• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Fijnaart 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
2 Seppe Ley Kontich
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Olivier Klippel Etten-leur
5 Daan Smans Wechelderzande
6 Warre Belmans Vremde
7 Mila Prins Hank
8 Kjell Mangelschots Tessenderlo
9 Hanne Sanders Essen
10 Laurens Huys Beerse
11 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
12 Sid Bouvin Vorselaar
13 Bodhi Moes Goirle
14 Lars Schipperen Hoogstraten
15 Josien Diels Zoersel
16 Fien van den Biggelaar Galder
17 Jules van Dijck Brecht
18 Marijn van der Kolk Fijnaart
19 Anouk Verhoeven Kalmthout
20 Oskar de Beuckeleer Nuijlen
21 Staf Pleysier Essen
22 Ling Timmermans Schaffen Diest
23 Felien Diels Zoersel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Gijs van den Biggelaar Galder
3 Lois Geerts Loenhout
4 Lewis Oorts Vorselaar
5 Joren Celen Tessenderlo
6 Sid van Lommel Wechelderzande
7 Florian Doens Oostburg
8 Laure Verhoeven Olen
9 Lentel Huys Beerse
10 Seppe van Laer Turnhout
11 Jelle van Laer Turnhout
12 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
13 Seppe Sanders Essen
14 Jurre Raats Wuustwezel
15 Stijn Lievegoed Lepelstraat
16 Milla van Looke Wuustwezel
17 Levy Vermunt Standdaarbuiten
18 Kaj van Dijk Zundert
19 Liang Timmermans Schaffen Diest
20 Lars Goffa Westmalle
21 Alizee van Voorden Etten-leur
22 Quintin de Wilde Stabroek
23 Lowie Pleysier Essen
24 Ella Huijbregts Vlimmeren
25 Nikita Walrave Wolphaartsdijk
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Len Geerts Loenhout
3 Senna Scholten Nispen
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Thomas Verdonck Ravels
6 Tuur Breugelmans Wuustwezel
7 Ferre Belmans Vremde
8 Selena Bas Nieuw Lekkerland
9 Sam van Hoeck Essen
10 Cas van Looke Wuustwezel
11 Delano Heeren Sprundel
12 Josse Jacobs Rijkevorsel
13 Lars Christianen Hoogstraaten
14 Isère Koster Etten-leur
15 Maxime Smits Lille
16 Siebe Verbraeken Beringen
17 Laurens Wilssens Brecht
18 Axel Hermans Malle
19 Jasper Ferket Hoevenen
20 Laure Huybrechts Vlimmeren
21 Lotte van Merriënboer Wernhout
22 Raf van Overveld Schijf
23 Milan Leukemans Nijlen
24 Torben Aerts Minderhout
25 Lowie Donckers Rijkevorsel
26 Mathijs Klippel Etten-leur
27 Sanne Laurijssen Zoersel
28 Jop van den Biggelaar Galder
29 Warre Bogaert Essen
30 Thibo van Loon Berendrecht
31 Roemer van Kempen Schijf
32 Reza Roks Fijnaart
33 Liam van Gestel Rijkevorsel
34 Lander van Geyt Brecht
35 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
36 Illio Verbeek Sint Lenaarts
37 Lean Goetschalckx Essen
38 Casper Goffa Westmalle
39 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
40 Tetje Senneker Breda
41 Sibe Wauters Wommelgem
42 Amelie van Voorden Etten-leur
43 Ruben Sweep Schijf
44 Jarno van der Kolk Fijnaart
45 Cheyenne Gabriels Kalmthout
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Victor Hugo Brenders Dongen
3 Rens Schalk Rijsbergen
4 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
5 Jarne Oorts Vorselaar
6 Lars Prins Hank
7 Sven van Merriënboer Wernhout
8 Merel Raats Wuustwezel
9 Kobe van den Bulck Essen
10 Toon Deckers Kalmthout
11 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
12 Noi Moes Goirle
13 Joer Post Delfgauw
14 Quinten Breugelmans Wuustwezel
15 Lukas van Ostaeyen Brecht
16 Stan Meeusen Arendonk
17 Milan Jongenelen Rucphen
18 Jasper Vos Bergen Op Zoom
19 Kim Lauwerijssen Rucphen
20 Thibe van Ostaeyen Schoten
21 Rune Boden Stabroek
22 Brent Jongenelen Steenbergen
23 Chad Roks Fijnaart
24 Jan van Bedaf Etten-leur
25 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
26 Lucas Oostvogels Essen
27 Levi Schipperen Hoogstraten
28 Jannick Wouters Oostmalle
29 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
30 Matti Smits Lille
31 Kobe Oostvogels Essen
32 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
33 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Sjoerd Bijlsma Steenbergen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Siege Boden Kapellen
4 Jelle Wouters Oostmalle
5 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
6 Merijn de Wit Essen
7 Stijn Honcoop Chaam
8 Vince Meeusen Hoogstraaten
9 Axl Quirijnen Brecht
10 Beau Drijdijk Hoogerheide
11 Mees De Vos Heinkenszand
12 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
13 Nick Tesseur Ninderhout
14 Rick Sweep Schijf
15 Willem Vos Loenhout
16 Zias Verbeek Sint Lenaarts
DNF Kalle van Dongen Breda
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Max Goris Hoogerheide
3 Brent Raats Minderhout
DNF Joran Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
3 Gabi van Pelt Rijen
4 Lotte Akkermans Ossendrecht
5 Lisanne de Munnik Kapelle
6 Denise Mertens Breda
7 Borg Senneker Breda
8 Henja Verstraten Roosendaal
DNF Chantal Verstraten Dordrecht
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Wim van Roey Vosselaar
3 Andy Michielsen Oostmalle
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Dimi Diels Lille
6 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
7 Dirk Verstraate Middelburg
8 Roel Vanlerberghe Zoersel
9 Pascal Garstenveld Oosterhout
10 Chris de Hoon Huijbergen
11 Bjorn Goffa Westmalle
12 Jeffrey Huisman Schiedam
13 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
14 Kees Boelhouwers Noordhoek
15 Jeroen Smans Wechelderzande
16 Jim Kloeck Aartselaar
17 Davy Mertens Oudenbosch
DNF Patrick Ridderbos Serooskerke
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Patrick van Hoof Schoten
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Andy van Loon Oud Gastel
8 Henny Roelen Chaam
9 Nico van Est Schijf
10 Hans Beenhakkers Etten-leur
11 Michel de Jong Etten-leur
12 Maurice van den Bogert Roosendaal
13 Peter Jansen Merksplas
14 Jos Jacobs Schilde
15 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
16 Jan Vegter Rhoon
17 Menno Grootjans Tilburg
18 Ton van Oers Breda
19 Rob Daniels Etten-leur
20 John Verschuren Oudenbosch
21 Kees Huige Heerle
22 Henk Michielsen Breda
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Danny Langenberg Tilburg
4 Thierry Bakker Roosendaal
5 Edgar van Meer Nispen
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Dave van Dun Dorst
8 Anton Graumans Rijsbergen
9 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
10 Paul van Sighem Breda
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
12 Wiebe de Jong Tilburg
13 Christian Jongenelen Rucphen
DNF Edwin Kas St. Willebrord
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas Bruyninckx Kapellen
2 Hans van den Bogaert Halle-kempen
3 Dario Kloeck Aartselaar
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Michiel Breugelmans Wuustwezel
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Pieter van Roosbroeck Duffel
8 Lars Akkermans Ossendrecht
9 Nick de Munnik Kapelle
10 Laurens Boden Essen
11 Bas Dircken Rucphen
12 Stijn De Cleyn Kapellen
13 Jarne Boden Essen
14 Michiel van der Sande Essen
15 Steven Case Breda
16 Jesse Huijbregts Roosendaal
17 Keno Jacobs Schilde
18 Jasper Jespers Wortel
19 Joris Vanwesenbeeck Boechout
20 Marlon Verhaert Huijbergen
21 Jeroen Heijens Graauw
22 Lars Adriaansen Steenbergen
23 Danny Michielse Kalmthout
24 Jeffrey Doornbusch Breda
25 Yannick Lambrechts Essen
26 Nick Poelemans Wijnegem
27 Jaco Jansen Breda
28 Dennis Mertens Breda
29 Kristof Kovacs Bergen Op Zoom
30 Jurgen Soffers Wouw
31 Jari Beenhakkers Etten-leur
32 Jean Hamers Fijnaart
Kalender
Startkaart 2018

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2018. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen