• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rijsbergen 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Olivier Klippel Etten-leur
2 Warre Belmans Vremde
3 Ferre Celen Tessenderlo
4 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
5 Seppe Ley Kontich
6 Daan Smans Wechelderzande
7 Mila Prins Hank
8 Sjoerd van Elven Wouwse Plantage
9 Kjell Mangelschots Tessenderlo
10 Laurens Huys Beerse
11 Sep van t Leengoed Etten-leur
12 Anouk Verhoeven Kalmthout
13 Lars Schipperen Hoogstraten
14 Kai Jochems Rijsbergen
15 Oskar de Beuckeleer Nuijlen
16 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
17 Joppe Orban Zoersel
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Gijs van den Biggelaar Galder
3 Joren Celen Tessenderlo
4 Lewis Oorts Vorselaar
5 Lois Geerts Loenhout
6 Jelle van Laer Turnhout
7 Seppe van Laer Turnhout
8 Stijn Lievegoed Lepelstraat
9 Lentel Huys Beerse
10 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
11 Levi van der Kaa Kaatsheuvel
12 Lars Goffa Westmalle
13 Seppe Sanders Essen
14 Alizee van Voorden Etten-leur
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Jitske Orban Zoersel
17 Milla van Looke Wuustwezel
18 Ella Huybregts Vlimmeren
19 Quintin de Wilde Stabroek
20 Fleur Paaimans Kapelle
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Len Geerts Loenhout
3 Sam van Hoeck Essen
4 Ferre Belmans Vremde
5 Levi van Dijk Zundert
6 Josse Jacobs Rijkevorsel
7 Sanne Laurijssen Zoersel
8 Cas van Looke Wuustwezel
9 Daen van Mierop Brecht
10 Maxime Smits Lille
11 Laurens Wilssens Brecht
12 Bren Krijnen Wuustwezel
13 Warre Bogaert Essen
14 Jop van den Biggelaar Galder
15 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
16 Ferre van de Sande Geel
17 Lars Christianen Hoogstraaten
18 Lowie Donckers Rijkevorsel
19 Axel Hermans Malle
20 Torben Aerts Minderhout
21 Lotte van Merriënboer Wernhout
22 Thibo van Loon Berendrecht
23 Laure Huybrechts Vlimmeren
24 Milan Leukemans Nijlen
25 Lander van Geyt Brecht
26 Sibe Wauters Wommelgem
27 Mathijs Klippel Etten-leur
28 Jasper Ferket Hoevenen
29 Roemer van Kempen Schijf
30 Amelie van Voorden Etten-leur
31 Siebe Verbraeken Beringen
32 Raf van Overveld Schijf
33 Casper Goffa Westmalle
34 Mathias Bussens Zandhoven
35 Ruben Sweep Schijf
36 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
37 Lean Goetschalckx Essen
38 Tetje Senneker Breda
39 Illio Verbeek Sint Lenaarts
40 Seppe de Swart Rijkevorsel
41 Fons de Beuckeleer Nijlen
42 Cheyenne Gabriels Kalmthout
DNF Luken Kest Oudenbosch
DNF Senna Scholten Nispen
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Lars Prins Hank
2 Rens Schalk Rijsbergen
3 Jarne Oorts Vorselaar
4 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
5 Toon Deckers Kalmthout
6 Kobe van den Bulck Essen
7 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
8 Joer Post Delfgauw
9 Stef Lippens Malle
10 Lukas van Ostaeyen Brecht
11 Robbe Bogaerts Brecht
12 Thomas Bussens Zandhoven
13 Ferre Jacobs Rijkevorsel
14 Jasper Vos Bergen Op Zoom
15 Stan Meeusen Arendonk
16 Teun Paaimans Kapelle
17 Brent Jongenelen Steenbergen
18 Milan van de Sande Geel
19 Rune Boden Stabroek
20 Quinten Breugelmans Wuustwezel
21 Thibe van Ostaeyen Schoten
22 Stef van Bael Brecht
23 Milan Jongenelen Rucphen
24 Bart Marinus Minderhout
25 Jan van Bedaf Etten-leur
26 Levi Schipperen Hoogstraten
27 Jannick Wouters Oostmalle
28 Matti Smits Lille
29 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
30 Daan de Swart Rijkevorsel
31 Dylan Leukemans Nijlen
32 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Jelle Wouters Oostmalle
3 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
4 Stijn Honcoop Chaam
5 Tom Faasen Prinsenbeek
6 Merijn de Wit Essen
7 Vince Meeusen Hoogstraaten
8 Mees De Vos Heinkenszand
9 Axl Quirijnen Brecht
10 Beau Drijdijk Hoogerheide
11 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
12 Ward Senneker Breda
13 Tristan Thibaut Kapellen
14 Gijs Oomen Prinsenbeek
15 Nick Tesseur Ninderhout
16 Rick Sweep Schijf
17 Kalle van Dongen Breda
18 Zias Verbeek Sint Lenaarts
19 Joey Welling Dongen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Jesse Bastiaensen Kasterlee
3 Brent Raats Minderhout
4 Joost van Oevelen Huijbergen
5 Joeri van Mook Oosterhout
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Lotte Akkermans Ossendrecht
3 Lisanne de Munnik Kapelle
4 Gabi van Pelt Rijen
5 Chantal Verstraten Etten-leur
6 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
7 Denise Mertens Breda
8 Marielle Rockland Nijmegen
9 Borg Senneker Breda
10 Henja Verstraten Roosendaal
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Jurgen Schuybroek Kalmthout
3 Xander van Dijk Roosendaal
4 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
5 Ivo Carè Oosterhout
6 Pascal Garstenveld Oosterhout
7 Jeffrey Huisman Schiedam
8 Kees Boelhouwers Noordhoek
9 Jim Kloeck Aartselaar
10 Ad Broeders Oosterhout
11 Stanley van Poorten Oosterhout
12 Davy Mertens Oudenbosch
13 Sander Garstenveld Vragender
14 Tom van Arwegen Vorselaar
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Henny Roelen Chaam
2 Jos Bogaerts Strijbeek
3 Andy van Loon Oud Gastel
4 Bas van Rijthoven Roosendaal
5 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
6 John Verschuren Oudenbosch
7 Jaap Jan van der Weel Rijen
8 Jos Jacobs Schilde
9 Nico van Est Schijf
10 Coen Schillemans Roosendaal
11 Jan Vegter Rhoon
12 Peter Jansen Merksplas
13 Michel de Jong Etten-leur
14 Maurice van den Bogert Roosendaal
15 Hans Beenhakkers Etten-leur
16 Perry Leijdsman Bosschenhoofd
17 Paul Jaspers Berendrecht
18 Menno Grootjans Tilburg
19 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
20 Martin Ringelenberg Heinenoord
21 Ton van Oers Breda
22 Rob Daniels Etten-leur
23 Jan van den Bogaert Halle-zoersel
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Dave van Dun Dorst
4 Wiebe de Jong Tilburg
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
7 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
8 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas Bruyninckx Kapellen
2 Seppe Goetstouwers Malle
3 Michiel Breugelmans Wuustwezel
4 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
5 Maarten de Nijs Huijbergen
6 Dario Kloeck Aartselaar
7 Hans van den Bogaert Halle-kempen
8 Ben Damen Drunen
9 Jesse Huijbregts Roosendaal
10 Jenthe Moons Geel
11 Stijn De Cleyn Kapellen
12 Alain Broos Baarle Nassau
13 Keno Jacobs Schilde
14 Jari Beenhakkers Etten-leur
15 Nick de Munnik Kapelle
16 Laurens Boden Essen
17 Jeffrey Doornbusch Breda
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Yannick Lambrechts Essen
20 Lars Akkermans Ossendrecht
21 Felix Dieteren Tilburg
22 Jeroen Luijks Nijmegen
23 Danny Kenis Ekeren
24 Jurgen Soffers Wouw
DNF Nick Poelemans Wijnegem
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen