• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Kruiningen 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Bjorn Wisse Rilland
2 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
3 Seppe Ley Kontich
4 Warre Belmans Vremde
5 Daan Smans Wechelderzande
6 Ferre Celen Tessenderlo
7 Olivier Klippel Etten-leur
8 Mila Prins Hank
9 Laurens Huys Beerse
10 Hanne Sanders Essen
11 Lars Schipperen Hoogstraten
12 Sid Bouvin Vorselaar
13 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
14 Bodhi Moes Goirle
15 Mauro van Waes Maldegem
16 Benthe Klippel Etten-leur
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Gijs van den Biggelaar Galder
2 Finn Jordens Ham
3 Raf Bastiaansen Sprundel
4 Lois Geerts Loenhout
5 Joren Celen Tessenderlo
6 Lewis Oorts Vorselaar
7 Seppe van Laer Turnhout
8 Jelle van Laer Turnhout
9 Stijn Lievegoed Lepelstraat
10 Lentel Huys Beerse
11 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
12 Matheo van Waes Maldegem
13 Seppe Sanders Essen
14 Alizee van Voorden Etten-leur
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Lars Goffa Westmalle
17 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
18 Daan Mullaert Kapelle
19 Levy Vermunt Standdaarbuiten
20 Milla van Looke Wuustwezel
21 Ella Huijbregts Vlimmeren
22 Fleur Paaimans Kapelle
23 Quintin de Wilde Stabroek
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Sam Mullaert Kapelle
3 Len Geerts Loenhout
4 Senna Scholten Nispen
5 Thomas Verdonck Ravels
6 Briek van Duyse Beveren
7 Sam van Hoeck Essen
8 Sven Wisse Rilland
9 Finn Bastiaanssen Sprundel
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Dennis Polvliet Yerseke
12 Selena Bas Nieuw Lekkerland
13 Elena van der Veken St. Jansteen
14 Levi van Dijk Zundert
15 Ferre Belmans Vremde
16 Delano Heeren Sprundel
17 Lars Christianen Hoogstraaten
18 Jop van den Biggelaar Galder
19 Laurens Wilssens Brecht
20 Jasper Ferket Hoevenen
21 Maxime Smits Lille
22 Josse Jacobs Rijkevorsel
23 Isère Koster Etten-leur
24 Eline de Winter Wuustwezel
25 Cas van Looke Wuustwezel
26 Thyn Jacobs Etten-leur
27 Warre Bogaert Essen
28 Axel Hermans Malle
29 Bart Huijbregts Wernhout
30 Laure Huybrechts Vlimmeren
31 Thibo van Loon Berendrecht
32 Lotte van Merriënboer Wernhout
33 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
34 Liam van Gestel Rijkevorsel
35 Raf van Overveld Schijf
36 Swa Ceulemans Heist Op Den Berg
37 Luc Keijl Halsteren
38 Illio Verbeek Sint Lenaarts
39 Sibe Wauters Wommelgem
40 Mathijs Klippel Etten-leur
41 Nicole van Sighem Breda
42 Roemer van Kempen Schijf
43 Milan Leukemans Nijlen
44 Amelie van Voorden Etten-leur
45 Elise van Sighem Breda
46 Casper Goffa Westmalle
47 Lander van Geyt Brecht
48 Torben Aerts Minderhout
49 Cheyenne Gabriels Kalmthout
50 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Neo Tielens Tessenderlo
2 Senna Remijn Wolphaartsdijk
3 Niels Uitdewilligen Brecht
4 Luca van der Veken St. Jansteen
5 Milan de Winter Wuustwezel
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Merel Raats Wuustwezel
8 Denley van Wijnbergen Werkendam
9 Victor Hugo Brenders Dongen
10 Rens Schalk Rijsbergen
11 Toby van de Voorde Westerlo
12 Martijn Braspenning Etten-leur
13 Jarne Oorts Vorselaar
14 Dries Quirynen Ekeren
15 Timo de Bret Ertvelde
16 Emma Szekely Neeroeteren
17 Bert Tanghe Brecht
18 Kobe van den Bulck Essen
19 Noi Moes Goirle
20 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
21 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
22 Nina Houmes Wissenkerke
23 Toon Deckers Kalmthout
24 Milan van der Veken Appelterre
25 Jan van Bedaf Etten-leur
26 Teun Paaimans Kapelle
27 Sven van Merriënboer Wernhout
28 Quinten Breugelmans Wuustwezel
29 Stan Meeusen Arendonk
30 Kim Lauwerijssen Rucphen
31 Thibe van Ostaeyen Schoten
32 Levi Schipperen Hoogstraten
33 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
34 Jannick Wouters Oostmalle
35 Matti Smits Lille
36 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
37 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
38 Dylan Leukemans Nijlen
DNF Siebe de Naeyer Beerse
DNF Lars Prins Hank
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Axel Roks St. Willebrord
3 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
4 Rune Duflo Gooik
5 Robbe Willemsens Westmalle
6 Siege Boden Kapellen
7 Jelle Wouters Oostmalle
8 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
9 Mees De Vos Heinkenszand
10 Xaudee van Sinaey Schendelbeke
11 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
12 Merijn de Wit Essen
13 Stijn Honcoop Chaam
14 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
15 Vince Meeusen Hoogstraaten
16 Jana van der Veken Appelterre
17 Nick Tesseur Ninderhout
18 Rick Sweep Schijf
19 Gijs Oomen Prinsenbeek
20 Axl Quirijnen Brecht
21 Kalle van Dongen Breda
22 Zias Verbeek Sint Lenaarts
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas van Dijck Oostmalle
2 Mike Deutekom Goes
3 Niels Huijbregts Wernhout
4 Moreno Tak Oud Gastel
5 Brent Broosus Huijbergen
6 Robin van Poppel Diessen
7 Max Goris Hoogerheide
8 Brent Raats Minderhout
9 Jens van Korven Diessen
10 Joost van Oevelen Huijbergen
11 Brent Leys Lille
12 Beau Drijdijk Hoogerheide
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Nienke Dullemond Ooltgensplaat
2 Annemieke Genyn Wuustwezel
3 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
4 Gabi van Pelt Rijen
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Florine Hehewerth Prinsenbeek
7 Chantal Verstraten Dordrecht
8 Lisanne de Munnik Kapelle
9 Denise Mertens Breda
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Gilian de Visser Wemeldinge
3 Jurgen Schuybroek Kalmthout
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Kevin Bouvin Vorselaar
6 Dimi Diels Lille
7 Dirk Verstraate Middelburg
8 Jan-piet Saman Rilland
9 Bjorn Goffa Westmalle
10 Dennis Wisse Rilland
11 Bryan Kouwenbergh
12 Glenn de Rijk St. Willebrord
13 Pascal Garstenveld Oosterhout
14 Corne Keijl Halsteren
15 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
16 Chris de Hoon Huijbergen
17 Luc van den Bosch Wechelderzande
18 Jeroen Smans Wechelderzande
19 Patrick Ridderbos Serooskerke
20 Johan Roks St. Willebrord
21 Kees Boelhouwers Noordhoek
22 Kris Wouters Oostmalle
23 Jeffrey Huisman Schiedam
24 Davy Mertens Oudenbosch
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Ton van Korven Diessen
2 Jos Bogers Made
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Henny Roelen Chaam
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Andy van Loon Hoogerheide
8 Jaap Jan van der Weel Rijen
9 Patrick van Hoof Schoten
10 John Verschuren Oudenbosch
11 Hans Beenhakkers Etten-leur
12 Peter Jansen Merksplas
13 Maurice van den Bogert Roosendaal
14 Nico van Est Schijf
15 Jan Vegter Rhoon
16 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
17 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
18 Ton van Oers Breda
19 Martin Ringelenberg Heinenoord
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Kees Huige Heerle
22 Henk Michielsen Breda
DNF Johan Pelkmans Alphen
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Rene Snoeren Dongen
3 Gert de Vos Berlare
4 Harald Mijnsbergen Oosterhout
5 Dave van Dun Dorst
6 Thierry Bakker Roosendaal
7 Anton Graumans Rijsbergen
8 Edwin Kas St. Willebrord
9 Ronny van de Voorde Westerlo
10 Patrik Herrygers Beerse
11 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
12 Guido Mullaert Kapelle
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jacob de Roo Kapelle
2 Jochem Kerckhaert Schoondijke
3 Gianni Vermeiren Meerdonk
4 Nick de Munnik Kapelle
5 Jonas Bruyninckx Kapellen
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Dario Kloeck Aartselaar
8 Bas Dircken Rucphen
9 Hans van den Bogaert Halle-kempen
10 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
11 Steven Cuse Breda
12 Tijs van Aert Wuustwezel
13 Stijn de Cleyn Kappelen
14 Laurens Versteele Handzame
15 Keno Jacobs Schilde
16 Laurens Boden Essen
17 Jasper Jespers Wortel
18 Jorn Verresen Kalmthout
19 Koen Reijnhou Wolphaartsdijk
20 Jelle Andries Berlaar
21 Yannick Lambrechts Essen
22 Joris Vanwesenbeeck Boechout
23 Jelle de Maere Roeselare
24 Danny Michielse Kalmthout
25 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
26 Glenn Verresen Kalmthout
27 Danny Kenis Ekeren
28 Marlon Verhaert Huijbergen
29 Jurgen Soffers Wouw
DNF Glenn Bogaerts Zoersel
DNF Nick Poelemans Wijnegem
DNF Steff Rijk Heinkenszand
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen