Essen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Vincent Meyvis Zoersel
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Dave Verhoeven Olen
4 Christophe Smits Wuustwezel
5 Bob van Nijen Turnhout
6 Jurgen Schuybroek Kalmthout
7 Erik Rombouts Wuustwezel
8 Frits Sels Vosselaar
9 Chris Jacobs Essen
10 Daan Blijlevens Rijen
11 Rolf Raats Wuustwezel
12 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
13 Bjorn Goffa Westmalle
14 Benny Gabriels Kalmthout
15 Olaf Runhaar Kapelle
16 Johan Roks St. Willebrord
17 Davy Mertens Etten-leur
18 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
19 Jim Kloeck Aartselaar
20 Eric Verstraten Roosendaal
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Florine Hehewerth Prinsenbeek
2 Sharon Dommanschet Roosendaal
3 Claudia Jongerius Hoogerheide
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Chantal Verstraten Tholen
6 Gabi van Pelt Rijen
7 Lotte Akkermans Ossendrecht
8 Annemieke Genyn Wuustwezel
9 Lise Visser Ede
10 Nancy Bollansee Vosselaar
11 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
12 Jacobien Viveen Woudrichem
13 Elisa Serne Breda
14 Daphne Mesu Middelburg
15 Henja Verstraten Roosendaal
16 Lisanne de Munnik Kapelle
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bas van Rijthoven Roosendaal
2 Henny Roelen Chaam
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Patrick van Hoof Schoten
5 Walter Marijnissen Zoersel
6 Michel de Jong Etten-leur
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Ad Herijgers Hoogstraten
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Jos Jacobs Schilde
11 Johan Pelkmans Alphen
12 Stanny Anthonissen Loenhout
13 John Verschuren Oudenbosch
14 Menno Grootjans Tilburg
15 Joris Dirven Kalmthout
16 Ton van Oers Breda
17 Ruud Broosus Huijbergen
18 Kees Huige Heerle
19 Martin Ringelenberg Heinenoord
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Henk Michielsen Breda
22 Bronek Parol Wernhout
DNF Marc de Reus Dordrecht
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rene Snoeren Dongen
2 Raf Jacobs Essen
3 Danny Langenberg Tilburg
4 Raf Vermonden Minderhout
5 Andy van Loon Hoogerheide
6 Dave van Dun Dorst
7 Ivo van Geloven Poppel
8 Luc Jacobs Essen
9 Ad Bernaerts Baarle Nassau
10 Edwin Kas St. Willebrord
11 Thierry Bakker Roosendaal
12 Serge van Gelder Wommelgem
13 Wim van Beek Bavel
14 Nico van Est Schijf
15 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
16 Wiebe de Jong Tilburg
17 Ludy Reijnders Stampersgat
18 Marco de Rooij Zevenbergen
DNF David Kraft Lage Zwaluwe
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Rob van Broekhoven Roosendaal
2 Sybren Jacobs Essen
3 Kenny Ysenbaardt Kalmthout
4 Jasper Jespers Wortel
5 Hans van den Bogaert Halle-kempen
6 Lars Akkermans Ossendrecht
7 Laurens Boden Essen
8 Jarne Boden Essen
9 Dario Kloeck Aartselaar
10 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
11 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
12 Jeroen van Gestel Loenhout
13 Jesse Huijbregts Roosendaal
14 Tom de Schutter Halle-zoersel
15 Bas Nieuwkoop Roosendaal
16 Stef Anthonissen St. Lenaarts
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Michiel van der Sande Essen
19 Tim Costers Tessenderlo
20 Joris Vanwesenbeeck Boechout
21 Nils van de Putte Kapellen
22 Jeffrey Doornbusch Breda
23 Roy Guequierre Tholen
24 Pepijn Hillemans Hoogerheide
25 Danny Michielse Kalmthout
26 Glenn Verresen Kalmthout
27 Yannick Lambrechts Essen
28 Michael Angelo Romana Tilburg
29 Glenn Bogaerts Zoersel
30 Kris Wijnants Merksplas
31 Jo van der Steen Wiekevorst
32 Jordi Timmermans Langeweg
33 Arne Beijsch Tessenderlo
34 Ruud Pieterse Breda
35 Marlon Verhaert Huijbergen
36 Jorn Verresen Kalmthout
37 Ralf Verheul Breda
38 Robbert Seghers Amsterdam
DNF Robby Cox Zelem
DNF Tom Jansen Steenbergen
DNF Geert van Kuijk Berkel Enschot
DNF Bas den Ouden Bergen Op Zoom
DNF Wim van Roey Vosselaar
DNF Gunther Weyns Beerse
DNF Robin Wols Tilburg
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen