• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Breda 2 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
3 Warre Belmans Vremde
4 Kobe Van Elst Pulle
5 Ferre Celen Tessenderlo
6 Daan Smans Wechelderzande
7 Mila Prins Hank
8 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
9 Kjell Mangelschots Tessenderlo
10 Laurens Huys Beerse
11 Hanne Sanders Essen
12 Benthe Klippel Etten-leur
13 Lars Schipperen Hoogstraten
14 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
15 Joppe Orban Zoersel
16 Kai Jochems Rijsbergen
17 Fabian van der Zalm Oud Drimmelen
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Joren Celen Tessenderlo
3 Gijs van den Biggelaar Galder
4 Jelle van Laer Turnhout
5 Lewis Oorts Vorselaar
6 Lois Geerts Loenhout
7 Seppe van Laer Turnhout
8 Lentel Huys Beerse
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
11 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
12 Kaj van Dijk Zundert
13 Alizee van Voorden Etten-leur
14 Seppe Sanders Essen
15 Milla van Looke Wuustwezel
16 Ella Huybregts Vlimmeren
17 Jitske Orban Zoersel
18 Lars Goffa Westmalle
19 Fleur Paaimans Kapelle
20 Birthe Aerts Minderhout
21 Quintin de Wilde Stabroek
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Len Geerts Loenhout
3 Ferre Belmans Vremde
4 Sam van Hoeck Essen
5 Tuur Breugelmans Wuustwezel
6 Levi van Dijk Zundert
7 Daen van Mierop Brecht
8 Cas van Looke Wuustwezel
9 Lowie Donckers Rijkevorsel
10 Laurens Wilssens Brecht
11 Jop van den Biggelaar Galder
12 Vince van Doorslaer Pulderbos
13 Josse Jacobs Rijkevorsel
14 Sanne Laurijssen Zoersel
15 Lars Christianen Hoogstraaten
16 Bren Krijnen Wuustwezel
17 Warre Bogaert Essen
18 Axel Hermans Malle
19 Maxime Smits Lille
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Torben Aerts Minderhout
22 Laure Huybrechts Vlimmeren
23 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
24 Mathijs Klippel Etten-leur
25 Thibo van Loon Berendrecht
26 Milan Leukemans Nijlen
27 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
28 Luken Kest Oudenbosch
29 Jasper Ferket Hoevenen
30 Raf van Overveld Schijf
31 Sibe Wauters Wommelgem
32 Ruben Sweep Schijf
33 Lean Goetschalckx Essen
34 Amelie van Voorden Etten-leur
35 Lander van Geyt Brecht
36 Casper Goffa Westmalle
37 Roemer van Kempen Schijf
38 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
39 Liam van Gestel Rijkevorsel
40 Illio Verbeek Sint Lenaarts
41 Cheyenne Gabriels Kalmthout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Prins Hank
2 Senna Remijn Wolphaartsdijk
3 Bert Tanghe Brecht
4 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Rens Schalk Rijsbergen
7 Toon Deckers Kalmthout
8 Louis Vervecken Herentals
9 Sven van Merriënboer Wernhout
10 Witse de Laet Brasschaat
11 Dries Quirynen Ekeren
12 Jasper Vos Bergen Op Zoom
13 Kobe van den Bulck Essen
14 Ferre Jacobs Rijkevorsel
15 Joer Post Delfgauw
16 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
17 Stan Meeusen Arendonk
18 Bram van Dun Dorst
19 Milan van der Veken Appelterre
20 Brent Jongenelen Steenbergen
21 Rune Boden Stabroek
22 Milan Jongenelen Rucphen
23 Niels Hoskens Beerse
24 Xander Jacobs Turnhout
25 Teun Paaimans Kapelle
26 Thibe van Ostaeyen Schoten
27 Jan van Bedaf Etten-leur
28 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
29 Stef van Bael Brecht
30 Levi Schipperen Hoogstraten
31 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
32 Matti Smits Lille
33 Jannick Wouters Oostmalle
34 Dylan Leukemans Nijlen
35 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
DNF Lukas van Ostaeyen Brecht
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Yorick Brethouder Oosterhout
5 Merijn de Wit Essen
6 Siege Boden Kapellen
7 Niels Goris Vlimmeren
8 Mees De Vos Heinkenszand
9 Vince Meeusen Hoogstraaten
10 Axl Quirijnen Brecht
11 Beau Drijdijk Hoogerheide
12 Gijs Oomen Prinsenbeek
13 Stijn Honcoop Chaam
14 Rick Sweep Schijf
15 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
16 Kalle van Dongen Breda
17 Joey Welling Dongen
18 Zias Verbeek Sint Lenaarts
DNF Daan van den Eijnden Prinsenbeek
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Sam Oosterholt Made
3 Brent Raats Minderhout
4 Bas van den Burg Bergschenhoek
5 Brent Broosus Huijbergen
6 Jurgen Mesu Middelburg
7 Djim Pasveer Tilburg
8 Bart Rutten Den Hout
9 Joeri van Mook Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
2 Liene Meeusen Hoogstraten
3 Britt de Grave Tholen
4 Gaby Gieskens Den Haag
5 Didi de Vries Wilhelminadorp
6 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Marije van Dun Dorst
8 Chantal Verstraten Dordrecht
9 Lotte Akkermans Ossendrecht
10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
11 Denise Mertens Breda
12 Lisanne de Munnik Kapelle
13 Jacobien Viveen Woudrichem
14 Gabi van Pelt Rijen
15 Marielle Rockland Nijmegen
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Joppe de Vries Wilhelminadorp
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Wim van Roey Vosselaar
5 Marc Franken Breda
6 Xander van Dijk Roosendaal
7 Pascal Garstenveld Oosterhout
8 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
9 Peter Geelen Breda
10 Thomas Leys Vosselaar
11 Nico Groenendijk Klundert
12 Stephen Aerts Minderhout
13 Jim Kloeck Aartselaar
14 Jeffrey Huisman Schiedam
15 Davy Mertens Oudenbosch
DNF Kees Boelhouwers Noordhoek
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Nico van Est Schijf
9 John Verschuren Oudenbosch
10 Jaap Jan van der Weel Rijen
11 Jos Jacobs Schilde
12 Jan Vegter Rhoon
13 Peter Jansen Merksplas
14 Michel de Jong Etten-leur
15 Maurice van den Bogert Roosendaal
16 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
17 Eric de Vos Heinekenszand
18 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
19 Ton van Oers Breda
20 John de Vries Wilhelminadorp
21 Frank van Oirschot Oisterwijk
22 Martin Ringelenberg Heinenoord
23 Rob Daniels Etten-leur
24 Kees Huige Heerle
25 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Dave van Dun Dorst
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Jurgen Schrik Rijen
7 Wiebe de Jong Tilburg
8 Ivo van Geloven Poppel
9 Paul van Sighem Breda
10 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten de Nijs Huijbergen
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Lars Akkermans Ossendrecht
4 Michiel Breugelmans Wuustwezel
5 Stef Serre Rillaar
6 Hans van den Bogaert Halle-kempen
7 Seppe Goetstouwers Malle
8 Tijs van Aert Wuustwezel
9 Jenthe Moons Geel
10 Jarne Boden Essen
11 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Dario Kloeck Aartselaar
14 Steven Case Breda
15 Laurens Boden Essen
16 Lenn Verdijck Ransl
17 Nick de Munnik Kapelle
18 Stijn De Cleyn Kapellen
19 Keno Jacobs Schilde
20 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Marlon Verhaert Huijbergen
23 Jeffrey Doornbusch Breda
24 Kevin Vissers Drunen
25 Erben van Meer Nispen
26 Danny Kenis Ekeren
27 Massimo Etalle Tilburg
28 Joannathan Duinkerke Goes
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen