• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Rucphen 2018


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jorbe Verbraeken Paal-beringen
2 Olivier Klippel Etten-leur
3 Seppe Ley Kontich
4 Ferre Celen Tessenderlo
5 Daan Smans Wechelderzande
6 Warre Belmans Vremde
7 Mila Prins Hank
8 Laurens Huys Beerse
9 Hanne Sanders Essen
10 Kjell Mangelschots Tessenderlo
11 Bodhi Moes Goirle
12 Fien van den Biggelaar Galder
13 Alishia Bas Nieuw Lekkerland
14 Sid Bouvin Vorselaar
15 Jorin van den Heuvel Gilze
16 Anouk Verhoeven Kalmthout
17 Lars Schipperen Hoogstraten
18 Louise Michielsen Oostmalle
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Finn Jordens Ham
2 Raf Bastiaansen Sprundel
3 Joren Celen Tessenderlo
4 Gijs van den Biggelaar Galder
5 Lois Geerts Loenhout
6 Lewis Oorts Vorselaar
7 Stijn Lievegoed Lepelstraat
8 Jelle van Laer Turnhout
9 Lentel Huys Beerse
10 Seppe van Laer Turnhout
11 Tim Vissenberg Hoeven
12 Seppe Sanders Essen
13 Jurre Raats Wuustwezel
14 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
15 Kaj van Dijk Zundert
16 Lars Goffa Westmalle
17 Milla van Looke Wuustwezel
18 Alizee van Voorden Etten-leur
19 Levy Vermunt Standdaarbuiten
20 Quintin de Wilde Stabroek
21 Yinthe van den Heuvel Gilze
22 Toby de Bruijn Bergen Op Zoom
23 Fleur Paaimans Kapelle
24 Arne Hannon Vlimmeren
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Finn Bastiaanssen Sprundel
3 Thomas Verdonck Ravels
4 Sam Mullaert Kapelle
5 Len Geerts Loenhout
6 Senna Scholten Nispen
7 Delano Heeren Sprundel
8 Elena van der Veken St. Jansteen
9 Levi van Dijk Zundert
10 Tuur Breugelmans Wuustwezel
11 Cas van Looke Wuustwezel
12 Ferre Belmans Vremde
13 Sam van Hoeck Essen
14 Siebe Verbraeken Beringen
15 Zara Ansems Lage Zwaluwe
16 Josse Jacobs Rijkevorsel
17 Isère Koster Etten-leur
18 Axel Hermans Malle
19 Laurens Wilssens Brecht
20 Laure Huybrechts Vlimmeren
21 Maxime Smits Lille
22 Mathijs Klippel Etten-leur
23 Warre Bogaert Essen
24 Raf van Overveld Schijf
25 Lotte van Merriënboer Wernhout
26 Jasper Ferket Hoevenen
27 Lowie Donckers Rijkevorsel
28 Thibo van Loon Berendrecht
29 Liam van Gestel Rijkevorsel
30 Milan Leukemans Nijlen
31 Roemer van Kempen Schijf
32 Sebastiaan Goossenaerts Kontich
33 Lean Goetschalckx Essen
34 Thyn Jacobs Etten-leur
35 Torben Aerts Minderhout
36 Ruben Sweep Schijf
37 Casper Goffa Westmalle
38 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
39 Sanne Laurijssen Zoersel
40 Illio Verbeek Sint Lenaarts
41 Amelie van Voorden Etten-leur
42 Jop van den Biggelaar Galder
43 Julian Dingemans Lage Zwaluwe
44 Lander van Geyt Brecht
45 Nicole van Sighem Breda
46 Sibe Wauters Wommelgem
47 Rik de Bruyn Loenhout
48 Tetje Senneker Breda
49 Cheyenne Gabriels Kalmthout
 DNF Elise van Sighem Breda
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senna Remijn Wolphaartsdijk
2 Niels Uitdewilligen Brecht
3 Rens Schalk Rijsbergen
4 Victor Hugo Brenders Dongen
5 Luca van der Veken St. Jansteen
6 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
7 Phillip van den Kieboom Hoogerheide
8 Jarne Oorts Vorselaar
9 Denley van Wijnbergen Werkendam
10 Kobe van den Bulck Essen
11 Toby van de Voorde Westerlo
12 Martijn Braspenning Etten-leur
13 Lars Prins Hank
14 Dries Quirynen Ekeren
15 Amy de Bruijn Bergen Op Zoom
16 Toon Deckers Kalmthout
17 Sven van Merriënboer Wernhout
18 Noi Moes Goirle
19 Lars van Oord Hank
20 Nina Houmes Wissenkerke
21 Stan Meeusen Arendonk
22 Joer Post Delfgauw
23 Quinten Breugelmans Wuustwezel
24 Teun Paaimans Kapelle
25 Stef van Bael Brecht
26 Lukas van Ostaeyen Brecht
27 Kim Lauwerijssen Rucphen
28 Jan van Bedaf Etten-leur
29 Rune Boden Stabroek
30 Thibe van Ostaeyen Schoten
31 Levi Schipperen Hoogstraten
32 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek
33 Bart Marinus Minderhout
34 Milan Jongenelen Rucphen
35 Jannick Wouters Oostmalle
36 Matti Smits Lille
37 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
38 Dylan Leukemans Nijlen
39 Arrezina Gabriels Nieuwmoer
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Schuybroek Kalmthout
2 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
3 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
4 Robbe Smets Pulderbos
5 Ilias Jordaens Kapellen
6 Merijn de Wit Essen
7 Jelle Wouters Oostmalle
8 Siege Boden Kapellen
9 Stijn Honcoop Chaam
10 Axl Quirijnen Brecht
11 Vince Meeusen Hoogstraaten
12 Ward Senneker Breda
13 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
14 Tom Faasen Prinsenbeek
15 Beau Drijdijk Hoogerheide
16 Ryan de Bruijn Bergen Op Zoom
17 Tristan Thibaut Kapellen
18 Mees De Vos Heinkenszand
19 Rick Sweep Schijf
20 Willem Vos Loenhout
21 Kalle van Dongen Breda
22 Thibaud Decorte Ekeren
23 Zias Verbeek Sint Lenaarts
 DNF Axel Roks St. Willebrord
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Mike Deutekom Goes
2 Sam Oosterholt Made
3 Max Goris Hoogerheide
4 Brent Broosus Huijbergen
5 Brent Raats Minderhout
6 Yorben van Staeyen Pulderbos
7 Luuk Bierkens Stampersgat
8 Moreno Tak Oud Gastel
9 Joost van Oevelen Huijbergen
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Liene Meeusen Hoogstraten
2 Gabi van Pelt Rijen
3 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
4 Chantal Verstraten Dordrecht
5 Lotte Akkermans Ossendrecht
6 Denise Mertens Breda
7 Borg Senneker Breda
8 Lisanne de Munnik Kapelle
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
3 Andy Michielsen Oostmalle
4 Jurgen Schuybroek Kalmthout
5 Dimi Diels Lille
6 Kevin Bouvin Vorselaar
7 Wim van Roey Vosselaar
8 Dirk Verstraate Middelburg
9 Chris de Hoon Huijbergen
10 Bjorn Goffa Westmalle
11 Glenn de Rijk St. Willebrord
12 Pascal Garstenveld Oosterhout
13 Jeroen Boelhouwers Noordhoek
14 Johan Roks St. Willebrord
15 Kees Boelhouwers Noordhoek
16 Benny Gabriels Kalmthout
17 Davy Mertens Oudenbosch
18 Eric Verstraten Roosendaal
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Bas van Rijthoven Roosendaal
3 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
4 Andy van Loon Hoogerheide
5 Jaap Jan van der Weel Rijen
6 John Verschuren Oudenbosch
7 Coen Schillemans Roosendaal
8 Walter Marynissen Zoersel
9 Walter Koster Hardinxveld
10 Jos Jacobs Schilde
11 Nico van Est Schijf
12 Hans Beenhakkers Etten-leur
13 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
14 Maurice van den Bogert Roosendaal
15 Jan Vegter Rhoon
16 Martin Ringelenberg Heinenoord
17 Ton van Oers Breda
18 Menno Grootjans Tilburg
19 Richard de Haan Essen
20 Rob Daniels Etten-leur
21 Kees Huige Heerle
22 Eric de Vos Heinekenszand
23 Henk Michielsen Breda
 DNF Peter Jansen Merksplas
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Harald Mijnsbergen Oosterhout
3 Rene Snoeren Dongen
4 Dave van Dun Dorst
5 Ivo van Geloven Poppel
6 Anton Graumans Rijsbergen
7 Edwin Kas St. Willebrord
8 Wiebe de Jong Tilburg
9 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
10 Christiaan Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jonas Bruyninckx Kapellen
2 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
3 Hans van den Bogaert Halle-kempen
4 Dario Kloeck Aartselaar
5 Bas Dircken Rucphen
6 Maarten de Nijs Huijbergen
7 Steven Case Breda
8 Stijn de Cleyn Kappelen
9 Jarne Boden Essen
10 Michiel van der Sande Essen
11 Nick de Munnik Kapelle
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Laurens Boden Essen
14 Geert van Kuijk Berkel Enschot
15 Keno Jacobs Schilde
16 Jasper Jespers Wortel
17 Bas Sitters Zegge
18 Marlon Verhaert Huijbergen
19 Lars Adriaansen Steenbergen
20 Lars Steenbakker `s-heerenhoek
21 Glenn Bogaerts Zoersel
22 Jari Beenhakkers Etten-leur
23 Yannick Lambrechts Essen
24 Jaco Jansen Breda
25 Kevin Vissers Drunen
26 Danny Kenis Ekeren
27 Jurgen Soffers Wouw
28 Kristof Kovacs Bergen Op Zoom
 DNF Danny Michielse Kalmthout
 DNF Nick Poelemans Wijnegem
Kalender
Startkaart 2019

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2019. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen