• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Kogelvanger 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Seppe Ley Kontich
4 Ferre Celen Tessenderlo
5 Warre Belmans Vremde
6 Daan Smans Wechelderzande
7 Mila Prins Hank
8 Hanne Sanders Essen
9 Laurens Huys Beerse
10 Kjell Mangelschots Tessenderlo
11 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
12 Lars Schipperen Hoogstraten
13 Sep van t Leengoed Etten-leur
14 Kai Jochems Rijsbergen
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Gijs van den Biggelaar Galder
3 Lewis Oorts Vorselaar
4 Joren Celen Tessenderlo
5 Lois Geerts Loenhout
6 Nicole van Sighem Breda
7 Jelle van Laer Turnhout
8 Remi Vanermen Hove
9 Seppe van Laer Turnhout
10 Lentel Huys Beerse
11 Stijn Lievegoed Lepelstraat
12 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
13 Seppe Sanders Essen
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Alizee van Voorden Etten-leur
16 Lars Goffa Westmalle
17 Milla van Looke Wuustwezel
18 Daan Mullaert Kapelle
19 Kaj van Dijk Zundert
20 Ella Huijbregts Vlimmeren
21 Quintin de Wilde Stabroek
22 Fleur Paaimans Kapelle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Senna Scholten Nispen
4 Len Geerts Loenhout
5 Thyn Jacobs Etten-leur
6 Levi van Dijk Zundert
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Sam van Hoeck Essen
9 Tuur Breugelmans Wuustwezel
10 Ferre Belmans Vremde
11 Laurens Wilssens Brecht
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Axel Hermans Malle
14 Mathijs Klippel Etten-leur
15 Maxime Smits Lille
16 Lars Christianen Hoogstraaten
17 Lowie Donckers Rijkevorsel
18 Sanne Laurijssen Zoersel
19 Jop van den Biggelaar Galder
20 Lotte van Merriënboer Wernhout
21 Elise van Sighem Breda
22 Jasper Ferket Hoevenen
23 Thibo van Loon Berendrecht
24 Raf van Overveld Schijf
25 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
26 Siebe Verbraeken Beringen
27 Laure Huybrechts Vlimmeren
28 Torben Aerts Minderhout
29 Warre Bogaert Essen
30 Roemer van Kempen Schijf
31 Sibe Wauters Wommelgem
32 Ruben Sweep Schijf
33 Lander van Geyt Brecht
34 Arnoud Vanermen Hove
35 Milan Leukemans Nijlen
36 Liam van Gestel Rijkevorsel
37 Amelie van Voorden Etten-leur
38 Tetje Senneker Breda
39 Lean Goetschalckx Essen
39 Casper Goffa Westmalle
40 Lenthe Raats Wuustwezel
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Lars Prins Hank
4 Jarne Oorts Vorselaar
5 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
6 Lars van Oord Hank
7 Toon Deckers Kalmthout
8 Dries Quirynen Ekeren
9 Kobe van den Bulck Essen
10 Sven van Merriënboer Wernhout
11 Witse de Laet Brasschaat
12 Tiban Nuyts Vorselaar
13 Lukas van Ostaeyen Brecht
14 Brent Jongenelen Steenbergen
15 Jasper Vos Bergen Op Zoom
16 Stef van Bael Brecht
17 Teun Paaimans Kapelle
18 Rune Boden Stabroek
19 Quinten Breugelmans Wuustwezel
20 Thibe van Ostaeyen Schoten
21 Jan van Bedaf Etten-leur
22 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
23 Milan Jongenelen Rucphen
24 Levi Schipperen Hoogstraten
25 Bart Marinus Minderhout
26 Matti Smits Lille
27 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
28 Jannick Wouters Oostmalle
29 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Sjoerd Bijlsma Steenbergen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Yorick Brethouder Oosterhout
4 Senne Schuybroek Kalmthout
5 Jelle Wouters Oostmalle
6 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
7 Hidde Swart Oosterhout
8 Vince Meeusen Hoogstraaten
9 Siege Boden Kapellen
10 Stijn Honcoop Chaam
11 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
12 Axl Quirijnen Brecht
13 Beau Drijdijk Hoogerheide
14 Ward Senneker Breda
15 Bo van Elven Etten-leur
16 Merijn de Wit Essen
17 Mees De Vos Heinkenszand
18 Nick Tesseur Ninderhout
19 Tristan Thibaut Kapellen
20 Rick Sweep Schijf
21 Gijs Oomen Prinsenbeek
22 Joey Welling Dongen
23 Zias Verbeek Sint Lenaarts
24 Kalle van Dongen Breda
DNF Niels Spinnoy Wauberg
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Niels Huijbregts Wernhout
3 Brent Broosus Huijbergen
4 Max Goris Hoogerheide
5 Brent Raats Minderhout
6 Bas van den Burg Bergschenhoek
7 Jurgen Mesu Middelburg
8 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
9 Joeri van Mook Oosterhout
10 Djim Pasveer Tilburg
11 Joost van Oevelen Huijbergen
DNF Joren de Gruijter Breda
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Xaudee van Sinaey Schendelbeke
3 Eltina van Wijk Papendrecht
4 Britt de Grave Tholen
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Merel Raats Wuustwezel
7 Marije van Dun Dorst
8 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
9 Gabi van Pelt Rijen
10 Denise Mertens Breda
11 Chantal Verstraten Dordrecht
12 Borg Senneker Breda
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Henja Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Seppe Aerts Wechelderzande
5 Patrick Bol Hoeven
6 Joris de Meulder Dorst
7 Xander van Dijk Roosendaal
8 Pascal Garstenveld Oosterhout
9 Bjorn Goffa Westmalle
10 Peter Geelen Breda
11 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
12 Jeffrey Huisman Schiedam
13 Luc van den Bosch Wechelderzande
14 Jim Kloeck Aartselaar
15 Kees Boelhouwers Noordhoek
16 Davy Mertens Oudenbosch
17 Tom van Arwegen Vorselaar
18 Julie Broos Westmalle
19 Chris Aerts Wechelderzande
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Andy van Loon Oud Gastel
5 Walter Koster Hardinxveld
6 Patrick van Hoof Schoten
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Coen Schillemans Roosendaal
9 Bas van Rijthoven Roosendaal
10 Michel de Jong Etten-leur
11 Jos Jacobs Schilde
12 Maurice van den Bogert Roosendaal
13 Peter Jansen Merksplas
14 John Verschuren Oudenbosch
15 Hans Beenhakkers Etten-leur
16 Nico van Est Schijf
17 Stanny Antonissen Loenhout
18 Paul Jaspers Berendrecht
19 Albert van Beuningen Geertruidenberg
20 Menno Grootjans Tilburg
21 Jan Vegter Rhoon
22 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
23 Martin Ringelenberg Heinenoord
24 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
25 Eric de Vos Heinekenszand
26 Ton van Oers Breda
27 Rob Daniels Etten-leur
28 Kees Huige Heerle
29 Henk Michielsen Breda
30 Pieter Griep Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Dave van Dun Dorst
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Jurgen Schrik Rijen
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Wiebe de Jong Tilburg
9 Jeroen Meulmeester Soesterberg
10 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
11 Bas Jansen Rijen
12 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
13 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas Bruyninckx Kapellen
2 Dario Kloeck Aartselaar
3 Maarten de Nijs Huijbergen
4 Lars Akkermans Ossendrecht
5 Hans van den Bogaert Halle-kempen
6 Jarne Boden Essen
7 Laurens Boden Essen
8 Nick de Munnik Kapelle
9 Michiel van der Sande Essen
10 Ben Damen Drunen
11 Jesse Huijbregts Roosendaal
12 Thijs van den Broek Gilze
13 Jari Beenhakkers Etten-leur
14 Keno Jacobs Schilde
15 Yannick Lambrechts Essen
16 Joris Vanwesenbeeck Boechout
17 Kevin Vissers Drunen
18 Jeffrey Doornbusch Breda
19 Marlon Verhaert Huijbergen
20 Lars Adriaansen Steenbergen
21 Jurgen Soffers Wouw
22 Danny Kenis Ekeren
23 Arjan Weise Lage Zwaluwe
24 Jaap Weijers Wagenberg
DNF Nick Poelemans Wijnegem
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen