• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Breda 1 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Seppe Ley Kontich
5 Warre Belmans Vremde
6 Mila Prins Hank
7 Daan Smans Wechelderzande
8 Kjell Mangelschots Tessenderlo
9 Laurens Huys Beerse
10 Hanne Sanders Essen
11 Lars Schipperen Hoogstraten
12 Jules van Dijck Brecht
13 Mats Peeters Lummen
14 Anouk Verhoeven Kalmthout
15 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Joppe Orban Zoersel
18 Oskar de Beuckeleer Nuijlen
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Joren Celen Tessenderlo
3 Lewis Oorts Vorselaar
4 Jelle van Laer Turnhout
5 Reinout Meeusen Hoogstraten
6 Lentel Huys Beerse
7 Lois Geerts Loenhout
8 Seppe van Laer Turnhout
9 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
10 Seppe Sanders Essen
11 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
12 Jurre Raats Wuustwezel
13 Milla van Looke Wuustwezel
14 Lars Goffa Westmalle
15 Ella Huybregts Vlimmeren
16 Kaj van Dijk Zundert
17 Brent van Gils Gilze
18 Alizee van Voorden Etten-leur
19 Jitske Orban Zoersel
20 Quintin de Wilde Stabroek
21 Daan Mullaert Kapelle
22 Lowie Mertens Wuustwezel
23 Fleur Paaimans Kapelle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Len Geerts Loenhout
3 Senna Scholten Nispen
4 Lennes Jacobs Wuustwezel
5 Ferre Belmans Vremde
6 Levi van Dijk Zundert
7 Daan Wilmsen Olen
8 Sam van Hoeck Essen
9 Cas van Looke Wuustwezel
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Sam Mullaert Kapelle
12 Lars Christianen Hoogstraaten
13 Laurens Wilssens Brecht
14 Maxime Smits Lille
15 Axel Hermans Malle
16 Siebe Verbraeken Beringen
17 Lotte van Merriënboer Wernhout
18 Bren Krijnen Wuustwezel
19 Mathijs Klippel Etten-leur
20 Sanne Laurijssen Zoersel
21 Jasper Ferket Hoevenen
22 Ferre van de Sande Geel
23 Lowie Donckers Rijkevorsel
24 Warre Bogaert Essen
25 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
26 Laure Huybrechts Vlimmeren
27 Raf van Overveld Schijf
28 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
29 Torben Aerts Minderhout
30 Zita Peeters Lummen
31 Roemer van Kempen Schijf
32 Milan Leukemans Nijlen
33 Swa Ceulemans Heist Op Den Berg
34 Thibo van Loon Berendrecht
35 Lander van Geyt Brecht
36 Liam van Gestel Rijkevorsel
37 Cisse Vervecken Herentals
38 Lars Franken Oisterwijk
39 Lean Goetschalckx Essen
40 Amelie van Voorden Etten-leur
41 Ruben Sweep Schijf
42 Kris Marinus Minderhout
43 Illio Verbeek Sint Lenaarts
44 Luken Kest Oudenbosch
45 Tetje Senneker Breda
46 Casper Goffa Westmalle
47 Seppe de Swart Rijkevorsel
48 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNF Daen van Mierop Brecht
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Milan de Winter Wuustwezel
4 Lennert Meeusen Hoogstraten
5 Lars Prins Hank
6 Ieben Jacobs Wuustwezel
7 Jarne Oorts Vorselaar
8 Bert Tanghe Brecht
9 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
10 Anton Mertens Rijkevorsel
11 Toon Deckers Kalmthout
12 Kobe van den Bulck Essen
13 Sven van Merriënboer Wernhout
14 Dries Quirynen Ekeren
15 Lars van Oord Hank
16 Louis Vervecken Herentals
17 Jasper Vos Bergen Op Zoom
18 Joer Post Delfgauw
19 Lukas van Ostaeyen Brecht
20 Witse de Laet Brasschaat
21 Bram van Dun Dorst
22 Toon Aerts Minderhout
23 Milan van der Veken Appelterre
24 Ferre Jacobs Rijkevorsel
25 Milan van de Sande Geel
26 Quinten Breugelmans Wuustwezel
27 Rune Boden Stabroek
28 Brent Jongenelen Steenbergen
29 Jan van Bedaf Etten-leur
30 Thibe van Ostaeyen Schoten
31 Stan Meeusen Arendonk
32 Teun Paaimans Kapelle
33 Milan Jongenelen Rucphen
34 Bart Marinus Minderhout
35 Daan de Swart Rijkevorsel
36 Matti Smits Lille
37 Levi Schipperen Hoogstraten
38 Jannick Wouters Oostmalle
39 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
40 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
DNF Sjoerd Bijlsma Steenbergen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
5 Niels Goris Vlimmeren
6 Siege Boden Kapellen
7 Yorick Brethouder Oosterhout
8 Robbe Smets Pulderbos
9 Merijn de Wit Essen
10 Rune Duflo Gooik
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Vince Meeusen Hoogstraaten
13 Stijn Honcoop Chaam
14 Arthur Mertens Rijkevorsel
15 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
16 Axl Quirijnen Brecht
17 Ward Senneker Breda
18 Tom Faasen Prinsenbeek
19 Beau Drijdijk Hoogerheide
20 Alessandro Tops Westerlo
21 Gijs Oomen Prinsenbeek
22 Rick Sweep Schijf
23 Nick Tesseur Ninderhout
24 Wessel van Dijk Roosendaal
25 Seppe Jacobs Merksem
26 Max van Heeswijk Schijndel
27 Kalle van Dongen Breda
28 Joey Welling Dongen
29 Zias Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Iben van Staay Wuustwezel
2 Berre Mols Vosselaar
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Brent Raats Minderhout
5 Rick Schrouwen Rijkervorsel
6 Joche Herrijgers Beerse
7 Meine Keuning Pijnacker
8 Joost van Oevelen Huijbergen
9 Joeri van Mook Oosterhout
10 Djim Pasveer Tilburg
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
2 Eltina van Wijk Papendrecht
3 Chris Nelck Rotterdam
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Jana van der Veken Appelterre
6 Borg Senneker Breda
7 Lotte Akkermans Ossendrecht
8 Annemieke Genyn Wuustwezel
9 Gabi van Pelt Rijen
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
11 Chantal Verstraten Dordrecht
12 Denise Mertens Breda
13 Marije van Dun Dorst
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Andy Michielsen Oostmalle
3 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Marc Franken Breda
6 Xander van Dijk Roosendaal
7 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
8 Pascal Garstenveld Oosterhout
9 Bjorn Goffa Westmalle
10 Peter Geelen Breda
11 Nico Groenendijk Klundert
12 Jeffrey Huisman Schiedam
13 Kees Boelhouwers Noordhoek
14 Johan Roks St. Willebrord
15 Ad Broeders Oosterhout
16 Kris Wouters Oostmalle
17 Davy Mertens Oudenbosch
18 Benny Gabriels Kalmthout
DNF Luc van den Bosch Wechelderzande
DNF Jim Kloeck Aartselaar
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Patrick van Hoof Schoten
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Andy van Loon Oud Gastel
7 Bas van Rijthoven Roosendaal
8 Walter Koster Etten-leur
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Peter Jansen Merksplas
13 Jos Jacobs Schilde
14 Nico van Est Schijf
15 Maurice van den Bogert Roosendaal
16 Jan Vegter Rhoon
17 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
18 Menno Grootjans Tilburg
19 Peter Voesenek Breda
20 Martin Ringelenberg Heinenoord
21 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
22 Ton van Oers Breda
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Kees Huige Heerle
25 Frank van Oirschot Oisterwijk
26 Henk Michielsen Breda
27 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Danny Langenberg Tilburg
4 Dave van Dun Dorst
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Raf Vermonden Minderhout
7 Jurgen Schrik Rijen
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Wiebe de Jong Tilburg
10 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
12 Patrik Herrygers Beerse
13 Paul van Sighem Breda
14 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Bas Jansen Rijen
DNF Rene Snoeren Dongen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van Staeyen Zoersel
2 Tijs van Aert Wuustwezel
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Jonas Bruyninckx Kapellen
5 Tieme Herrygers Beerse
6 Lars Akkermans Ossendrecht
7 Glenn Sluyts Nijlen
8 Jim Marien Vorselaar
9 Dario Kloeck Aartselaar
10 Hans van den Bogaert Halle-kempen
11 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
12 Pieter van Roosbroeck Duffel
13 Ben Cannaerts Herenthout
14 Nick de Munnik Kapelle
15 Laurens Boden Essen
16 Jarne Boden Essen
17 Stijn De Cleyn Kapellen
18 Keno Jacobs Schilde
19 Jari Beenhakkers Etten-leur
20 Kris van Houten Kessel
21 Jorn Verresen Kalmthout
22 Yannick Lambrechts Essen
23 Danny Michielse Kalmthout
24 Jesse Huijbregts Roosendaal
25 Marlon Verhaert Huijbergen
26 Jeffrey Doornbusch Breda
27 Glenn Bogaerts Zoersel
28 Danny Kenis Ekeren
29 Jurgen Soffers Wouw
30 Xavior van Velzen Ekeren
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen