• Hoofddonateur van WBVC

  • Vrienden van WBVC

Bergen op Zoom 2019


05-06 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Seppe Ley Kontich
2 Tijn Groffen Riel
3 Mila Prins Hank
4 Hanne Sanders Essen
5 Benthe Klippel Etten-leur
6 Jack Leon Brands Brecht
7 Synn Cami Zoersel
8 Dries Cornelissen Brecht
07-08 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Senne Cami Zoersel
2 Jurre Raats Wuustwezel
3 Milla van Looke Wuustwezel
4 Olivier Klippel Etten-leur
5 Finn van Riel Rijen
6 Lars Goffa Westmalle
7 Niek Wolthuis Hank
8 Ferre Celen Tessenderlo
9 Kaj van Dijk Zundert
10 Alizee van Voorden Etten-leur
11 Daan Smans Wechelderzande
12 Jasper van Oeckel Oud-turnhout
13 Shania Heijnen Bosschenhoofd
14 Kai Jochems Rijsbergen
15 Fleur Paaimans Kapelle
16 Keith Schuurbiers Halsteren
09-10 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Delano Heeren Sprundel
2 Maxime Smits Lille
3 Ferre Belmans Vremde
4 Elena van der Veken Sint Jansteen
5 Sam van Hoeck Essen
6 Finn Jordens Ham
7 Cas van Looke Wuustwezel
8 Lotte van Merriënboer Wernhout
9 Lois Geerts Loenhout
10 Daen van Mierop Brecht
11 Lewis Oorts Vorselaar
12 Joren Celen Tessenderlo
13 Mathijs Klippel Etten-leur
14 Seppe van Laer Turnhout
15 Laurens Wilssens Brecht
16 Liam van Gestel Rijkevorsel
17 Milan Leukemans Nijlen
18 Abe Bol Cromvoirt
19 Mathijs Bijlsma Steenbergen
20 Laure Verhoeven Olen
21 Amelie van Voorden Etten-leur
22 Lander van Gent Brecht
23 Jelle van Laer Turnhout
24 Dylan Rijnders Lage-zwaluwe
25 Milan Janssens Schelle
26 Tygo van Riel Rijen
27 Sienna Cami Zoersel
28 Leonardo Kivits Raamsdonkveer
29 Seppe Sanders Essen
30 Ella Huybregts Vlimmeren
31 Lars Huijskens Huijbergen
32 Senne Meeuwes Turnhout
33 Victor Mortelmans Zoersel
34 Ziggy Swannet Turnhout
35 Roy Haemels Zegge
36 Jesse Roks St.willebrord
11-12 Jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Maike Tazelaar Colijnsplaat
2 Jarne Oorts Vorselaar
3 Lars van Oord Hank
4 Len Geerts Loenhout
5 Thijs Vrij Hellevoetsluis
6 Rune Boden Stabroek
7 Bram van Dun Dorst
8 Senna Scholten Nispen
9 Toon Aerts Minderhout
10 Luuk Wolthuis Hank
11 Joer Post Delfgauw
12 Levi van Dijk Zundert
13 Ferre Jacobs Rijkevorsel
14 Robbe Bogaerts Brecht
15 Lukas van Ostaeyen Brecht
16 Brent Jongenelen Steenbergen
17 Josse Jacobs Rijkevorsel
18 Tuur Breugelmans Wuustwezel
19 Axl Hermans Westmalle
20 Quinten Breugelmans Wuustwezel
21 Siebe de Naeyer Beerse
22 Milan Jongenelen Rucphen
23 Warre Bogaert Essen
24 Torben Aerts Minderhout
25 Casper Goffa Westmalle
26 Teun Paaimans Kapelle
27 Luken Kest Oudenbosch
28 Thibe van Ostaeyen Schoten
29 Cisse Vervecken Herentals
30 Roemer van Kempen Schijf
31 Jasper Ferket Hoevenen
32 Jordan Ost Zoersel
33 Stef van Bael Brecht
34 Levi Schipperen Hoogstraten
35 Lean Goetschalckx Essen
36 Xander Jacobs Turnhout
37 Tibe Vansweevelt Ravels
38 Pim Schoonwater Tilburg
39 Laure Huybrechts Vlimmeren
40 Sebastiaan Goosenaerts Kontich
41 Lars Zuijkerbuijk Roosendaal
42 Raf van Overveld Schijf
43 Illio Verbeek Sint Lenaarts
44 Amber Coninckx Merksplas
45 Tetje Senneker Zundert
46 Dylan Leukemans Nijlen
13-14 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Tjalle Dries Retie
2 Lars Prins Hank
3 Vince Meeusen Hoogstraaten
4 Bo van Elven Etten-leur
5 Tom Faasen Prinsenbeek
6 Rens Schalk Rijsbergen
7 Senna van Iwaarden Yerseke
8 Axl Quirijnen Brecht
9 Jasper Vos Bergen Op Zoom
10 Rick Sweep Schijf
11 Sven van Merriënboer Wernhout
12 Louis Vervecken Herentals
13 Manu Maesschalck Axel
14 Siege Boden Kapellen
15 Anton Mertens Rijkevorsel
16 Nick Tesseur Minderhout
17 Wannes Peeters Essen
18 Stan Meeusen Arendonk
19 Zenne Swannet Turnhout
20 Sem Blaas Bergen Op Zoom
21 Kobe van den Bulck Essen
22 Jannick Wouters Oostmalle
23 Sjoerd Bijlsma Steenbergen
24 Thijs Theuns Zierikzee
25 Matthijs Schoonen Oud-gatsel
26 Joey Welling Dongen
27 Zias Verbeek Sint Lenaarts
28 Jarno Smets Ekeren
29 Mattisse Smits Lille
30 Bastiaan van Hulzen Noordhoek
DNF Jan van Bedaf Etten-leur
DNF Martijn Braspenning Etten-leur
DNF Luca van der Veken St. Jansteen
15-16 jaar
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Brent Broosus Huijbergen
2 Pierre van den Kieboom Hoogerheide
3 Brent Raats Minderhout
4 Rimme Renders Beerse
5 Mees De Vos Heinkenszand
6 Beau Drijdijk Hoogerheide
7 Rowan van Oord Hank
8 Tijs van den Bemt Hoogerheide
9 Yente Renders Gierle
10 Merijn de Wit Essen
11 Jarne Renders Lille
12 Tycho van Gijsel Axel
13 Joost van Oevelen Huijbergen
14 Marijn Wiskerke `s Heer Hendrikskinderen
DNF Jari Prins Hank
Dames 15+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Didi de Vries Wilhelminadorp
2 Rosita Reijnhout Wolphaartsdijk
3 Lotte Akkermans Ossendrecht
4 Kim Bodeman De Lier
5 Chantal Verstraten Zevenbergen
6 Merel Raats Wuustwezel
7 Lieke van Weereld Papendrecht
8 Bianca Broosus Anna Jacobapolder
9 Elisa Serne Breda
10 Borg Senneker Zundert
11 Marlies Rombouts Wuustwezel
12 Denise Mertens Breda
13 Lisanne de Munnik Kapelle
14 Jacobien Viveen Woudrichem
15 Gabi van Pelt Rijen
16 Kitty Maas Essen
17 Merel Vegter Rhoon
18 Rebecca Klippel Etten-leur
19 Noemi van der Borcht Spijkenisse
20 Arrezina Gabriels Kalmthout
MTB 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Michiel van Echelpoel Brecht
2 Tom Goovaerts Stabroek
3 Tuur Jacobs Kalmthout
4 Pim van de Swaluw Kwadendamme
5 Mattias Raeymaekers Stabroek
6 Patrick Bol Hoeven
7 Erik Rombouts Wuustwezel
8 Pieter van Echelpoel Ekeren
9 Rolf Raats Wuustwezel
10 Xander van Dijk Roosendaal
11 Jeffrey Huisman Schiedam
12 Stevie Verbeke Berendrecht
13 Bjorn Goffa Westmalle
14 Jurgen Soffers Wouw
15 Bernd Meeusen Hoogstraten
16 Kees Boelhouwers Noordhoek
17 Duell Prins Vlissingen
18 Nick Willems Kalmthout
19 Jeroen Smans Wechelderzande
20 Olaf Runhaar Kapelle
21 Kees Huige Heerle
22 Herman Diels Wechelderzande
23 Davy Mertens Oudenbosch
24 Henk Michielsen Breda
25 Dieter de Waele Zoersel
26 Jimmy Swannet Turnhout
DNF Joris Wezenbeek Kapelle
DNF Rene Wijland Breda
C 50+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Jos Bogaerts Strijbeek
2 Jan van den Nobelen Bosschenhoofd
3 Bas van Rijthoven Roosendaal
4 Ron Veeke Schijf
5 Andy van Loon Oud Gastel
6 Coen Schillemans Roosendaal
7 Michel de Jong Etten-leur
8 Stanny Antonissen Loenhout
9 Harrie van der Burgt Oss
10 Perry Leijdsman Hoeven
11 Chris Jacobs Essen
12 Peter Jansen Merksplas
13 Paul Jaspers Berendrecht
14 Pierre Sijmens Bosschenhoofd
15 Jan Vegter Rhoon
16 Eric de Vos Heinekenszand
17 Menno Grootjans Tilburg
18 John de Vries Wilhelminadorp
19 Kees Reijnhout Wolphaartsdijk
B 40+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Kris Smits Lille
2 Edgar van Meer Nispen
3 Raf Jacobs Roosendaal
4 Stijn De Cleyn Kapellen
5 Jurgen Schrik Rijen
6 Danny Langenberg Tilburg
7 Johan van den Beemd St. Willebrord
8 Dave van Dun Dorst
9 Ivo van Geloven Poppel
10 Ludwig Walrave Wolphaartsdijk
11 Ludy Reijnders Stampersgat
12 John Wiskerke s Heer Hendrikskinderen
13 Christian Jongenelen Rucphen
A 17+
uitslag voornaam tussen achternaam woonplaats
1 Hans van den Bogaert Halle-zoersel
2 Mike Deutekom Goes
3 Glenn Sluyts Nijlen
4 Stefan Ysenbaardt Kalmthout
5 Joppe de Vries Wilhelminadorp
6 Arvid Vanwesenbeeck Kalmthout
7 Laurens Boden Essen
8 Jarne Boden Essen
9 Robin de Regt Sprundel
10 Tom de Schutter Halle-zoersel
11 Lars Akkermans Ossendrecht
12 Jesse Huijbregts Roosendaal
13 Jim Marien Vorselaar
14 Jamie Lucas Moerdijk
15 Steven Case Breda
16 Joris Braspenning St. Katelijne Waver
17 Erben van Meer Nispen
18 Koen Reijnhout Wolphaartsdijk
19 Luuk Bierkens Stampersgat
20 Yannick Lambrechts Essen
21 Danny Michielse Kalmthout
22 Lars Adriaansen Steenbergen
23 Marlon Verhaert Huijbergen
24 Danny Kenis Ekeren
25 Nicolas Cap Sint-niklaas
26 Dennis Herijgers Rijsbergen
DNF Laurens de Jonghe Stekene
DNF Denian Pieters Anna Jacobapolder
DNF Nick Poelemans Wijnegem
DNF Lars Steenbakker `s-heerenhoek
Startkaart 2021

Vanaf nu is het mogelijk om u via de website aan te melden voor een startkaart voor het seizoen 2021. Dit geldt voor alle deelnemers met of zonder licentie.

Aanvragen