• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Schijf 2017


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tim Vissenberg Hoeven
2 Jurre Raats Wuustwezel
3 Lentel Huys Beerse
4 Jorbe Verbraeken Beringen
5 Alizee van Voorden Etten-leur
6 Lars Goffa Westmalle
7 Olivier Klippel Etten-leur
8 Levy Vermunt Standdaarbuiten
9 Daan Mullaert Kapelle
10 Rhune Heyns Temse
11 Kaj van Dijk Zundert
12 Ina Pauwels Wuustwezel
13 Milla van Looke Wuustwezel
14 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
15 Fleur Paaimans Kapelle
16 Celen Ferre Tessenderlo
17 Mila Prins Hank
18 Seppe Ley Kontich
19 Jan van Bezooijen Bergen Op Zoom
20 Sebas Schoonen Oud Gastel
21 Lars Schipperen Hoogstraten
DNF Matew Vercammen Grobbendonk
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Sam Mullaert Kapelle
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Sam van Hoeck Essen
4 Bart Huijbregts Wernhout
5 Liam Uijtdewilligen Brecht
6 Cas van Looke Wuustwezel
7 Lois Geerts Loenhout
8 Lewis Oorts Vorselaar
9 Siebe Verbraeken Beringen
10 Delano Heeren Sprundel
11 Raf Bastiaansen Sprundel
12 Finn Jordens Ham
13 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
14 Laurens Wilssens Brecht
15 Ferre Belmans Vremde
16 Lotte van Merriënboer Wernhout
17 Florian Doens Oostburg
18 Mathijs Klippel Etten-leur
19 Gijs van den Biggelaar Galder
20 Joren Celen Tessenderlo
21 Maxime Smits Lille
22 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
23 Swa Ceulemans
24 Seppe van Laer Turnhout
25 Stijn Lievegoed Lepelstraat
26 Jelle van Laer Turnhout
27 Amelie van Voorden Etten-leur
28 Hannes Roovers Wuustwezel
29 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
30 Milan Leukemans Nijlen
31 Seppe Hectors Essen
32 Tygo van Riel Rijen
33 Jeff van Meel Essen
34 Seppe Sanders Essen
35 Liang Timmermans Schaffen Diest
36 Jaylinn Bergwerff Hellevoetsluis
37 Jarno van der Kolk Fijnaart
38 Lowie Pleysier Essen
39 Rick Pauwels Wuustwezel
40 Ella Huybregts Vlimmeren
41 Asa de Keijzer Zuidland
42 Anna Prins Hank
43 Laure Verhoeven Olen
44 Quintin de Wilde Stabroek
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ieben Jacobs Wuustwezel
2 Lennes Jacobs Wuustwezel
3 Toon Deckers Kalmthout
4 Len Geerts Loenhout
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Senna Scholten Nispen
7 Teun Paaimans Kapelle
8 Ferre Jacobs Rijkevorsel
9 Zara Ansems Lage Zwaluwe
10 Levi van Dijk Zundert
11 Lars Christianen Hoogstraaten
12 Lars Jochems Loenhout
13 Dario Peirsman Temse
14 Laure Huybrechts Vlimmeren
15 Joren Roovers Wuustwezel
16 Milan Jongenelen Rucphen
17 Maxime Breugelmans Beerse
18 Isère Koster Etten-leur
19 Bren Krijnen Loenhout
20 Nienke de Jong Schijf
21 Axel Hermans Malle
22 Raf van Overveld Schijf
23 Ian Mol Breda
24 Levi Schipperen Hoogstraten
25 Thyn Jacobs Etten-leur
26 Torben Aerts Minderhout
27 Quinten Breugelmans Wuustwezel
28 Jesper Ferket Hoevenen
29 Ruben Sweep Schijf
30 Lars de Jong Schijf
31 Roemer van Kempen Schijf
32 Thomas Schoonen Oud Gastel
33 Illio Verbeek Sint Lenaarts
34 Merel Graumans Rijsbergen
35 Casper Goffa Westmalle
36 Jelle Heyns Temse
37 Robbe Dekkers Schijf
38 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
39 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Jelte Martens Etten-leur
DNF Jens Martens Etten-leur
DNF Piet Naalden Schijf
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
4 Hidde Swart Oosterhout
5 Luca van der Veken St. Jansteen
6 Martijn Braspenning Etten-leur
7 Mees De Vos Heinkenszand
8 Maxim Claeys Kapellen
9 Tristan Thibaut Kapellen
10 Stijn Honcoop Chaam
11 Victor Hugo Brenders Dongen
12 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
13 Kobe van den Bulck Essen
14 Senna van Iwaarden Yerseke
15 Bram Tiesters Neeroeteren
16 Bo van Elven Etten-leur
17 Rens Schalk Rijsbergen
18 Lauren Molengraaf Capelle Aan Den Ijssel
19 Axl Quirijnen Brecht
20 Stan Meeusen Arendonk
21 Rick Sweep Schijf
22 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
23 Denise Mertens Breda
24 Jorn van der Made Prinsenbeek
25 Tom Faasen Prinsenbeek
26 Jan van Bedaf Etten-leur
27 Kalle van Dongen Breda
28 Lars Prins Hank
29 Sven van Merriënboer Wernhout
30 Zias Verbeek Sint Lenaarts
31 Tijl Ceulemans Heist Op Den Berg
32 Dries Quirynen Enerem
33 Vera de Munnik Kapelle
34 Tijs van Uffel Zoersel
35 Jannick Wouters Oostmalle
36 Matti Smits Lille
37 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Yorben van Staeyen Pulderbos
2 Brent Broosus Huijbergen
3 Max Goris Hoogerheide
4 Meine Keuning Pijnacker
5 Robbe Smets Pulderbos
6 Marijn Dingemans Lage Zwaluwe
7 Senne Schuybroek Kalmthout
8 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
9 Tibo van den Broeck Brasschaat
10 Merijn de Wit Essen
11 Niels Goris Vlimmeren
12 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
13 Casper Vos Heinkenzand
14 Sjoerd Dekkers Schijf
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas van Dijck Oostmalle
2 Jochem Runhaar Kapelle
3 Mike Deutekom Goes
4 Stan van den Bergh Oud Gastel
5 Mauro Spapen Rijen
6 Erben van Meer Nispen
7 Robbert Rasenberg Terheijden
8 Bart Beks Wouw
9 Thijs van den Broek Gilze
10 Tuur Jacobs Kalmthout
11 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
12 Martijn Rasenberg Terheyden
13 Keno Jacobs Schilde
14 Wouter Selis Herentals
15 Luuk Bierkens Stampersgat
16 Stan Huijbregts Bergen Op Zoom
17 Brent de Bie Malle
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Dave Verhoeven Olen
2 Andy Michielsen Vlimmeren
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Erik Rombouts Wuustwezel
5 Valentijn Overtoom Dongen
6 Frits Sels Vosselaar
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Jack de Klerk Breda
9 Valentijn van Boven Capelle A/d Ijssel
10 Remco Veurink Oosterhout
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Bjorn Goffa Westmalle
13 Peter Jansen Merksplas
14 Jurgen Soffers Bergen Op Zoom
15 Davy Mertens Etten-leur
16 Olaf Runhaar Kapelle
17 Johan Roks St. Willebrord
18 Jim Kloeck Aartselaar
19 Henk Michielsen Breda
20 Eric Verstraten Roosendaal
21 Michael de Wilde Hoevenen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nancy Bollansee Vosselaar
2 Hannah van Boven ???
3 Claudia Jongerius Hoogerheide
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Florine Hehewerth Prinsenbeek
6 Chantal Verstraten Tholen
7 Chris Nelck Rotterdam
8 Gabi van Pelt Rijen
9 Elisa Serne Breda
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
12 Lise Visser Ede
13 Britt Kooremans Rijkevorsel
14 Lisanne de Munnik Kapelle
15 Melissa Mertens Oudenbosch
DNF Manon Driessen Terheyden
DNF Sacha de Nijs Huijbergen
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Michel de Jong Etten-leur
6 Patrick van Hoof Schoten
7 Walter Koster Hardinxveld
8 Jos Jacobs Schilde
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Stanny Anthonissen Loenhout
11 Johan Pelkmans Alphen
12 John Verschuren Oudenbosch
13 Ludo van den Buys Essen
14 Maurice van den Bogert Roosendaal
15 Menno Grootjans Tilburg
16 Joris Dirven Kalmthout
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Ruud Broosus Huijbergen
19 Martin Ringelenberg Heinenoord
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Ton van Oers Breda
22 Eric de Vos Heinekenszand
23 Kees Huige Heerle
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Rene Snoeren Dongen
3 Raf Jacobs Essen
4 Edwin Kas St. Willebrord
5 Danny Langenberg Tilburg
6 David Thörig St. Miechielsgestel
7 Dave van Dun Dorst
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Ludy Reijnders Stampersgat
10 Wiebe de Jong Tilburg
11 Andy van Loon Hoogerheide
12 Nico van Est Schijf
13 Ad Bernaerts Baarle Nassau
14 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Joerie Lambrechts Kalmthout
2 Maarten de Nijs Huijbergen
3 Jarne Boden Essen
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Kevin Ysenbaardt Kalmthout
6 Wim van Roey Vosselaar
7 Hans van den Bogaert Halle-kempen
8 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
9 Geert van Kuijk Berkel Enschot
10 Dario Kloeck Aartselaar
11 Remco de Jong Rijen
12 Laurens Boden Essen
13 Tom de Schutter Halle-zoersel
14 Michiel van der Sande Essen
15 Nick de Munnik Kapelle
16 Jesse Huijbregts Roosendaal
17 Roy Guequierre Tholen
18 Jeffrey Doornbusch Breda
19 Lars Adriaansen Steenbergen
20 Danny Michielse Kalmthout
21 Stef Anthonissen St. Lenaarts
22 Jan Geerts Loenhout
23 Frank de Jong Rijen
24 Glenn Bogaerts Zoersel
25 Marlon Verhaert Huijbergen
26 Thomas Leys Vosselaar
27 Glenn Verresen Kalmthout
28 Yannick Lambrechts Essen
29 Pepijn Hillemans Hoogerheide
30 Nils van de Putte Kapellen
31 Michael Angelo Romana Tilburg
32 Niels Buysen Essen
33 Jornt de Bie Oostmalle
34 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
35 Jorn Verresen Kalmthout
DNF Arne Beijsen Tessenderlo
DNF Jef Govaert Stabroek
DNF Jasper Jespers Wortel
DNF Bas den Ouden Bergen Op Zoom
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen