• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Huijbergen 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Ferre Celen Tessenderlo
3 Kobe Van Elst Pulle
4 Warre Belmans Vremde
5 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
6 Bjorn Wisse Rilland
7 Seppe Ley Kontich
8 Nick Boden Wouwse Plantage
9 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
10 Hanne Sanders Essen
11 Laurens Huys Beerse
12 Mila Prins Hank
13 Kjell Mangelschots Tessenderlo
14 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
15 Kai Jochems Rijsbergen
16 Lars Schipperen Hoogstraten
17 Joppe Orban Zoersel
18 Xavi van den Berg Hoogerheide
19 Jorin van den Heuvel Gilze
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gijs van den Biggelaar Galder
2 Finn Jordens Ham
3 Jelle van Laer Turnhout
4 Lois Geerts Loenhout
5 Seppe van Laer Turnhout
6 Lewis Oorts Vorselaar
7 Joren Celen Tessenderlo
8 Lentel Huys Beerse
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
11 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
12 Seppe Sanders Essen
13 Ella Huybregts Vlimmeren
14 Jitske Orban Zoersel
15 Alizee van Voorden Etten-leur
16 Finn van Riel Rijen
17 Milla van Looke Wuustwezel
18 Quintin de Wilde Stabroek
19 Demi Boden Wouwse Plantage
20 Fleur Paaimans Kapelle
21 Diego van den Berg Hoogerheide
22 Yinthe van den Heuvel Gilze
DNF Kaj van Dijk Zundert
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Senna Scholten Nispen
3 Len Geerts Loenhout
4 Ferre Belmans Vremde
5 Sam van Hoeck Essen
6 Levi van Dijk Zundert
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Sven Wisse Rilland
9 Tuur Breugelmans Wuustwezel
10 Axel Hermans Malle
11 Sanne Laurijssen Zoersel
12 Daen van Mierop Brecht
13 Lotte van Merriënboer Wernhout
14 Lars Christianen Hoogstraaten
15 Maxime Smits Lille
16 Josse Jacobs Rijkevorsel
17 Warre Bogaert Essen
18 Raf van Overveld Schijf
19 Laure Huybrechts Vlimmeren
20 Torben Aerts Minderhout
21 Lowie Donckers Rijkevorsel
22 Roemer van Kempen Schijf
23 Sibe Wauters Wommelgem
24 Mathijs Klippel Etten-leur
25 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
26 Cisse Vervecken Herentals
27 Ruben Sweep Schijf
28 Lander van Geyt Brecht
29 Jasper Ferket Hoevenen
30 Siebe Verbraeken Beringen
31 Jop van den Biggelaar Galder
32 Thibo van Loon Berendrecht
33 Luken Kest Oudenbosch
34 Amelie van Voorden Etten-leur
35 Milan Leukemans Nijlen
36 Lean Goetschalckx Essen
37 Liam van Gestel Rijkevorsel
38 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
39 Illio Verbeek Sint Lenaarts
40 Tygo van Riel Rijen
41 Casper Goffa Westmalle
42 Cheyenne Gabriels Kalmthout
43 Lowik van Broekhoven Zandvliet
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Yarno van Herck Lille
2 Senna Remijn Wolphaartsdijk
3 Rens Schalk Rijsbergen
4 Lars Prins Hank
5 Victor Hugo Brenders Dongen
6 Jarne Oorts Vorselaar
7 Sven van Merriënboer Wernhout
8 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
9 Anton Mertens Rijkevorsel
10 Nick Wisse Rilland
11 Kobe van den Bulck Essen
12 Dries Quirynen Ekeren
13 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
14 Lars van Oord Hank
15 Jasper Vos Bergen Op Zoom
16 Toon Aerts Minderhout
17 Teun Paaimans Kapelle
18 Louis Vervecken Herentals
19 Lukas van Ostaeyen Brecht
20 Toon Deckers Kalmthout
21 Robbe Bogaerts Brecht
22 Stan Meeusen Arendonk
23 Quinten Breugelmans Wuustwezel
24 Rune Boden Stabroek
25 Brent Jongenelen Steenbergen
26 Milan Jongenelen Rucphen
27 Thibe van Ostaeyen Schoten
28 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
29 Levi Schipperen Hoogstraten
30 Matti Smits Lille
31 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
32 Jannick Wouters Oostmalle
33 Lucas Oostvogels Essen
34 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
35 Cis van Broekhoven Zandvliet
36 Dylan Leukemans Nijlen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jari Prins Hank
2 Milan Princen Wechelderzande
3 Senne Schuybroek Kalmthout
4 Yorick Brethouder Oosterhout
5 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
6 Robbe Smets Pulderbos
7 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
8 Vince Meeusen Hoogstraaten
9 Siege Boden Kapellen
10 Jelle Wouters Oostmalle
11 Stijn Honcoop Chaam
12 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
13 Beau Drijdijk Hoogerheide
14 Merijn de Wit Essen
15 Axl Quirijnen Brecht
16 Mees De Vos Heinkenszand
17 Arthur Mertens Rijkevorsel
18 Tom Faasen Prinsenbeek
19 Bo van Elven Etten-leur
20 Nick Tesseur Ninderhout
21 Gijs Oomen Prinsenbeek
22 Rick Sweep Schijf
23 Kalle van Dongen Breda
24 Joey Welling Dongen
25 Zias Verbeek Sint Lenaarts
26 Sem Blaas Bergen Op Zoom
27 Niels Spinnoy Wauberg
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Brent Broosus Huijbergen
3 Brent Raats Minderhout
4 Rick Schrouwen Rijkervorsel
5 Bert van Loenhout Essen
6 Djim Pasveer Tilburg
7 Joeri van Mook Oosterhout
8 Meine Keuning Pijnacker
9 Joost van Oevelen Huijbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Aimee Schoe Vrouwenpolder
2 Bibi Verzijl Berkel En Rodenrijs
3 Gaby Gieskens Den Haag
4 Liene Meeusen Hoogstraten
5 Katrien Thijs Kalmthout
6 Chris Nelck Rotterdam
7 Eltina van Wijk Papendrecht
8 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
9 Lise Visser Ede
10 Lotte Akkermans Ossendrecht
11 Didi de Vries Wilhelminadorp
12 Gabi van Pelt Rijen
13 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
14 Chantal Verstraten Dordrecht
15 Denise Mertens Breda
16 Jacobien Viveen Woudrichem
17 Lisanne de Munnik Kapelle
18 Henja Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Tom Goovaerts Stabroek
3 Andy Michielsen Oostmalle
4 Wim van Roey Vosselaar
5 Mattias Raeymaekers Stabroek
6 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
7 Brent van Tilborgh Stabroek
8 Seppe Aerts Wechelderzande
9 Xander van Dijk Roosendaal
10 Thomas Leys Vosselaar
11 Pascal Garstenveld Oosterhout
12 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
13 Peter Geelen Breda
14 Bryan Kouwenbergh Rilland
15 Bjorn Goffa Westmalle
16 Kees Boelhouwers Noordhoek
17 Jeffrey Huisman Schiedam
18 Jim Kloeck Aartselaar
19 Ad Broeders Oosterhout
20 Davy Mertens Oudenbosch
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Henny Roelen Chaam
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Patrick van Hoof Schoten
6 Andy van Loon Oud Gastel
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Michel de Jong Etten-leur
9 Jos Jacobs Schilde
10 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
11 Jaap Jan van der Weel Rijen
12 Maurice van den Bogert Roosendaal
13 John Verschuren Oudenbosch
14 Stanny Antonissen Loenhout
15 Nico van Est Schijf
16 Jan Vegter Rhoon
17 Peter Jansen Merksplas
18 Albert van Beuningen Geertruidenberg
19 Ronald van Looy Grobbendonk
20 Menno Grootjans Tilburg
21 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
22 Eric de Vos Heinekenszand
23 Paul Jaspers Berendrecht
24 Martin Ringelenberg Heinenoord
25 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
26 Ton van Oers Breda
27 Rob Daniels Etten-leur
28 John de Vries Wilhelminadorp
29 Kees Huige Heerle
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Gert de Cnodder Vorselaar
3 Harald Mijnsbergen Oosterhout
4 Dave van Dun Dorst
5 Anton Graumans Rijsbergen
6 Ivo van Geloven Poppel
7 Wiebe de Jong Tilburg
8 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
9 Patrik Herrygers Beerse
10 Christian Jongenelen Rucphen
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maarten van Staeyen Zoersel
2 Maarten de Nijs Huijbergen
3 Jochem Kerckhaert Schoondijke
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Dario Kloeck Aartselaar
6 Jonas Bruyninckx Kapellen
7 Ben Cannaerts Herenthout
8 Glenn Sluyts Nijlen
9 Steven Case Breda
10 Hans van den Bogaert Halle-kempen
11 Lars Akkermans Ossendrecht
12 Jim Marien Vorselaar
13 Jesse Huijbregts Roosendaal
14 Stijn De Cleyn Kapellen
15 Nick de Munnik Kapelle
16 Joppe de Vries Wilhelminadorp
17 Kris van Houten Kessel
18 Keno Jacobs Schilde
19 Jeffrey Doornbusch Breda
20 Jorn Verresen Kalmthout
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Pepijn Hillemans Hoogerheide
23 Glenn Bogaerts Zoersel
24 Thijs van den Broek Gilze
25 Nick Poelemans Wijnegem
26 Lars Adriaansen Steenbergen
27 Marlon Verhaert Huijbergen
28 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
29 Jaco Jansen Breda
30 Joris Vanwesenbeeck Boechout
31 Jurgen Soffers Wouw
32 Kevin Vissers Drunen
33 Arjan Weise Lage Zwaluwe
DNF Felix Dieteren Tilburg
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen