• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Etten-Leur Noord 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Warre Belmans Vremde
3 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
4 Ferre Celen Tessenderlo
5 Daan Smans Wechelderzande
6 Kobe Van Elst Pulle
7 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
8 Mila Prins Hank
9 Joost Geldtmeijer Etten Leur
10 Laurens Huys Beerse
11 Kjell Mangelschots Tessenderlo
12 Seppe Ley Kontich
13 Nick Boden Wouwse Plantage
14 Hanne Sanders Essen
15 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
16 Kai Jochems Rijsbergen
DNF Lars Schipperen Hoogstraten
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gijs van den Biggelaar Galder
2 Finn Jordens Ham
3 Lois Geerts Loenhout
4 Joren Celen Tessenderlo
5 Jelle van Laer Turnhout
6 Seppe van Laer Turnhout
7 Lentel Huys Beerse
8 Nicole van Sighem Breda
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Lewis Oorts Vorselaar
11 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
12 Senne Cami Zoersel
13 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
14 Lars Goffa Westmalle
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Seppe Sanders Essen
17 Milla van Looke Wuustwezel
18 Ella Huybregts Vlimmeren
19 Quintin de Wilde Stabroek
20 Alizee van Voorden Etten-leur
21 Fleur Paaimans Kapelle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Ferre Belmans Vremde
3 Len Geerts Loenhout
4 Sam van Hoeck Essen
5 Senna Scholten Nispen
6 Laurens Wilssens Brecht
7 Josse Jacobs Rijkevorsel
8 Sanne Laurijssen Zoersel
9 Daen van Mierop Brecht
10 Jop van den Biggelaar Galder
11 Cas van Looke Wuustwezel
12 Tuur Breugelmans Wuustwezel
13 Axel Hermans Malle
14 Eline de Winter Wuustwezel
15 Lars Christianen Hoogstraaten
16 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
17 Elise van Sighem Breda
18 Lander van Geyt Brecht
19 Bren Krijnen Wuustwezel
20 Warre Bogaert Essen
21 Lowie Donckers Rijkevorsel
22 Jasper Ferket Hoevenen
23 Maxime Smits Lille
24 Mathijs Klippel Etten-leur
25 Lotte van Merriënboer Wernhout
26 Torben Aerts Minderhout
27 Thibo van Loon Berendrecht
28 Siebe Verbraeken Beringen
29 Levi van Dijk Zundert
30 Casper Goffa Westmalle
31 Roemer van Kempen Schijf
32 Sibe Wauters Wommelgem
33 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
34 Laure Huybrechts Vlimmeren
35 Raf van Overveld Schijf
36 Ruben Sweep Schijf
37 Luken Kest Oudenbosch
38 Illio Verbeek Sint Lenaarts
39 Lean Goetschalckx Essen
40 Liam van Gestel Rijkevorsel
41 Amelie van Voorden Etten-leur
42 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNF Milan Leukemans Nijlen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Milan de Winter Wuustwezel
4 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Toon Deckers Kalmthout
7 Lars Prins Hank
8 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
9 Martijn Braspenning Etten-leur
10 Kobe van den Bulck Essen
11 Bert Tanghe Brecht
12 Tiban Nuyts Vorselaar
13 Niels Hoskens Beerse
14 Sven van Merriënboer Wernhout
15 Toon Aerts Minderhout
16 Jasper Vos Bergen Op Zoom
17 Dries Quirynen Ekeren
18 Stan Meeusen Arendonk
19 Brent Jongenelen Steenbergen
20 Lukas van Ostaeyen Brecht
21 Teun Paaimans Kapelle
22 Bram van Dun Dorst
23 Thibe van Ostaeyen Schoten
24 Jan van Bedaf Etten-leur
25 Milan Jongenelen Rucphen
26 Stef van Bael Brecht
27 Levi Schipperen Hoogstraten
28 Quinten Breugelmans Wuustwezel
29 Jannick Wouters Oostmalle
30 Matti Smits Lille
31 Dylan Leukemans Nijlen
32 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
33 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Stijn Honcoop Chaam
3 Jelle Wouters Oostmalle
4 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
5 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
6 Beau Drijdijk Hoogerheide
7 Mees De Vos Heinkenszand
8 Vince Meeusen Hoogstraaten
9 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
10 Merijn de Wit Essen
11 Nick Tesseur Ninderhout
12 Tristan Thibaut Kapellen
13 Max van Heeswijk Schijndel
14 Gijs Oomen Prinsenbeek
15 Sem Blaas Bergen Op Zoom
16 Rick Sweep Schijf
17 Kalle van Dongen Breda
18 Zias Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent de Bie Malle
2 Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
3 Brent Raats Minderhout
4 Brent Broosus Huijbergen
5 Rick Schrouwen Rijkervorsel
6 Meine Keuning Pijnacker
7 Joeri van Mook Oosterhout
8 Kenneth Willems Turnhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Lisanne de Munnik Kapelle
3 Annemieke Genyn Wuustwezel
4 Lotte Akkermans Ossendrecht
5 Chantal Verstraten Etten-leur
6 Gabi van Pelt Rijen
7 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
8 Denise Mertens Breda
9 Marielle Rockland Nijmegen
10 Jacobien Viveen Woudrichem
11 Henja Verstraten Roosendaal
Florine Hehewerth Prinsenbeek
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Joppe de Vries Wilhelminadorp
3 Wim van Roey Vosselaar
4 Seppe Aerts Wechelderzande
5 Thomas Leys Vosselaar
6 Erik Rombouts Wuustwezel
7 Ivo Carè Oosterhout
8 Xander van Dijk Roosendaal
9 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
10 Pascal Garstenveld Oosterhout
11 Bjorn Goffa Westmalle
12 Kees Boelhouwers Noordhoek
13 Jeffrey Huisman Schiedam
14 Davy Mertens Oudenbosch
15 Kris Wouters Oostmalle
16 Jeroen Smans Wechelderzande
17 Huub Waas Etten Leur
18 Marc Schanker Essen
19 Tom van Arwegen Vorselaar
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Patrick van Hoof Schoten
6 Jos Jacobs Schilde
7 Andy van Loon Oud Gastel
8 Jan Vegter Rhoon
9 Coen Schillemans Roosendaal
10 Jaap Jan van der Weel Rijen
11 Maurice van den Bogert Roosendaal
12 Nico van Est Schijf
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Stanny Antonissen Loenhout
15 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
16 Hans Beenhakkers Etten-leur
17 Peter Jansen Merksplas
18 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
19 Eric de Vos Heinekenszand
20 Menno Grootjans Tilburg
21 Martin Ringelenberg Heinenoord
22 Ton van Oers Breda
23 Rob Daniels Etten-leur
24 John Verschuren Oudenbosch
DNF Kees Huige Heerle
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Danny Langenberg Tilburg
3 Dave van Dun Dorst
4 Ivo van Geloven Poppel
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
7 Paul van Sighem Breda
8 Christian Jongenelen Rucphen
9 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
10 Wiebe de Jong Tilburg
DNF Keno Jacobs Schilde
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Stijn Huys Beerse
2 Jonas Bruyninckx Kapellen
3 Lars Akkermans Ossendrecht
4 Maarten de Nijs Huijbergen
5 Dario Kloeck Aartselaar
6 Steven Case Breda
7 Jesse Huijbregts Roosendaal
8 Laurens Boden Essen
9 Ben Damen Drunen
10 Stijn De Cleyn Kapellen
11 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
12 Keno Jacobs Schilde
13 Marlon Verhaert Huijbergen
14 Jari Beenhakkers Etten-leur
15 Jeffrey Doornbusch Breda
16 Dennis Mertens Breda
17 Yannick Lambrechts Essen
18 Felix Dieteren Tilburg
19 Kevin Vissers Drunen
20 Danny Kenis Ekeren
21 Jeroen Luijks Nijmegen
22 Jurgen Soffers Wouw
23 Denian Pieters Anna Jacobapolder
DNF Jaco Jansen Breda
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen